نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

استقبال باشکوه و کم نظیر شهروندان فرانسوی از اقدام افشاگرانه جداشدگان علیه فرقه ضد بشری رجوی گویای این واقعیت است که جهانیان از فرقه های تروریستی متنفر و پذیرای شناخت هرچه بیشتر درباره فرقه رجوی هستند ...

افشای ماهیت ضد بشری فرقه رجوی در ویلپنت پاریس

جداشدگان فرقه تروریستی رجوی توانستند در نقاط مختلف پاریس و شهرستان ویلپنت از جمله میادین تروکادو، سنت میشل و محله 15 ام پاریس، فرقه خیانتکار  رجوی را بعنوان تهدیدی بالقوه علیه جوامع انسانی مخصوصاً مردم فرانسه افشاءِ نمایند.


افشای ماهیت ضد بشری فرقه رجوی در ویلپنت پاریس

در راستای افشای ماهیت ضد بشری فرقه مافیایی رجوی (منافقین، مجاهدین خلق سابق) جمعی از اعضای جداشده (انجمن یاران) مقیم پاریس، در روزهای 24،23،22 ژوئن 2014 اقدام به تهیه و توزیع هزاران بروشور، پوستر و تراکت نمودند.

جداشدگان فرقه تروریستی رجوی توانستند در نقاط مختلف پاریس و شهرستان ویلپنت از جمله میادین تروکادو، سنت میشل و محله 15 ام پاریس، فرقه خیانتکار  رجوی را بعنوان تهدیدی بالقوه علیه جوامع انسانی مخصوصاً مردم فرانسه افشاءِ نمایند.

با توجه به تقابل زمانی فعالیت افشاگرانه جداشدگان با تجمع و شوی تفریحی ویلپنت توسط رجوی و هواداران کرایه ای، می توان به میزان تأثیر مطلوب آن بر شهروندان فرانسوی پی برد.

استقبال باشکوه و کم نظیر شهروندان فرانسوی از اقدام افشاگرانه جداشدگان علیه فرقه ضد بشری رجوی گویای این واقعیت است که جهانیان از فرقه های تروریستی متنفر و پذیرای شناخت هرچه بیشتر درباره فرقه رجوی هستند.

در شرایطی که رجوی ها با تمام توش و توان خود علاوه بر ایران ستیزی به عراق ستیزی آشکار و همدستی با داعش و دیگر گروههای تکفیری مشغولند، مبرم ترین وظیفه تاریخی کلیه انسان های آگاه و مبارزمخصوصاً اعضای رها شده از قید و اسارت فرقه رجوی، همانا افشای مستمر ماهیت پلید و ضد بشری این فرقه است.

تلاش باند خیانت پیشه رجوی، بعد از ماهها تبلیغات برای جمع آوری سیاهی لشگر جهت تجمع در شوی ویلپنت بار دیگر به شکست انجامید.تروریست های ورشکسته چاره ای جز تهیه و تولید فیلم های مونتاژ شده با عکس وتصاویر فتوشاپی ندارند. تا بدینوسیله بر خودفریبی و جهان فریبی رجوی مهر تایید بزنند.

ذکر نکات زیر در رابطه با موضعگیری اخیر کشورهای کاناد و فرانسه نسبت به فرقه منافقین( مجاهدین سابق) همزمان با شوی ویلپنت پاریس قابل توجه است:
 
* کانادا منافقین را تروریست می‌داند (۲۵ ژوئن ۲۰۱۴)

در بخشی از گزارش سازمان اطلاعات و امنیت کانادا در مورد منافقین که روزنامه «نشنال پست» چاپ کانادا آن را منتشر نموده تأکید گردیده که سازمان اطلاعاتی مزبور گروه مجاهدین خلق و فعالیت آن‌ها را در برنامه مبارزه با تروریسم خود جای داده است. در این گزارش آمده این گروه ۱۳ دفتر بزرگ فعال و ۱۷۰ مقر کوچک‌تر در سراسر دنیا دارند که یکی از آن‌ها در کانادا فعالیت می‌کند. به نظر می‌رسد این گروه طرفداران چندانی بین مردم داخل ایران نداشته باشد و کارنامه ۲۹ ساله فعالیت مجاهدین و وعده‌های آنان برای استقرار دموکراسی در ایران نشان داده است که توانایی یا قصد دموکراتیزه کردن جامعه ایران را نداشته باشند.

روزنامه نشنال‌پست با یادآوری تاریخچه فعالیت‌های گروه مجاهدین خلق و حمله طرفداران این گروه به سفارت ایران در ۱۹۹۲(۱۳۷۱) در اتاوا می‌نویسد گرچه تاکتیک‌های مجاهدین خلق در اروپا و ایالات متحده آن‌ها را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد اما این گروه هنوز در فهرست ۳۴ گروهی که در کانادا تروریست محسوب می‌شوند قرار نگرفته است و این در حالی است که دارایی‌های آن‌ها ضبط شده و دادگاه‌ها و وکلای مهاجرت، آن‌ها را تروریست تلقی می‌کنند. این روزنامه به نقل از سازمان امنیت و اطلاعات کانادا مجاهدین را به فرقه‌ای تشبیه کرده است که تحت رهبری بی‌قیدوشرط و قدرت مطلق مسعود رجوی فعالیت می‌کنند.

به گزارش آسوشیتدپرس، سخنگوی وزارت خارجه فرانسه روز پنج‌شنبه( 25 ژوئن 2014) در بیانیه‌ای شدید‌الحن از رویکرد‌های گروهک منافقین انتقاد کرد.

«رومن نادال» سخنگوی وزارت خارجه فرانسه که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، در مورد موضع این کشور در قبال گروهک منافقین گفت: «فرانسه هیچ ارتباطی با «مجاهدین خلق ایران» که به اقدامات خشونت‌بار معروف است، ندارد. آن‌ها هیچ موجودیت قانونی‌ای به عنوان یک سازمان در فرانسه ندارند.»

آقای نادال در بخش دیگری از این نشست گفت: «ایدئولوژی خشونت‌آمیز و غیردموکراتیک این گروه تاکنون توسط چندین سازمان حقوق بشری افشا شده، از جمله سازمان عفو بین‌الملل که اقدامات فرقه‌ای و خودداری این گروه از محکوم کردن رسمی خشونت را گزارش کرده است.»
وی سپس نسبت به اقدامات این گروهک برای انتشار اخبار نادرست هشدار داده و گفت: «ما نسبت به تلاش گسترده‌ای که آن‌ها برای انتشار اخبار غلط و اثرگذاری (از این طریق) رهبری می‌کنند، هشدار می‌دهیم.»

بنابراین میتوان نتیجه گرفت که سیاست جهانی و موضعگیری صاحبخانه از عراق تا فرانسه و کانادا بر وفق مراد رجوی و بانو به پیش نمیرود، آنها باید خود را برای شرایط بد و بحرانهای کشنده آماده کنند.
1393/04/08

 طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: ویلپنت 2014، پاریس، جداشدگان، فرقه رجوی، رومن نادال،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی