نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 5 تیر 1393
فرقه تروریستی رجوی، تهاجم وحشیانه گروه داعش و عوامل بعثی را انقلاب مردمی و بهار عربی می نامد! با نگاهی به جنایات جنگی، قتل و كشتار مردم بی دفاع عراق به ماهیت ضد بشری رجوی، داعش و صدامیان پی می بریم.
جنایات وحشیگرایان داعشی و بعث از نگاه رجوی

فرقه تروریستی رجوی، تهاجم وحشیانه گروه داعش و عوامل بعثی را انقلاب مردمی و بهار عربی می نامد! با نگاهی به جنایات جنگی، قتل و كشتار مردم بی دفاع عراق به ماهیت ضد بشری رجوی، داعش و صدامیان پی میبریم.

«براساس گزارش پایگاه خبری اشرف نیوز گروه تروریستی منافقین و پایگاه های مرتبط با این گروهک از حوادث استان نینوا و تصرف این استان به دست عناصر گروه تکفیری-بعثی ابراز خرسندی کردند.

 گروهک تروریستی منافقین در بیانیه های خود گروه نکفیری-بعثی که عملیات های وحشیانه ای بر ضد غیرنظامیان و نیروهای عراقی روا می دارند را "انقلابی" خواده است.»
 
- گروه وحشیگرای داعش در جنایتی هولناک شماری از شهروندان عراقی را در استان کرکوک در شمال این کشور کشتند.

مردم منطقه البشیر در جنوب غربی کرکوک ، پیکر گروگان هایی را که از پنج روز پیش در منطقه "طوزخورماتو" اعدام شده بودند، به خاک سپردند.

اکثر اعدام شده ها را زنان، کودکان و سالمندانی تشکیل می دهند که هنگام حمله داعشیان به منطقه، نتوانسته بودند از خانه هایشان فرار کنند.

یک تشییع کننده گفت: تا این لحظه پیکر 20 تن را به خاک سپرده ایم و هنوز پیکر 30 تن بر روی زمین افتاده است، من مطمئنم کسانی که مرتکب این جنایت شده اند، بویی از اسلام نبرده اند.
در حال حاضر از سرنوشت بیش از 50 تن از مردم این منطقه، اطلاع دقیقی در دست نیست.

- عراق، بیش از هزار کشته در 17 روز 1393

سازمان ملل گزارش کرد که در پی حملات داعش به برخی از استان های عراق ، طی 17 روز اخیر بیش از هزار و هفتصد تن کشته و زخمی شده اند.

در حملات داعش به مناطق شمالی و غربی عراق، هزار و 75 نفر کشته و بیش از 658 تن دیگر زخمی شده اند که از این میان سه چهارم، غیر نظامی هستند.

بر اساس گزارش دفتر حقوق بشر سازمان ملل به نوشته خبرگزاری فرانسه، 757 نفر در استان های "نینوا"، "دیاله" و "صلاح الدین" کشته و 599 نفر در این استان ها زخمی شده اند. این آمار شامل اعدامی های تایید شده به دست عناصر داعش، و کشتار غیر نظامیان، پلیس و نظامیان ارتش عراق است.

در بغداد و مناطق جنوبی عراق نیز 318 نفر کشته و 590 تن دیگر زخمی شدند. بیشتر این افراد در نتیجه 6 حمله جداگانه با خودروهای بمبگذاری شده جان خود را از دست داده یا مجروح شدند. العالم / 3 تیر 93

- اعدام 300 زندانی شیعی در زندان موصل به دست داعش

فرمانده عملیات سامراء ، از دستگیری یک تروریستی داعشی فراری از زندان  بادوش موصل خبر داد که طی بازجویی از وی به اعدام 300 شیعی در زندان موصل به دست داعش اعتراف کرد.

بعد از حمله گروهک تروریستی داعش به عراق، بیانیه ای از سوی "مسعود رجوی" منتشر شد که جنایتکاران و تروریست هایی که مردم بی گناه عراق را به خاک و خون می کشیدند، "برادر" خطاب شدند.

 از سوی دیگر شبکه سیمای آزادی وابسته به فرقه تروریست پرست رجوی و وب سایت های خبری این گروهک نیز دایما از تصرف شهرهای مختلف عراق توسط داعش اظهار شادمانی می کنند و اخبار مربوط به این گروهک را در خروجی سایت های خود قرار می دهند و همسو با این اقدام وحشیانه، اخباری را در خصوص ناتوانی ارتش و مردم عراق منتشر می کنند.


به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم،"خلیل الدلیمی" که به عنوان وکیل مدافع "صدام" دیکتاتور معدوم عراق شناخته می شود، در گفت وگو با خبرگزاری "آناتولی" ترکیه ، داعش را "انقلابیون عراق" خواند و گفت: کسانی که کنترل مرزهای اردن و عراق را به دست گرفته اند، عشایر عراقی هستند و نمی توان پذیرفت که این افراد، امنیت اردن، یا هر کشور عرب دیگر را تهدید کنند.
وی کشتار مردم عراق به دست داعش را "انقلاب" خواند و هرگونه ارتباط عملیات نظامی تروریست ها در این کشور به داعش را شایعه شمرد و ادعا کرد گروه هایی که مردم عراق را می کشند، تروریست نیستند.

آنچه گروه تروریستی داعش و بعثی های صدامی علیه مردم عراق از شیعه تا سنی روا میدارند، مثل و مانند عملیات كردكشی و به خاك و خون كشیدن شیعیان عراق در جریان حمایت از صدام،  دیكتاتور بعث است. رجوی آن روزها كردكشی را سلسله عملیات مروارید می نامید و امروز هم  انقلاب مردمی و بهار عربی مینامد!
 
5 تیر 93طبقه بندی: آرشیو 93،  تحولات عراق،  گروه تروریستی،  نگاه، 
برچسب ها: رجو، داعش، بعثی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی