نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

روز 27 ژوئن 2014، فرقه مجاهدین در نظر دارد بار دیگر بک شوی تبلیغاتی در ویلپنت حوالی پاریس براه بیاندازد. جمع آوری سیاهی لشگر در پاریس و اعلام ارقام دروغین و به هوا کردن بادبادک اگر قرار بود مشکلی از فرقه رجوی بگشاید تا کنون باید این عمل کمکی به این فرقه ی به گل نشسته کرده باشد.

افشاگری شاهدان عینی از شوی تبلیغاتی ویلپنت پاریس
افشاگری شاهدان عینی از شوی تبلیغاتی ویلپنت پاریس

روز 27 ژوئن 2014، فرقه مجاهدین در نظر دارد بار دیگر بک شوی تبلیغاتی در ویلپنت حوالی پاریس براه بیاندازد.

پارک و نمایشگاه صنعتی "ویلپنت" در شمال پاریس قرار داشته و در مجموع 8 سالن بزرگ اصلی، دو آمفی تئاتر بزرگ و تعداد زیادی سالن کوچک در حاشیه  دارد.

این سالن در مجموع با تمامی سالن های کوچک در حاشیه 27000 متر مربع مساحت دارد. بر اساس اطلاعات شرکت اجاره دهنده، گنجایش این سالن 10000 نفر بصورت ایستاده برای 27.000 مترمربع زیربنای آن می باشد.

جمع آوری و گسیل متقاضیان پناهندگی از کشورهای مختلف اروپایی به پاریس امسال هم به همان روش سالهای قبل جریان دارد. عوامل فرقه رجوی هر روز در رفت آمد به کمپ های پناهندگی در اروپا هستند.

امسال نیز رجوی میخواهد یک سالن چند هزار نفری را پر کرده و بعداً اعلام کند که قریب به یك میلیون نفر در آن شرکت داشتند و برای این مقصود از هیچ حقه و دروغی دست بردار نیست. البته امسال حیله ها و روش جدیدتری را اتخاذ کرده است، به عنوان مثال به کلیه پناهندگان افغانی گفته می شود که شرکت در میتنگ یک نیروی دمکرات و شناخته شده شما را از زیر ضرب و ذره بین سیستم های امنیتی اروپا مصون میدارد و دیگر به شما شک القاعده و سلفی نخواهند کرد !

به عراقی های آواره به عنوان دلسوزی گوشزد می کنند که اگر بتوانی با یکی از میهمانان این متینگ مثل " جال بولتون و کندی " عکس بگیری برای همیشه در عراق و نزد نیروهایی امریکایی ساپورت شده ای.

در مورد پناهندگانی که در کشور اروپایی متقاضی پناهندگی هستند نیرنگ خاصی بکار می برند، به این صورت که تمامی زنها و مردها با خود عکسهایی را بهمراه دارند که از جریان سفر مریم رجوی به اروپا می باشد.
به افراد ساده لوح متقاضی پناهندگی می گویند که تو میتوانی در پاریس با این اشخاص عکس بگیری و در جریان دادگاه پناهندگی به عنوان مدرک نشان قاضی بدهی و برای تو برگ برنده محسوب می شود.

در مورد هواداران سابق خود که چندان علاقه ای برای شرکت در این خیمه شب بازی ندارند با شور و هیجان اظهار می دارند که " جداشدگان " برای همه شما دام پهن کرده و اگر شرکت نکنید خواهند گفت که تحت تاثیر افشاگری جداشده ها قرار گرفته اید  و اگر خواسته باشید ضعف نشان داده و با تمام قوا شرکت نکنید یقینا تا سال آینده در کنار رژیم قرار خواهید گرفت.

جمع آوری سیاهی لشگر در پاریس و اعلام ارقام دروغین و به هوا کردن بادبادک اگر قرار بود مشکلی از فرقه رجوی بگشاید تا کنون باید این عمل کمکی به این فرقه ی به گل نشسته کرده باشد.

سال گذشته فیلمی که فردی ناشناس از مراسم گردهمایی این گروهک در سالن ویلپنت پاریس(2013) منتشر كرد، واقعیت این شوی تبلیغاتی را افشاء كرد.

در این فیلم به خوبی نشان داده می شود که اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان، ملیتی غیر ایرانی داشته و همانگونه که جدا شده های این فرقه می گویند گدایانی هستند که از برخی کشورهای آفریقایی، آسیایی و برخی کشورهای اروپایی جمع آوری شده اند و به وعده چند وعده غذای گرم و مقداری کمک مالی به این مراسم آمده اند.
سیاهی لشکر شرکت کننده در این مراسم همچنین به دلیل ناآشنایی به زبان فارسی در حین سخنرانی مریم رجوی سرکرده فرقه رجوی به رفت و آمد در سالن، گفت‌وگو با هم، گرفتن عکس یادگاری و شوخی و خنده می پردازند.

جمع آوری پناهندگان و هنرپیشگان اجاره ای و دانشجویانی که هیچ کدام فارسی نمی دانند و گرفتن عکسهای شلوغ و تار و اعلام آمار تقلبی از قول خبرگزاری ها و به صحنه آوردن مسئولین سابق و از کارافتاده دول مختلف و شعر و شعار تا کنون نه تنها کمکی به این فرقه در حال انقراض ننموده بلکه بیشتر عوامفریبی و بیگانه پرستی آنها را آشكار می كند.
.........................
1393/03/19

ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی