نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یکی از اعضای حزب دموکرات کردستان عراق خبر دیدار مسعود بارزانی با مریم رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پاریس را تکذیب کرد.


مسعود بارزانی

کردستان عراق دیدار بارزانی با سرکرده گروهک منافقین را تکذیب کرد

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) شیرزاد قاسم در گفت‌وگو با شبکه المیادین گفت که گروهک منافقین هیچ گونه ارتباطی با دولت کردستان و یا مسعود بارزانی، رییس اقلیم کردستان عراق ندارد.

بنابر گزارش اشرف نیوز، وی ادامه داد: روابط ما با گروهک تروریستی منافقین به دلیل مشارکت این گروه در عملیات انفال و دور نگاه داشتن ملت کرد، بسیار بد است.

این عضو حزب دموکرات کردستان عراق گفت: دولت اقلیم کردستان روابط خوبی با همسایه‌اش ایران دارد و طبیعتا داشتن روابط با گروهک منافقین به نفع همسایه ما ایران که امروز ما نیاز بسیاری به آن داریم، نیست.

چندی پیش برخی رسانه‌ها از دیدار مسعود بارزانی با مریم رجوی در پاریس و اعلام حمایت وی از گروهک منافقین خبر داده بودند.

برخی رسانه های اقلیم کردستان عراق نیز با تایید خبر انجام دیدار بارزانی با یکی از اعضای منافقین اعلام کردند که در این دیدارتوافق شده تا نیروهای این گروهک به اقلیم کردستان منتقل شوند.

در گزارشی که سایت جنبش گوران کردستان جمعه 20 ژوئن 2014 منتشر کرد، آمده است: "منابع نزدیک بە مجاهدین خلق فاش کردند کە این سازمان مستقیما از طریق حکومت اقلیم کردستان قصد دارد نیروهای خود را از بغداد بە کردستان انتقال دهد".

این گزارش می افزاید که پیشنهاد انتقال نیروهای مجاهدین طی دیدار احمد الجربا رئیس ائتلاف ملی اپوزیسیون سوریە با مسعود بارزانی، در فرانسه مطرح شده بود و طبق هماهنگی به وجود آمده، قرار است نیروهای مجاهدین خلق به زودی در کردستان عراق مستقر خواهند شد.

سه‌شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ / Jun 24 2014

نوید رهاییطبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93، 
برچسب ها: ایران، عراق، منافقین، بارزانی، كردستان عراق، مریم رجوی بارزانی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی