نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

"احمد شهید٬ گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران٬ به همراه شماری دیگر از کارشناسان حقوق بشر این سازمان ضمن ابراز ناخشنودی از اعدام غلامرضا خسروی٬ خواستار توقف مجازات اعدام در ایران شد.


سازمان ملل: تروریست ها را حتی پس از محاکمه هم اعدام نکنید!
کد خبر: ۲۰۶۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۲

سازمان ملل: تروریست ها را حتی پس از محاکمه هم اعدام نکنید!

رادیو دیروز: تروریست ها متعلق به بشریت اند و به یک کشور خاص تعلق ندارند، اینان سرمایه های عالم اند و احسن الخالقین آمریکایی های یانکی.

به گزارش بولتن نیوز،به نقل از رادیو دیروز، این تروریست ها نباید در یک کشور خاص محدود شوند هرجا که آمریکا احساس نیاز بکند یک گلّه از آنها باید گسیل داده شود تا با قتل ده ها انسان بیگناه و غالباً مسلمان، اهداف آمریکا برآورده شود و امنیتش تامین گردد. مهم نیست در دمشقِ سوریه این تروریست ها، مدافعان حرم زینب کبری سلام الله را هدف قرار دهند یا در ۵۰۰ متری حرم امامین عسکریین علیهماالسلام از اسلحه های شرکت های اسلحه سازی آمریکا استفاده رایگان کنند، فقط مهم است شیعه در امنیت نباشد و سنی نیز هم. شاید گاهی با نام مجاهدین خلق هرکس که محاسن داشت و مسجد می رفت نیاز به ترور داشته باشد، و البته وقتی تیرشان به سنگ خورد، همین منافقین خلق، به سوریه هجرت می کنند تا در آنجا اسد را از بین ببرند. بیچاره آن کسی که تا به حال می پنداشت نظام جمهوری اسلامی در مدار باطل است و مسعود رجوی بر حق! البته هنوز هم دیوار توجیه برای انسانهای کج فهم و مریض بلند است و برای پیاده شدن اهداف آمریکا هزاران توجیه حقوق بشری خواهند تراشید.


سازمان ملل: تروریست ها را حتی پس از محاکمه هم اعدام نکنید!


سازمان ملل: تروریست ها را حتی پس از محاکمه هم اعدام نکنید!

رادیو فردا در خبری با تیتر "درخواست گزارشگران حقوق بشر سازمان ملل از ایران برای توقف حکم اعدام‌" می نویسد:

"احمد شهید٬ گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران٬ به همراه شماری دیگر از کارشناسان حقوق بشر این سازمان ضمن ابراز ناخشنودی از اعدام غلامرضا خسروی٬ خواستار توقف مجازات اعدام در ایران شد. کریستوف هاینز٬ کارشناس سازمان ملل در حوزه «اعدام‌های فراقانونی٬ شتاب‌زده یا خودسرانه»، گفته است که مجازات اعدام شکلی افراطی از مجازات است و حتی اگر بخواهد مورد استفاده قرار بگیرد٬ تنها باید برای جرائم بسیار جدی و پس از برگزاری دادگاهی عادلانه و پیگیری مراحل منطبق بر قوانین بین‌المللی صورت بگیرد. غلامرضا خسروی سوادجانی روز ۱۱ خردادماه به اتهام «محاربه از طریق تلاش موثر برای پیشبرد» اهداف سازمان مجاهدین خلق اعدام شد."

و درنهایت درخواستی جالب از سوی گماشته های سازمان ملل:

"این کارشناسان سازمان ملل از جمهوری اسلامی خواسته‌اند تا به اعدام‌ها در ایران پایان داده و در نهایت مجازات اعدام را به طور کامل حذف کند."

البته مشخص نیست حدود ۶۰۰ اعدام در سال که در آمریکا رسماً اعلام می گردد و قطعا آمار واقعی چندین برابر آن خواهد بود و یا صدها تن انسان بیگناه که روزانه توسط سربازان بی شناسنامه آمریکایی در کشورهای اشغال شده و غارت شده توسط آمریکا به خاک و خون می افتند، با چه مجوزی اعدام می گردند.

 و شاید آمریکا به دلیل میزبانی برای سازمان ملل از امتیاز ویژه ای همانند حق وتو که در شورای امنیت برای خود قائل شده، بهره ای دارد که هیچگاه توسط این سازمان متعلق به چند ملت خاص، محکوم نمیشود.
...................
93/03/17
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  سازمان ملل، 
برچسب ها: سازمان ملل، تروریست، اعدام،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی