نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دیلی تلگراف در گزارش خود می نویسد: در هنگام حمله نیروهای داعش به استان صلاح الدین  "ناجی جبرا" یکی از زنان این منطقه که از اهل سنت بوده و به دلیل فعالیت های سیاسی از چهره های شناخته شده به حساب می آمد اسلحه بدست گرفت و یک تنه در برابر تهاجم این گروه ایستاد.
 


شیرزن عراقی که یک تنه به جنگ داعش رفت

یک روزنامه انگلیسی در شماره امروز خود تصویری از یک بانوی عراقی را منتشر کرده که در هنگام مبارزه با نیروهای داعش هدف گلوله تک تیراندازان قرار گرفته است. دیلی تلگراف در گزارش خود می نویسد: در هنگام حمله نیروهای داعش به استان صلاح الدین یکی از زنان این منطقه که از اهل سنت بوده و به دلیل فعالیت های سیاسی از چهره های شناخته شده به حساب می آمد اسلحه بدست گرفت و یک تنه در برابر تهاجم این گروه ایستاد.  
 
این زن "ناجی جبرا" نام داشت و فرزند یکی از رهبران گروه های سنی صلاح الدین بود که پدرش از چهره های اصلی شوراهای بیداری محسوب می شد و البته در سال 2008 میلادی توسط القاعده ترور شد. 
 
بر اساس این گزارش، ناجی جبرا که نام کامل وی "امیه ناجی جبرا" است از مشاوران استاندار صلاح الدین بود و زمانیکه قصد داشت با "آرپی جی" نیروهای داعش را هدف قرار دهد، از سوی تروریست ها هدف گلوله قرا گرفته است.
 
 نکته جالب در مورد خانواده ناجی جبرا آنکه، عموی این زن نیز در اوایل سال جاری میلادی توسط داعش کشته شده است. عموی ناجی جبرا در حمله داعش به سامرا کشته شده بود.
منبع: خبرگزاری مهر
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۳
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  تحولات عراق، 
برچسب ها: عراق، داعش، شیرزن،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی