نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 3 تیر 1393
منافقین از اوضاع عراق، اشغال موصل و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم عراق به وجد آمده اند. رجوی ها که کارنامه سیاه عملیات انفال (کردکشی) و سرکوب شیعیان جنوب (انتفاضه شعبانیه) و مبارزان بغداد را در دست دارند تنها راه چاره ماندگاری خود در عراق را بازگشت بعثی ها و شرکاءِ می دانند.

«مثلث شوم» منافقین، بعثی ها و داعش

«مثلث شوم» منافقین، بعثی ها و داعش

عراقِ تروریست گزیده، کشوری که سالهاست مورد تاخت و تاز گروههای تروریستی از القاعده تا بعثی و داعش بود، این روزها از سوی عوامل استکبار جهانی، از صهیونیسم های اسرائیلی تا گماشتگان سعودی، نوچه های قطری و بازماندگان بعثی مورد تجاوز قرار گرفته است.

گروه داعش با حمایت مالی نظامی دشمنان مردم عراق، بعد از شکست از سوریه رو به سوی خاک عراق کرده و هر روز جنایت ها می کند. در این بین کهنه تروریست های ورشکسته چشم به تغار شکسته دوخته و شاد و پایکوبان خواب پنبه دانه ای می بینند و امیدوارند اشرف سقط و ساقط شده بار دیگر زنده شود، تا مریم بر تخت روان و مسعود در صدر حرمسرایش نشیند.

منافقین از اوضاع عراق، اشغال موصل و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم عراق به وجد آمده اند. رجوی ها که کارنامه سیاه عملیات انفال (کردکشی) و سرکوب شیعیان جنوب (انتفاضه شعبانیه) و مبارزان بغداد را در دست دارند تنها راه چاره ماندگاری خود در عراق را بازگشت بعثی ها و شرکاءِ می دانند.

 «زمزمه هایی از ملاقات مسعود بارزانی، مریم قجر در پاریس و یا انتقال اشرف به کردستان عراق و مناطق اشغال شده توسط گروه تروریستی داعش شنیده می شود. هنوز گروههای تروریستی پیروز نشده رجوی وعده کاشت و برداشت و تکثیر اشرف در عراق را می دهد. برای همین ماشین تبلیغاتی و تیم های تروریستی اش را به سوریه اعزام کرد و رمز ماندگاری در عراق را پیوستن به داعش و بعثی ها یا جنگیدن با نیروهای سوری و بعد اشغال شهرهای عراق می داند.

 بدون تردید اوضاع به هر طرفی بچرخد، فرقه تروریستی رجوی به گذشته باز نخواهند گشت و آرزوهای شومش را به گور خواهد برد. همسویی و حمایت از گروههای تروریستی چون داعش یعنی تأیید تمام جنایات جنگی و خون های به ناحق ریخته مردم عراق از بغداد تا موصل و تکریت و... است.

مسعود رجوی و مریم قجر چه جوابی درباره وحشیگری داعشی ها و قتل عام مردم توسط بعثی ها دارند؟ چگونه جنایات ضد مردمی را توجیه می کنند؟ جز اینکه اعمال ضد بشری داعش را نیز مثل و مانند کردکشی و سرکوبگری خودشان در حمایت از رژیم بعثی صدام بدانند و تشبیه کنند.

 وحشیگری داعشی ها تداعی نسل کشی رجوی در کردستان عراق است و هر دو مورد تنفر و انزجار عمومی بوده و هستند. تحت هر شرایطی رجوی با سربار شدن روی دوش این و آن نمی تواند به زندگی وابسته و انگلی ادامه دهد. در آینده ای نه چندان دور، مثلث شوم داعش، رجوی و حزب بعث محکوم به فناست.
..........................
نوید رهایی
03 تیر 1393
 طبقه بندی: آرشیو 93،  تحولات عراق،  گروه تروریستی،  عراق ستیزی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: مثلث شوم، منافقین، بعثی ها، داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی