نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 20 خرداد 1393
مسعود رجوی  بعد از آن ادعا می کند که شنبه شب ساعاتی قبل از اعدام برای او دعا کردم و آیات استقامت و پایداری را خواندم؛ که باید گفت مردک دروغگو؛ تو از کجا خبردار شدی چند ساعت بعد وی را اعدام می نمایند؟ چرا این آیات را برای خود در مقابل خشم ملت ایران و عراق نمی خوانی و بر سر صدق و وفا نمی مانی و دائم از این سوراخ به آن سوراخ فرار می كنی؟...

خون خواهی مسعود رجوی
خون خواهی مسعود رجوی

این روزها بعد از اعدام غلامرضا خسروی به جرم جاسوسی و کمک مالی وی به فرقه تروریستی منافقین؛ شازده مسعودخان رجوی که معلوم نیست در کدامین سوراخ موش خزیده و آیا واقعاً در قید حیات و ممات می باشد؟ نه مانند گذشته که با صدای خودش پیام را می داد بلکه فقط پیام منسوب به وی را در سیمای نفاق پخش و بعد از کلی آسمان و ریسمان بافتن و تفسیر قرآن گفتن سعی نمود که هواداران خود را مهیج و آماده وفا نماید و با این روش دوباره خود را منجی و اعضاء را به دادن جان و خون خود وادار نماید.
شازده مسعودخان از وفا و صدق سخن گفت و اینکه یار تمام عیار غلامرضا خسروی جان خود را بر سر آن نهاد، اما نگفت چرا وی بر سر این پیمان نمانده و سالیان مدیدی است که برای حفظ جان خود در خفا بسر برده و جربزه فدا شدن را ندارد. وی سپس به تفسیر قرآن پرداخته و انواع نفس را ذکر و با نفس مطمئنه پایان داده و عملیات جاری در سازمان را برای در هم شکستن منیت و ذوب شدن می نامد و این در حالی است که بر همگان معلوم و آشکار است این مجاهد عظیم الشان در چه منجلاب جنسی و شهوت غرق و ریاست طلبی و مقام خواهی وی اظهر من الشمس می باشد و وی در همان نفس اماره مانده و در قهر چاه جهنم جایی دارد.

شازده مسعود بعد از آن ادعا می کند که شنبه شب ساعاتی قبل از اعدام برای او دعا کردم و آیات استقامت و پایداری را خواندم؛ که باید گفت مردک دروغگو؛ تو از کجا خبردار شدی چند ساعت بعد وی را اعدام می نمایند؟ چرا این آیات را برای خود در مقابل خشم ملت ایران و عراق نمی خوانی و بر سر صدق و وفا نمی مانی و دائم از این سوراخ به آن سوراخ فرار می كنی؟ ضمناً مگر این شما نبودید که با شانتاژ و دادن اطلاعیه و پیام های جعلی و منسوب به این بخت برگشته وی را در معرض اعدام قرار دادید وگرنه حکم وی 5 سال بود که قرائت اما سعی شد تا از اعدام وی صرفنظر گردد اما شماها خواهان خون بودید و با انواع ترفندها وی را به جلو هول داده تا نهایت استفاده را از این اعدام بدست بیاورید ترفندهایی مانند نامه وی ار زندان اوین به برادران مجاهد؛ اعلام پشتیبانی وی از اعتصاب اشرفی ها؛ اعتراض وی به کشتار شهریور در اشرف و ... آری همه این پیام ها و اعتراض ها در حالی بود که این گوهر مجاهد در زندان اوین و بوسیله ماهواره با مسعود و اشرفی ها در ارتباط بود؟
جالب آن است که شازده مسعود در این پیام خود نیز باور پیدا نموده که غلامرضا خسروی بوسیله ماهواره از جریان 10 شهریور اشرف را فهمیده و در جریان می باشد (نقل به مضمون از پیام مسعود رجوی)؛ چه زندانی که در آن ماهواره و وسایل ارتباطی ماهواره ای و ... مهیا و بعد سخن از شکنجه و فشارهای جسمی و روحی داده می شود؛ قربان برم خدا را؛ یک بام و دو هوا را؛ اینور بام زمستون؛ اونور بام تابستون.

در قسمتی از این پیام شازده مسعود به مبارکی چهره خود را عیان و از کشته شدن افراد جندالشیطان اظهار ناراحتی و از محبت خود و سازمانش به ریگی و جند الشیطان پرده برداشته و نشان می دهد که چگونه این دو فرقه با هم در ارتباط و برای هم اشک تمساح می ریزند و کشته های خود و جندالشیطان را در یک راستا دانسته و اعدام آنان را محکوم می نماید. آری مبارک است این پیوند میان دو گروه تروریست که هر دو تا مرفق دستشان در خون مردم این مرز و بوم آغشته و چهره پلیدشان برای همگان روشن می باشد.

20 خرداد 93
جداشده
طبقه بندی: آرشیو 93،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: پیام رجوی، فرقه رجوی، خون خواهی، جداشده، غلامرضا خسروی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی