نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سلام به شما عزیزان خسته، پیرمردان درهم شکسته، سیاستمداران بازنشسته که بارهاست گرمی عشق آتشین شما را بر دستانم حس می کنم و خود را تنها عروس هزار دامادی در بین شما عزیزان می دانم. سلام بر شما خواستگاران، دلباختگان، کارزارسازان، نی نوازان عرب و عجم من و جویندگان دینار و دلاری که به نمایندگی 69 کشور دور و نزدیک جهان برای همبستگی با من و اربابان ایران ستیزم به اینجا آمده اید تا بار دیگر دشمنی خود را با مردم ایران به اثبات رسانده و...

نوید رهایی

تفسیر پیام مریم رجوی«همه برای خیانت»- ویلپنت پاریس(1)

مریم قجرعضدانلو، طبق معمول در سخنرانی خود به مناسبت سالگرد تولد خشونت، ترور و خیانت علیه ایران گفت: به نام خدایی که نمی پرستمش، به نام ایرانی که نمی شناسمش، به نام آزادی که در فرقه کیمیاست، به نام مقاومتی که مزاحمت است و دربست در خدمت اشقیاست و به نام ارتشی که بقایایش در کنار داعش و تکفیری ها، دوشادوش بعثییون صدام نما، مردم عراق را به خاک و خون می کشند.
و درود به شما هواداران اجاره ای و حامیان کرایه ای از زرد و سرخ و سفید تا سیاهان بینوا و دلار خواه که پیاده و سواره، درمانده و خسته از پنج قاره جهان آمده اید تا تعهد و قرارتان عمل کرده و به سفره چرمم قدم نهید و ویلپنتی شوید.

سلام به شما عزیزان خسته، پیرمردان درهم شکسته، سیاستمداران بازنشسته که بارهاست گرمی عشق آتشین شما را بر دستانم حس می کنم و خود را تنها عروس هزار دامادی در بین شما عزیزان می دانم.

سلام بر شما خواستگاران، دلباختگان، کارزارسازان، نی نوازان عرب و عجم من و جویندگان دینار و دلاری که به نمایندگی 69 کشور دور و نزدیک جهان برای همبستگی با من و اربابان ایران ستیزم به اینجا آمده اید تا بار دیگر دشمنی خود را با مردم ایران به اثبات رسانده و مرحمی بر درد و مسکنی بر بحران های لاعلاج من و ما باشید.
آری، ما بیش از ربع قرن است که رسماً در کنار امپریالیسم، صهیونیسم و فاشیسم علیه ایران و ایرانی جاسوسی می کنیم و می جنگیم و لحظه ای آرامش و قرار نداریم.

همچنین یاد اموات تازه سفر کرده، حامیان از دنیا رسته، عاشقان متوفی و دوستان اینجا و آنجا را گرامی میداریم. یادش به خیر مرحوم موریس بوسکارو، شهردار تاورنی بزرگ مرد عدالت و خجالت، چه شب و روزهایی با هم داشتیم. از روزی که ارتباط من و جولیانی را شنید، مریض شد، دق کرد و مرد.

سلام بر بدبخت و بیچاره های مجاهدنما، از اشرف تا لیبرتی و رزمندشیران بعثی جبهه موصل و تکریت که دوشادوش داعشی و تکفیری و صدامی و... در حال تکثر و تولید پروژه اشرف سازی هستند.

سلام بر خیابانی که اگر زنده می ماند، همچون علی زرکش به تیرغیب مسعود گرفتار و به هلاکت می رسید و درود بر صدیقه و ندا که اگر می دانستند کسی آنها را خاموش نمی کند هرگز داوطلب خودسوزی نمی شدند و خود را به آتش نمی کشیدند و بدبخت و بیچاره آن غلامرضای خسروی که اگر حداقل شناختی از فرقه مافیایی ما داشت، هرگز بدام ما نمی افتاد و فریب تبلیغات پوچمان را نمی خورد.
و این من و مسعود هستیم که با فریب و ریای 33 ساله نسلی را به فنا کشانده و به صغیر و کبیر رحم نکرده و نخواهیم کرد. نه از به خاک و خون کشیدن مردم ایران باز می مانیم و نه از خیانت و جاسوسی دست برمیداریم، بلکه پیوسته در خدمت اربابان خود از عراق تا سوریه، از آسیا تا اروپا و آمریکا هستیم و همسو و همصدای اسرائیل به دشمنی به مردم ایران ادامه خواهیم داد.

سلام بر تروریست های بپا خاسته، نوبر و جدید و وارسته، از القاعده تا تکفیری و داعشی و هر آن گروه و دسته ای که تیغشان بر گلوی پدران و دستشان به خون زنان و کودکان عراق و سوریه آغشته است. الحق که شما به فرموده مسعود، انقلابی و مبارزان راه آزادی و مجاهد (فی سبیل الشیطان) هستید. بدا به حال آنهایی که خیال می کنند ما برای آزادی و دموکراسی سیل خون به راه انداخته و با تروریسم و بنیادگرایی فاصله و سر جنگ داریم، در صورتی که رفتار و کردار و گفتار ما مصداق بارز ارتجاع و تروریسم لجام گسیخته است.

هم میهنان!
ما در لحظه ی حساس از تاریخ ایران و خاورمیانه هستیم؛ نقطه عطفی که از مهمترین واقعیت دوران کنونی تأثیر پذیرفته است، این واقعیت فاز پایانی انقراض محتوم فرقه ضد خلقی ما مجاهد نمایان بعثی، صهیونیستی و آمریکایی است.
ادامه دارد...
10 تیر 93طبقه بندی: آرشیو 93،  فرانسه،  افشاگری، 
برچسب ها: تفسیر پیام مریم رجوی، ویلپنت، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی