نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 تیر 1393
امیدواریم ملت عراق بتوانند از شر تکفیری‌ها نجات پیدا کنند. یک گروه تکفیری آمده و به شهرها هجوم برده است. ارتش عراق هم در برخی جاها کوتاهی کرده است. اگر آن فتوای مرجع عالیقدر آیت‌الله سیستانی که یک بار دیگر تاثیر مرجعیت شیعه را به نمایش گذاشت و عمق اعتماد مردم به روحانیت را جلوه‌گر کرد، نبود، معلوم نبود شرایط عراق به چه شکلی در می‌آمد.
منافقین از داعش خطرناک‌تر بودند   

سید علی خمینی   

یادگار حضرت امام در سالگرد شهدای هفتم تیر گفت:اگر برخورد مقتدرانه نظام اسلامی با منافقین در دهه شصت نبود به بلایی مشابه با شرایط امروز عراق دچار می شدیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از عرش نیوز، حجت‌الاسلام سیدعلی خمینی ظهر دیروز در مراسم یادواره آیت‌الله شهید بهشتی، آیت‌الله شهید محمدعلی حیدری و شهدای هفتم تیر که در نهاوند برگزار شد در بخشی از سخنان خود با اشاره به دشمنی های صورت گرفته با انقلاب اسلامی گفت: دشمنان ما از ابتدای انقلاب راه افراط را انتخاب کردند. ما هزاران نفر کشته و مجروح ترور داریم. آنها چه کسانی را ترور کردند؟! در مرحله اول اندیشمندان و متفکران انقلاب شهید آیت‌الله بهشتی و شهید آیت‌الله مطهری را ترور کردند. یعنی ریشه انقلاب که برپایه عقلانیت و تفکر شیعی است را مورد هدف قرار دادند. هزاران نفر آسیب دیده از ترور در کشور داریم که یا شهید شدند یا مجروح.

وی با انتقاد از کسانی که از برخورد قاطع با منافقین انتقاد می کنند افزود: بعد از ۳۰ سال وقتی شرایط کمی آرام می‌شود، مطرح می‌کنند چرا جمهوری اسلامی به‌طور مقتدرانه با این قاتلان و مزدوران برخورد کرد. بی‌شک اگر در زمان خود و به‌طور مقتدرانه با منافقین و امثال آنها برخورد نمی‌شد آنها از داعشی که امروز در عراق ظهور کرده و عراق را با مشکلی جدی مواجه ساخته‌اند، خطرناک‌تر بودند. از رئیس‌جمهور و نخست وزیرگرفته تا متفکرین و چهره‌های مذهبی و مردم عادی از دست اینها آرامش نداشتند.

یادگار امام راحل تصریح کرد: منافقین به خیال خامشان در عملیات مرصاد منتظر استقبال مردم بودند، ولی به اولین روستایی که وارد شدند مردم در مقابلشان قرار گرفتند.

حجت‌الاسلام سیدعلی خمینی افزود: نظام در آن مقطع زمانی مقتدرانه برخورد کرد تا توانست امنیت خودش را حفظ کند تا اسیر این مشکلاتی که الان گریبانگیر عراق شده نشود. مشکلی که تکفیری‌ها در عراق به وجود آورده‌اند مشکل بزرگی است.

یادگار امام خاطرنشان کرد: امیدواریم ملت عراق بتوانند خودشان این مشکل را حل کنند و از شر تکفیری‌ها نجات پیدا کنند. یک گروه تکفیری آمده و به شهرها هجوم برده است. ارتش عراق هم در برخی جاها کوتاهی کرده است. اگر آن فتوای مرجع عالیقدر آیت‌الله سیستانی که یک بار دیگر تاثیر مرجعیت شیعه را به نمایش گذاشت و عمق اعتماد مردم به روحانیت را جلوه‌گر کرد، نبود، معلوم نبود شرایط عراق به چه شکلی در می‌آمد.

وی در پایان گفت: از خداوند می‌خواهیم شر گروه‌های منحرف را از سر منطقه چه در سوریه و عراق و چه در جاهای دیگر دور کند و آرامش را به منطقه بازگرداند.

دوشنبه، ۰۹ تیر ۱۳۹۳طبقه بندی: آرشیو 93،  مجاهدین از نگاه دیگران،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: منافقین، داعش، عرش نیوز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی