نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مایکل روبین در تحلیلی درخصوص جبهه "پولیساریو" در مجله کامنتری، این گروه را از جهت رفتارهای فرقه گرایانه شبیه به مجاهدین خلق معرفی کرد.

مایکل روبین تحلیلگر مجله کامنتری

مایکل روبین تحلیلگر مجله کامنتری:
  
   مایکل روبین در تحلیلی درخصوص جبهه "پولیساریو" در مجله کامنتری، این گروه را از جهت رفتارهای فرقه گرایانه شبیه به مجاهدین خلق معرفی کرد.

 روبین می نویسد: جبهه پولیساریو فرقه ای خودکامه است توسط رژیم نظامی الجزایر و به عنوان ابزاری علیه مراکش سازماندهی شد. وزارت امنیت داخلی امریکا این گروه را یک سازمان تروریستی می داند. جبهه پولیساریو تصور می کند که یک دولت را رهبری می کند در حالی که واقعیت این است که آنها صرفا رهبری چند کمپ پناهندگان را بر عهده دارند. این پناهندگان در جو و محیطی سیاسی  و خودکامه زندگی می کنند درست مانند آنچه در ترکمنستان، اریتره، کره شمالی و یا مجاهدین خلق وجود دارد.

گزارشی وجود دارد که نشان می دهد پولیساریو اعضای جوان خود را وادار به ازدواج می کند تا موکلان خود را افزایش دهد. این گروه کودکان را از والدینشان جدا کرده و آنها را به کوبا فرستاد تا القائات ذهنی را روی آنها انجام دهد. این گروه مانع می شود تا ساکنان کمپ های تیندوف به خانه هایشان بازگردند.

با اینکه سازمان ملل تلاش می کند تا ملاقات هایی را بین پناهندگان مراکشی تیندوف و خانواده هایشان صورت دهد، پولیسارو مانع از سفر همزمان همسران و فرزندان با هم می شود تا از اعضای باقیمانده خانواده ها در کمپ به عنوان گروگان و تضمینی برای بازگشت اعضایش استفاده کند. به طور خلاصه باید گفت متولد شدن در یک  کمپ تحت کنترل پولیساریو همانند متولد شدن در یک جهنم است.

18خرداد1393
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: مایکل روبین، جبهه پولیساریو، مجاهدین، کامنتری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی