نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

برگی تاریخی از جنایات فرقه تروریستی منافقین که مدیران سازمان سالها تلاش کردند این موارد دیده نشده و از منابع غربی دور از دسترس نگه داشته شوند. آنها در حالی این رویه را در رسانه های خودشان هم به نمایش گذاشتند، تمام مطالبی را که سازمان بطور رسمی اعتراف به جنایت، ترور و بمب گذاری و .. را صورت می داد را حذف می کردند.

اسنادی که درآمد منافقین را دچار مشکل می کند+اسناد
اسنادی که درآمد منافقین را دچار مشکل می کند+اسناد


منافقین طی سالهای اخیر که مدعی فعالیت سیاسی و مدافع حقوق بشر! شده اند تمام تلاش خود را می کردند تا کوچکترین اسناد جنایات خود را از منابع موجود بالاخص اینترنت حذف کنند.

آنها در حالی این رویه را در رسانه های خودشان هم به نمایش گذاشتند، تمام مطالبی را که سازمان بطور رسمی اعتراف به جنایت، ترور و بمب گذاری و .. را صورت می داد را حذف می کردند.

این رویه بقدری جدی بوده و هست که اعضای سازمان برای سرپوش گذاشتن به برخی تسویه حساب های درونی و حذف فیزیکی افراد معترضشان نیز همواره برنامه گسترده ای را ترتیب می دهند و بقول مدیرانشان،خودشان خوب می دانند چگونه شهید سازی کنند.

بر انسان های بیدار که در سراسر دنیا حضور دارند واضح است که مسئله حقوق بشر ابزاری سیاسی است که پوششی برای سرپوش نهادن بر جنایات دولت های متخاصم بالاخص آمریکا است.

قرار گرفتن منافقین بعنوان منابع حقوق بشری برای اثبات نقض حقوق بشر در ایران! نیز از عجایب روزگار است،چرا که جریان حقوق بشر هیچ سنخیتی با مباحث و گروه های تروریستی ندارد و فعالین بظاهر حقوق بشری خط قرمز خود را مسئله تروریسم می دانند.

در تصاویر زیر به تکه هایی از نشریه های رسمی سازمان منافقین اشاره شده است که ضمن اثبات اعتراف و افتخار منافقین در کشتار مردم ایران،برگی تاریخی از جنایات این سازمان تروریستی را به نمایش می گذارد که مدیران سازمان سالها تلاش کردند این موارد دیده نشده و از منابع غربی دور از دسترس نگه داشته شوند.

 

roz

 

roz1

 

ROZ2

 

roz3

 

roz5

 

roz6

 

roz4

 

ROZ7

دیده بان
..........................
نوید رهایی
25 خرداد 1393برچسب ها: منافقین، رجوی، اشرف، ترور، مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی