نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک مورخ آمریکایی فاش کرده رژیم اسرائیل و گروهک تروریستی منافقین برای جعل ادعا علیه برنامه انرژی هسته ای ایران با یکدیگر مخفیانه همکاری می کنند. " گرت پورتر " در مصاحبه با شبکه پرس تی وی گفت او شواهدی از اسنادی که گروهک منافقین سال ۲۰۰۴ در اختیار سازمان اطلاعات آلمان قرار داده در اختیار دارد که ادعا می کند ایران به دنبال دستیابی به سلاح های هسته ای است.


گرت پورتر
اسرائیل و منافقین مخفیانه علیه ایران همکاری می‌کنند

یک مورخ آمریکایی فاش کرده رژیم اسرائیل و گروهک تروریستی منافقین برای جعل ادعا علیه برنامه انرژی هسته ای ایران با یکدیگر مخفیانه همکاری می کنند.
به گزارش سرویس بین الملل باشگاه خبرنگاران، " گرت پورتر " در مصاحبه با شبکه پرس تی وی گفت او شواهدی از اسنادی که گروهک منافقین سال ۲۰۰۴ در اختیار سازمان اطلاعات آلمان قرار داده در اختیار دارد که ادعا می کند ایران به دنبال دستیابی به سلاح های هسته ای است.
 
وی گفت: «بدون شک سازمان مجاهدین (منافقین) این اطلاعات را از اسرائیل گرفت، سندی که سازمان مجادهدین را به اسرائیل پیوند می دهد و اثبات می کند که این سازمان سال ها است برای اسرائیل جاسوسی می کند.
 
نویسنده کتاب "بحران ساختگی: داستان ناگفته هراس از ایران هسته ای" در ادامه گفت شواهد کاملا قانع کننده ای وجود دارد که ساختگی بودن اسناد گروهک منافقین را اثبات می کنند.
 
وی تصریح کرد که رژیم اسرائیل و امریکا با افزایش ادعاهای خود مبنی بر این که ایران در حال انجام «برنامه مخفیانه برای دستیابی به سلاح های هسته ای است» در سال ۱۹۸۳ اسنادی را علیه ماهیت صلح آمیز برنامه هسته ای ایران جعل کردند.
 
این محقق روزنامه نگار گفت در دوران هشت ساله ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش رژیم اسرائیل تلاش کرد «مجموعه ای از اسناد را ایجاد کند که نشان دهد ایران به دنبال سلاح های هسته ای است.»
 
وی یادآور شد، با این حال، آژانس بین المللی انرژی اتمی به روشنی گفت که «صحت آن اسناد مشخص نشده است.»
 
پورتر گفت: محمد البرداعی، رئیس وقت آژانس، تاکید کرد این اسناد نباید به عنوان سند در ارتباط با برنامه هسته ای ایران استفاده شود.
 
پورتر در کتاب خود نوشت جنجال بین المللی بر سر برنامه انرژی هسته ای ایران در واقع سناریویی بوده است که سازمان های جاسوسی رژیم اسرائیل و امریکا سازمان دهی کرده اند.

...........................
93/03/16
 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: گرت پورتر، اسرائیل و منافقین، مجاهدین (منافقین)، پرس تی وی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی