نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یك ملوان ایرانی به همراه ۱۰ دریانورد دیگر كه از چهار سال پیش در اسارت دزدان دریایی سومالی بودند روز شنبه گریختند و اكنون در كنیا به سر می برند.

فرار ملوان ایرانی پس از ۴ سال از چنگ دزدان دریایی

فرار ملوان ایرانی پس از ۴ سال از چنگ دزدان دریایی

به گزارش بولتن نیوز به نقل از شبکه خبر، دریانوردان زندانی که در شرایط سخت و ناگواری نگهداری می شدند شامل یک ملوان ایرانی، هفت بنگلادشی، یک هندی ودو دریانورد سریلانکایی هستند.

براساس این گزارش ، جان استید سرهنگ سابق ارتش انگلیس که در گذشته برای آزادی این افراد مذاکراتی انجام داده بود، دیروز گفت که این دریانوردان زندانی ازیک پنجره موفق به فرار از محل نگهداری خود شده اند.

استید پس از اینکه به همراه این افراد با پروازی وی‍ژه از سومالی وارد نایروبی پایتخت کنیا شد ، با اعلام این خبر گفت که حال همگی این افراد خوب است.

وی اعلام کرد که این افراد پس ازخروج ازمحل نگهداری خود، توسط نیروهای امنیتی منطقه ˈ گالمادوگˈ در شمال سومالی نجات یافته اند.

قایق این دریانوردان با نام ام وی البیدو که با پرچم مالزی تردد می کرد ، در نوامبر 2010 (آبان 89) دزدیده شد اما این قایق ماه ژوئیه در شرایط نامساعد جوی غرق شد.

درجریان درگیری برای دزدیدن این قایق، یک دریانورد هندی به ضرب گلوله دزدان دریایی کشته وچهار دریانورد سریلانکایی نیز غرق شدند.

هفت دریانورد پاکستانی ازمیان این افراد نیز درسال 2010 پس از آنکه یک تاجر پول آزادی آنان را پرداخت کرد ازچنگ دزدان دریایی رها شدند.

...................
93/03/19
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  اخبار ایران و جهان، 
برچسب ها: فرار ملوان ایرانی، ملوان، ایرانی، آزادی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی