نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 18 خرداد 1393
سران فرقه رجوی، ناگزیر به برگزاری شو های مسخره، اروپا پسند و اجیر نمودن  نیرو های سیاهپوست عرب – افریقایی میگردند که در پایان رسوایی آنقدر زیاد و گسترده است که خود مجاهدین از توجیه آن عاجز مانده و عطایش را به لقایش خواهند بخشید ...

ویلپنت، شوی تکراری مریم رجویشوی ویلپنت

ویلپنت، شوی تکراری مریم رجوی

بار دیگر کفگیر شعارهای مبارزاتی فرقه مجاهدین به ته دیگ خورد، خلع شعار شده و در ادامه "مبارزه " خود رو به ایران و آنچه وطن خود مینامند، محلی از اعراب نمی یابند و دستشان از هر سلاحی خالیست؛ لذا ناگزیر به برگزاری شو های مسخره، اروپا پسند و اجیر نمودن  نیرو های سیاهپوست عرب – افریقایی میگردند که در پایان رسوایی آنقدر زیاد و گسترده است که خود مجاهدین از توجیه آن عاجز مانده و عطایش را به لقایش خواهند بخشید.

اما سوال این است که چرا این مدل عرض اندام؟ و چرا در عرصه ایران و مبارزه رو در رو میدانی برای رویاروئی با نظام حاکم نمی یابند؟ ‌برای دریافت پاسخ صحیح و منطقی هرکسی بایستی مروری اجمالی بر موضعگیری های مسعود رجوی و سران مجاهدین در اوایل انقلاب تا به امروز داشته باشد و تزلزل و بی ثباتی، نان به نرخ روز خوردن، زیستن و ادامه حیات در شکافها و تضاد ها، بی پرنسیبی سیاسی و عدم پایبندی به اصول و خط قرمزها ( به اصطلاح خود مجاهدین ایستادن بر مرز سرخ ها ) را درست بررسی نماید. و برای سوالات زیر از رهبران مجاهدین پاسخ طلب کند.

 1- مجاهدین مدعی  انقلابیگری و نیروهای خلص انقلاب و کوی و برزن ایران و فرزندان ملت چرا در همان آغاز راه انقلاب رو در روی مردم ایران و رهبر" انقلاب آیت الله خمینی" قرار بگیرند و به اقدام مسلحانه در 30 خرداد سال 1360 مبادرت نمایند؟
 

2- مجاهدین مدعی اعتقاد به جامعه بی طبقه توحیدی و تشییع انقلابی چرا در اتحاد با بنی صدر که  خیانتش در جنگ با عراق برای همه نیرو های مسلح و مسئولین نظام مسجل بود به اروپا فراررا برقرار در کنار مردم ترجیح دهد و با حمایت غربی ها در مقابل خواستگاه مردم ایران قد علم نماید؟

 
3- چرا در جنگ صدام و تجاوز نیرو های مسلح عراقی به شهر ها و خاک و منافع و تمامیت ارضی  ایران در کنار متخاصم قرار گرفته و از هیچ گونه خیانت علیه منافع مردم ایران دریغ ننمودند؟

 
4- چرا در جنگ و کینه توزی امریکا و اسرائیل و اروپا علیه تاسیسات زیربنایی کشور، توان هسته ای ایران در جبهه دشمن قرار گیرد و آتش بیار معرکه در جاسوسی اخبار و اطلاعات هسته ای ایران گوی سبقت بربایند؟

 
5- چرا از پادگان اشرف اخراج و در لیبرتی در وضعیت بحرانی از همه جا رانده شده، پناهندگی سیاسی را انتظار میکشند که تازه هیچ کشوری پذیرایشان نیست؟

6- و حال چرا برای ادامه حیات به سیاهپوستان عرب – افریقایی متوسل شوند و هیچ پایگاه و جایگاهی در میان هموطنان خود ندارند.

و به قول خود رجوی: قبلا در تحقیر و سرزنش  خطاب به گروههای مدعی چپ می گفت، ما در مرزهای میهن و در عمق خاک کشور با رژیم مبارزه می کنیم و آنها آنقدر عقب نشینی کردند که چیزی نمانده در دریای مانش سقوط کنند. و عجبا که حال خود رجوی نیز در این دامگه چنان گیر افتاده که سقوط در دریای مانش را آرزو میکند  و این است سرنوشت محتوم همه جریانها، گروهها و فرقه ها یی که با تکیه و دخیل بستن به دامان امریکا و اسرائیل و دشمنان ایران در مقابل وطن و ملت خویش  می ایستند و دستشان را تا مرفق به خون دانشمندان و فرزندان این آب و خاک فرو میکنند. تاریخ همواره موفقیت و پیروزی ملت ها را بنمایش خواهد گذاشت و آزموده را آزمودن خطاست، این گوی و این میدان. بروید و با هزار جنجال این بار نیز برای اینکه به خود بباورانید که نمرده اید، همسنگر و همپیمان با سیاهپوستان علیه ایران و ایرانی از هیچ کوششی فروگذار نکنید. تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد .
جدا شده

18 خرداد 93طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری، 
برچسب ها: ویلپنت، شوی تکراری مریم رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی