نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نخست‌وزیر عراق با اعلام اینکه برخی سیاسیون این کشور با پشتیبانی برخی کشورها با گروهک «داعش» همکاری می‌کنند، اعلام کرد که وجب به وجب خاک عراق از حضور تروریست‌ها پاکسازی خواهد شد.

نوری المالکی: وجب‌به‌وجب خاک عراق را پاکسازی می‌کنیم
نوری المالکی: وجب‌به‌وجب خاک عراق را پاکسازی می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «السومریة نیوز»، «نوری المالکی» نخست‌وزیر عراق شب گذشته در جمع نیروهای داوطلب مقابله با تروریست‌های داعش در منطقه «المحمودیة» در جنوب بغداد اعلام کرد که اجازه نخواهد داد عراق تجزیه شود.

مالکی خطاب به برخی از شخصیت‌های سیاسی که متهم به همکاری با تروریست‌ها هستند، گفت که هرچند این افراد برای مقابله با ما از مزدوران استفاده کردند اما دولت و ارتش با نیروهای آزاده با آنها مقابله خواهد کرد.

وی گفت: شخصیت‌های سیاسی ناکام در عرصه داخل عراق اکنون به مدد برخی کشورهای خارجی، در کنار داعش قرار گرفته‌اند. اما باید بدانند که اگر با توطئه و نیروهای مزدور به ما حمله کرده‌اند، ما با انسانهای شریف وآزاده با آنها خواهیم جنگید. این پیام ما به شماست.

مالکی در خطاب به نیروهای داوطلب گفت: وظیفه شما با پاکسازی عراق از گروه‌های تروریستی وابسته به داعش و شخصیت‌های سیاسی وابسته به این تروریست‌ها به پایان نمی‌رسد و وظیفه شما تشکیل ارتش عراق است.

این در حالی است که مرجعیت عالی شیعیان در عراق جمعه گذشته از هر عراقی که می‌تواند با سلاح کار کند خواست تا به صفوف نیروهای مسلح بپیوندد و با تروریست‌ها مقابله کند.

وی افزود: عراق، ملت و امت آن در گرو یک اشاره مرجعیت و اراده ملی و وجوب این امر مقدس است. اگر آنها (تروریست‌ها) علیه ما توطئه کردند، ما با خونهای خود و توکل به خدا و تکیه به این ملت هیچ کمک و کاستی نخواهیم داشت.

مالکی گفت: مرجعیت هیچ گاه کلامی که از آن بوی طائفه‌گری به مشام برسد، به زبان نیاورده است.

نخست‌وزیر عراق تصریح کرد: موصل سقوط نکرد؛ آنکه سقوط کرد سیاسیونی هستند که به سقوط عراق امید بسته بودند.

وی گفت که ابتکار عمل را از دست داعش گرفته و آنها در حال عقب‌نشینی هستند اما به راستی آنها به کجا فرار می‌کنند؟

مالکی گفت: وجب به وجب خاک عراق از شمالی‌ترین تا جنوبی‌ترین نقطه آن را که تروریست‌ها آلوده کرده‌اند، ما پس خواهیم گرفت و پاکسازی خواهیم کرد.
.................
نوید رهایی
26 خرداد 93طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  مواضع دولت عراق،  تحولات عراق، 
برچسب ها: پاكسازی عراق، نوری المالکی، نخست‌وزیر عراق، داعش، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی