نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یك روز صبح، دوستی پیشم آمد و با ناراحتى گفت، خدام دیروز عصر خودسوزى كرد و خودش را در سنگر كنار آسایشگاه آتش زده، شب مسئولین دزدكى جسدش را با خودرو بردند، دلیل را پرسیدم گفت، دیروز از طرف ستاد او را خواسته بودند و به علت اینكه در نشست جواب داده مارك جنسى به او چسپانده اند و او هم به همین علت، خودش را آتش زده است ...


آقای عبدالکریم ابراهیمی
 اوج شقاوت و پلشتى رجوى

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، دوم ژوئن ۲۰۱۴

میخواهم در رابطه با سوء استفاده رجوى از صداقت و احساسات پاك و بى آلایش افراد در دستگاه بى عدالتى و شكنجه جسمى و روحى تشكیلاتش، نمونه اى را یادآور و مثال بزنم كه خود شاهد اعمال و رفتار سازمان با او بوده ام و شاخص بارزى از عملكرد رجوى كه نشان دهنده نهایت شقاوت و پستى و دنائتش براى "همه چیز در خدمت و براى من  و بدون من هیچ چیز" را به اثبات می رساند و پلشتى رجوى را در فریب افراد و به خدمت گرفتن روح و جسم آنها، نشان میدهد.

نوید رهایی

سال ٦٨ كه به سازمان پیوستم، بعد از یكماه دوره پذیرش رسماً وارد به اصطلاح ارتش آزادیبخش و در یكان توپخانه، سازماندهى شدم. آن دوران، مصادف بود با آموزشهاى كمیته اى كه تمام رسته هاى نظامى به صورت گسترده وارد آن شدند و توسط مربیان عارفى(عراقى) یا مربیانى از خود سازمان كه قبل تر از آن توسط افسران عراقى آموزش دیده بودند، آموزش داده میشد. من هم در رسته توپخانه وارد آموزش شدم.

در جمعى كه با هم آموزش میدیدیم، یكى از آنها خیلى نظرم را به خود جلب كرده بود. آدمى بود كه سواد نداشت، ولى با صداقتى ستودنى و سادگى، بى آلایش و با لهجه اى شیرین و غلیظ تركى كه فارسى را به درستى تلفظ نمیكرد، اندامى لاغر ولى قوى و چهره اى سوخته و روستایى داشت و معلوم بود فشار زندگى و فقر، او را در رابطه با كار و مسئولیت آبدیده كرده و پر تلاش و پر انرژى نموده بود و احترام هر آدم را به خود وا میداشت.

او آنگونه كه براى من تعریف كرد، سرباز بوده و خدمت سربازى را میگذرانده كه سال ٦٦ در عملیات سازمان اسیر شده بود.

به علت سادگى و بى آلایشى كه داشت، تمام عیار در دام فریب و حقه هاى سازمان و تشكیلات رجوى قرار گرفته و بى كله و بدون چون و چرا، مطیع و فرمانبردار در تشكیلات شده بود و مسئولین سازمان هم در مسیر شوم خودشان از او سوء استفاده میكردند، از انجام كارهاى سنگین و طاقت فرساى یدى گرفته تا استفاده از سادگى او در نشست ها و موضع گیریش بر علیه نفراتى كه سوژه بودند و با سازمان و مناسبات، زاویه داشتند.

به او در تشكیلات نسبت به دیگران دست بازترى داده میشد و در بیشتر امور او را بكار میگرفتند. بعد از به اصطلاح انقلاب درونى، او را ارشد تر از مسئولین قبلش جا انداخته بودند، چون گفته میشد با سازمان و انقلاب زاویه دارند.

تا اینكه در قرارگاه تاكتیكى حبیب در بصره، در یك اكیپ گشت خودرو كه به اسم حفاظت از قرارگاه به خورد نفرات میدادند اما واقعیت چیز دیگرى بود، زیرا در جنوب عراق معارضین صدام فعالیت داشتند و بیشتر شبها به پایگاهاى عراقیها شبیخون میزدند و رجوى هم براى چاپلوسى و پابوسى اربابش صدام، به اسم حفاظت از قرارگاه حبیب، شبها چندین اكیپ گشت خودرو به این امر اختصاص میداد و در یكى از این مأموریتها، خودرویى كه خدام گل محمدى در آن بود، در كمین مى افتد و یك نفر كشته و خدام و نفر دیگر، مجروح میشوند. خدام از ناحیه ران مورد اصابت گلوله قرار میگیرد و استخوان ران او میشكند.

بعد از مدتى، خدام را دیدم كه میلنگید و پكر و ناراحت بود از او موضوع را پرسیدم، نسبت به بى توجهى سازمان در رابطه با پایش ناراحت بود و میگفت، مرا پیش جراح خوب نبردند و با یك شكستگى ساده استخوان، این شكلى لنگ میزنم. اگر توى روستاى خودمون بودم، استخوان بندهاى سنتى و محلى هم میتونستند بهتر روى پایم كار كنند، ولى سازمان از من دریغ میكند و عمل درستى روى پایم انجام نمیدهد. سر همین كار سازمان دیگر آن شور و حال قبل را نداشت و به قول تشكیلات، عنصرى طلبكار شده بود و بى میلى و بى رغبتى در كار و مسئولیت و در نشستها، هویدا بود و دیگر در نشست ها موضع نمى گرفت و دیگر براى تشكیلات فرد قبلى نبود و همیشه در نشستها زیر تیغ مسئول نشست، قرار داشت.

یك روز نشست با فائزه محبت كار كه فرمانده قرارگاهمان بود، داشتیم. موضوع آن نشست، خدام بود كه سوژه اش كرد نسبت به پاسیو بودنش به او بد و بیراه میگفت. ولى خدام تن به خواسته او نمیداد.

یك روز صبح، دوستی پیشم آمد و با ناراحتى گفت، خدام دیروز عصر خودسوزى كرد و خودش را در سنگر كنار آسایشگاه آتش زده، شب مسئولین دزدكى جسدش را با خودرو بردند، دلیل را پرسیدم گفت، دیروز از طرف ستاد او را خواسته بودند و به علت اینكه در نشست جواب داده مارك جنسى به او چسپانده اند و او هم به همین علت، خودش را آتش زده است.

خیلى سر این موضوع متأثر شدم. چند روز بعد رفتم مزار مروارید كه بروم سر مزارش، اما جسدش را آنجا دفن نكرده بودند كه كسى متوجه خودكشى او نشود و این چنین، رجوى با هر نوع نقد و انتقادى كه به دستگاهش وارد میشد، هر كس كه میخواست باشد، از پیش پایش برمیداشت و چه كسانى به همین دلیل، قربانى دستگاه رجوى نشدند و رجوى آنها را سربه نیست نكرد.

باشد كه روزى رجوى خائن در محكمه اى عادلانه، جواب این همه جنایت هایش را بدهد. آنروز دور نیست و خون بناحق ریخته و جان دوستانى كه در دستگاه او به ناحق ریخته و یا سربه نیست شدند، را خواهد گرفت و به شدید ترین وجه مجازات خود را خواهد چشید.

....................
93/03/17طبقه بندی: آرشیو 93،  سخن روز،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: خدام، سخن هفته، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی