نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

منافقین کمپینی تحت عنوان «کمپین پشتیبانی از روزنامه نگاران برای ایران» راه اندازی کرده اند که قرار است به فعالیت های جاسوسی، خبرسازی و جذب عناصر فریب خورده بپردازد. نکته جالب توجه در معرفی این کمپین در رسانه های فارسی زبان ضد ایرانی که ماهیت حضور نفاق در آن را مشخص می نماید استفاده از ادبیات مخصوص منافقین است.
راه‌اندازی کمپین جدید منافقین علیه ایران/جاسوسی،خبرسازی و جذب عناصر فریب‌خورده

سایت مؤسسه راهبردی دیده بان، یکی از فعالیت های ثابت سازمان منافقین راه اندازی گروه ها و کمپین ها در فضای حقیقی و مجازی برای ایجاد پوشش در فعالیت های جاسوسی و جذب عناصر ساده لوح است.

در بین جریان های مد نظر منافقین،طیف های دانشجویی و خبرنگاران از جایگاه ویژه ای برخوردارند و همواره پر سر و صدا ترین کانون های فعالیت های نفاق را به خود اختصاص می دهند.

این گروه ها به حدی برای سازمان منافقین اهمیت دارند که از صاحب تشکیلات نباشد به هر نحوی تلاش می کنند تا در آن نفوذی داشته باشند و در برهه های مناسب از آن بهره بگیرند.

از جمله جریان هایی که می توان بعنوان نمونه در سالهای اخیر به آن اشاره نمود، کمپین حمایت از دانشجویان ستاره دار و محروم از تحصیل می باشد که طیف های مربوط به دانشجو نماهایی است که با نام دانشجو به فعالیت های تبلیغی علیه نظام دست می یازیدند و بصورت مستقیم و غیر مستقیم اهداف منافقین را پیگیری می کردند.

در آخرین مورد از اقدامات منافقین کمپینی راه اندازی شده است که تحت عنوان "کمپین پشتیبانی از روزنامه نگاران برای ایران" قرار است به فعالیت های جاسوسی،خبرسازی و جذب عناصر فریب خورده بپردازد.

البته در کنار موارد مذکور راه اندازی چنین گروه هایی همواره بهانه ای برای جذب بودجه از دستگاه های جاسوسی غربی و امریکایی بوده است و در سالهای بعد از خروج منافقین از ایران و حضور در عراق و کشورهای اروپایی تا کنون بیش از سیصد مورد از این طیف ها از سوی منافقین شناسایی و بررسی شده است.

نکته جالب توجه در معرفی این کمپین در رسانه های فارسی زبان ضد ایرانی که ماهیت حضور نفاق در آن را مشخص می نماید استفاده از ادبیات مخصوص منافقین است.

در معرفی کمپین پشتیبانی از روزنامه نگاران برای ایران" آمده است:"اسناد این کارزار در بخش وبلاگ و آرشیو پایگاه خبری این نهاد جهانی منتشر و در شبکه های اجتماعی این کمیته  از جمله فیسبوک بازنشر داده شده اند، همچنین مطالبی خطاب به مقامات ارشد در ایران نیز در دسترس قرار گرفته تا کاربران توییتر هنگام بازنشر، آنها را به حساب های کاربری [آیت الله] علی خامنه ای رهبر، حسن روحانی رییس جمهور و جوادظریف وزیرامورخارجه ایران ارسال کنند."

گذری کوتاه در سایت های رسمی منافقین نشان می دهد که واژه هایی همچون کارزار و شیوه مواجه و خطاب کردن با مسئولین ایرانی تنها در رسانه های منافقین اینگونه نگاشته می شود.

 
 
مطلب فوق مربوط به سایر رسانه ها می باشد وخبر گزاری فارس صرفا آن را باز نشر کرده است
 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: منافقین، کمپین، جاسوسی، خبرسازی، جذب عناصر فریب‌خورده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی