نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 8 تیر 1393
پاتیرک کندی یکی از ستارگان تبلیغاتی منافقین در ویلپنت، دارای سوابقی چون اعتیاد شدید به الکل، اختلال روانی دو قطبی، اعتیاد به کوکائین ، بیماری روانی افسردگی و بی خوابی مزمن است. پاتریک کندی (Patrick Joseph Kennedy II) برادر زاده جان اف کندی رئیس جمهور سابق آمریکا پای ثابت میتینگ های و جلسات منافقین است.
افتخار به حضور یک معتاد در ویلپنت

به گزارش افکارنیوز،، پاتریک کندی (Patrick Joseph Kennedy II) برادر زاده جان اف کندی رئیس جمهور سابق آمریکا پای ثابت میتینگ های و جلسات منافقین است.

شاید کندی در میان حامیان سینه چاک و پرو پا قرص این گروهک از همه بیشتر به اظهار نظر های عجیب و غریب در حمایت از منافقین شهره باشد. وی در یکی از نمایش های خیمه شب بازی منافقین گفته بود:«اگر شما نمی دانید که آینده ایران چگونه خواهد بود فقط نگاهی به عکسهای زیبای اشرف بیاندازید. برای این که تصوری از آینده ایران به عنوان کشوری آزاد و دموکرات با آزادی برای شهروندانش داشته باشید. به عکسهای اشرف نگاهی بیاندازید. به صورتهای اشرفیان و ساختمانهایی که در بیابان بنا کرده و ساختند، نگاهی به شهر زیبای اشرف بیاندازید»

البته وی مزد ۲۵ هزار دلاری این خوش رقصی را نیز از منافقین گرفته بودحضور در کنفرانس پاریس با مریم قجر(۲۷ آبان ۹۱) حضور در سنای امریکا( ۲۶ اردیبهشت ۹۱) و تلاش برای خروج نام منافقین از لیست گروه های تروریستی، حضور در پارلمان فرانسه با مریم قجر(۱۵ آذر ۹۱) حضور در کنفرانس واشنگتن و سخنرانی به نفع منافقین(۴ شهریور ۹۱) سخنرانی در سنای آمریکا (۱۹ ژوئیه ۲۰۱۲) تنها بخشی از خوش رقصی های کندی برای منافقین است اما نگاهی گذرا به سابقه وی راز این پرت و پلا گویی ‌های وی را برملا می کند.

پاتیرک کندی دارای سوابقی چون اعتیاد شدید به الکل، اختلال روانی دو قطبی، اعتیاد به کوکائین ، بیماری روانی افسردگی و بی خوابی مزمن است.
بخش دیگری از سوابق درخشان این سیاستمدار دائم الخمر از این قرار است؛
چندین دوره بازپروری برای انواع اعتیاد ها از جمله الکل ، اکسی کونتین، و مسکن ها ضرب و جرح مامور امنیتی فرودگاه لس آنجلس در ۲۶ مارس ۲۰۰۰مرکز سم زدایی ناشناخته در اسپوفورد تگزاس در سال ۱۹۹۱مرکز سم زدایی ناشناخته در کلینینک مایو در ایالت مینسوتا ۲۰۰۶ دسامبرمرکز سم زدایی ناشناخته در کلینینک مایو در ایالت مینسوتا ۲۰۰۶ می مرکز سم زدایی ناشناخته در ژوئن ۲۰۰۹کندی در طی یک سخنرانی در ۷ مارس ۲۰۰۸،در باشگاه شهر کلیولند، به داشتن اختلالات دوقطبی و همچنین بازپروری از اعنیاد به الکل، اذعان کرد. مادر او نیز بخاطر اعتیاد طولانی مدت به الکل، سابقه بازداشت دارد.

کندی اذعان کرده که برای استفاده کوکائین در طول سال های نوجوانی خود تحت درمان قرار گرفته و اعتراف کرده که وقتی دانشجوی کالج پراویدنس بوده مواد الکل و مواد مخدر استعمال می کرده است. او در ۲۰۰۶ به دنبال اعتیاد به اکسی کنتین، تحت درمان قرار گرفت.

گزارش های متعددی وجود دارد کندی و خانواده اش ثروتش را از طریق فروش مشروبات الکلی به دست آورده است.
در تاریخ ۴ می ۲۰۰۶ کندی در ساعت ۲.۴۵ بامداد با اتوموبیلش به راه‌بندی در منطقه کاخ کنگره برخورد کرد. یک مقام پلیس کنگره گفت، کندی هنگام تصادف در حالت مستی بوده است. منابع ناشناخته هم مدعی اند، کندی را قبل از حادثه در یک "بار" در حال مشروب خوری دیده اند.

در ۱۳ ژوئن ۲۰۰۶، توسط دادخواهان، به رانندگی تحت تاثیر داروهای تجویزی متهم شد و به پرداخت ۳۵۰ دلار و یک سال آزادی مشروط محکوم شد. او همچنین به یک برنامه توانبخشی و بازپروری محکوم شد که شامل آزمایش ادرار هفتگی و الکل و دو بار در هفته جلسه با مامور ناظر آزادی مشروطش و.... می شد.

08 تیر 1393
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  فرانسه،  افشاگری،  حامیان اجاره ای رجوی،  خاطرات، 
برچسب ها: پاتیرک کندی، ویلپنت، منافقین، معتاد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی