نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نوری‌زاد در حالی تروریست‌های جهش‌یافته و وحشی داعش را «گروهی از انقلابیون و معترضین» می‌نامد که این ادعا بارها توسط گروهک‌های تروریستی مثل منافقین و جیش العدل تکرار شده است.

هم‌صدایی مستندساز ورشکسته با منافقین و جیش‌العدل در حمایت از داعش

محمد نوری زاد، مستندساز و کارگردان ورشکسته‌ای است که پس از ساخت چند فیلم و سریال ناموفق، برای کسب شهرت، ژست اپوزیسیون به خود گرفت و تقریباً  چهارمین سالی است که برای ارضای شهوت شهرتش از هیچ اقدامی فروگذار نبوده است. این اقدامات عبارتند از نوشتن نامه‌های بی‌وسروته و ساخت کلیپ‌های لمپن سیاسی گرفته تا پرسه‌زنی در مقابل نهادهای امنیتی و دوره‌گردی های سیاسی. ظاهراً این اقدامات تاکنون شهوت شهرت او را ارضا نکرده و گویا هنوز هم ناامید نشده و هرازگاهی برای اینکه از میدان خارج نشود حرف‌هایی محیر العقول می‌زند. خواه این حرف، تکرار ادعاهای واهی یک رژیم غاصب باشد یا خیال‌پردازی ایادی گروهک‌های تروریستی مثل منافقین و جیش العدل.

محمد نوری‌زاد چندی قبل برای پاک کردن پیشینه تروریستی گروهک منافقین، در ادعایی عجیب و بی‌اساس، ترور شهید اسدالله لاجوردی (که عوامل دستگیر شده منافقین، صراحتا به آموزش و طراحی این ترور در پادگان اشرف اعتراف کردند) را کار نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی قلمداد کرد.

وی همچنین در تاریخ ۲۵ خرداد ۹۳ در صفحه شخصی خود در فیسبوک اینگونه نوشت: «...این بار معترضان سوری و عراقی و... دست به دست هم دادند و با قطاری که ریل هایش قبلاً کار گذاشته شده بود، مستقیم آمدند به سمت کانون شیعه تا به‌قول خودشان سرِ فتنه را به سنگِ غضب بکوبند... .»

نوری‌زاد در حالی تروریست‌های جهش‌یافته و وحشی داعش را «گروهی از انقلابیون و معترضین» می‌نامد که این ادعا بارها توسط گروهک‌های تروریستی مثل منافقین و جیش العدل تکرار شده است.

گروهک تروریستی منافقین پس از تصرف شهر موصل توسط تروریست‌های داعش، آنان را «انقلابیون عراقی» نامید. منافقین که تا قبل از وقوع این واقعه غیر منتظره، گروهک داعش را برهم زننده آنچه که آن را «انقلاب و اعتراض مردمی علیه حکومت بشار اسد و نوری المالکی» می‌نامید، می‌پنداشت پا را فراتر از این گذاشت و گروهک داعش را مزدور ایران در عراق معرفی کرد! اما پس از اشغال موصل توسط تروریست‌های داعش، به یکباره با تغییر رویکردی آشکار و با خوشحالی فراوان، از مزدوران داعش با عنوان «انقلابیون عراق» یاد کردند.
نوری‌زاد بر خود فرض می‌داند که تمام حرف‌هایش از دایره عقل و انصاف خارج باشد و در ادامه، تروریست‌های سوری را هم به لطف خود نواخته و اقدامات تروریستی آن‌ها را نیز «اعتراضی مدنی» خوانده و اینگونه می‌نویسد: «...وقتی مردم سوریه از تنگ نظری‌ها و خیانت‌ها و خاصه پروری‌های بشار اسد و پدرش به تنگ آمدند و به اعتراضی مدنی روی بردند، جمهوری اسلامی پای پیش نهاد و شعبه‌ای از ریل خود را پیش پای بشار اسد نگون بخت احداث کرد...»

گفتنی است پیش از این وب‌سایت عدالت نیوز (ارگان رسمی گروهک تروریستی جیش‌العدل) در مطلبی از حملات تروریستی داعش را اینگونه: «ما می گوییم که این یک انقلاب مردمی، توده ای و عراقی خالص است که در آن تمامی گروه ها و سازمان های مسلح در عراق باهم هم پیمان شده اند تا رژیم فاسد در بغداد را سرنگون کنند.»
هابیلیان
۲۸ خرداد ۹۳طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  گروه تروریستی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: منافقین، جیش‌العدل، محمد نوری زاد، مستندساز، کارگردان، داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی