نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 12 تیر 1393
در حالی که مجاهدین خلق تروریست های وحشی و افراط گرای داعش را " نیروهای انقلابی و عشایر عراق" می خوانند، سران این فرقه در اروپا ادعا می کنند که حرکات خشونت آمیزی که در عراق رخ می دهد از سوی داعش نبوده و داعش بخشی از " قیام مردمی " علیه حکومت نوری المالکی است. سازمان عفو‌بین‌الملل اعلام کرد که در جریان درگیری تکفیری‌ها با کردها در شمال‌شرقی سوریه، 25 شهروند کشته شدند که  7 کودک در میان آنها مشاهده شده است.
جنایات مشترك رجوی، داعش و صدامیان در عراق

هجوم وحشیانه، اشغالگری، عملیات تروریستی، به خطر انداختن زندگی مردم بیگناه، اعدام ، قتل عام و قدرت طلبی اعمالی زشت و نکوهیده ای هستند  که رواج یافته اند.
این روزها ماهیت گروه تروریستی داعش برهمگان روشن است و هیچ آدم شریفی نیست که به دفاع از این گروه بپردازد.
بعد از حمله گروهک تروریستی داعش به عراق، بیانیه ای از سوی "مسعود رجوی" منتشر شد که جنایتکاران و تروریست هایی که مردم بی گناه عراق را به خاک و خون می کشیدند، "برادر"  و انقلابی خطاب شدند.
-  منابع آگاه از وجود ۱۲۰ تن از عناصر سازمان تروریستی مجاهدین خلق(منافقین) در شهر موصل خبر دادند که در کنار گروهك تكفیری داعش و بقایای رژیم بعثی صدام (نیروهای سابق گارد ریاست‌جمهوری صدام حسین) در موصل علیه ارتش عراق مبارزه می کنند. عناصر فرقه تروریستی رجوی كه به همراه داعش در برابر ارتش عراق در موصل درگیرند، لباس های رسمی خود را به تن دارند.
در حالی که مجاهدین خلق تروریست های وحشی و افراط گرای داعش را " نیروهای انقلابی و عشایر عراق" می خوانند، سران این فرقه در اروپا ادعا می کنند که حرکات خشونت آمیزی که در عراق رخ می دهد از سوی داعش نبوده و داعش بخشی از " قیام مردمی " علیه حکومت نوری المالکی است. -  رغد صدام، دختر صدام، دیکتاتور سابق عراق در گفتگویی تلفنی با روزنامه فرامنطقه‌ای القدس‌العربی گفت: من از پیروزی‌های مخالفان دولت کنونی عراق و همچنین عقب‌نشینی نیروهای دولت نوری مالکی، نخست‌وزیر این کشور از شهرهای عراق بسیار خرسند و خوشحالم.
-  شبکه سیمای آزادی وابسته به منافقین و وب سایت های خبری این گروهک نیز دائماً از تصرف شهرهای مختلف عراق توسط گروهك تروریستی داعش اظهار شادمانی می کنند و اخبار مربوط به این گروهک را در سایت های خود قرار می دهند و همسو با این اقدام، اخباری را در خصوص ناتوانی ارتش و مردم عراق منتشر می کنند.
گروه داعش که رؤیای تحت کنترل در آوردن کل منطقه شام را در سر می پروراند، اکنون حتی در صورت به دام انداختن عناصر دیگر گروه‌های تروریستی در سوریه یا عراق، آنان را بی رحمانه از دم تیغ می گذراند.
تروریستهای تحت فرمان "ابوبکر البغدادی" اکنون بخشهایی از شرق سوریه و غرب عراق را اشغال کرده و در حال ارتکاب جنایت هستند.
تروریستهای داعش همچون اعضای فرقه تروریستی رجوی، به گونه ای آموزش می بینند که دیگر چیزی در درون آنان تحت عنوان انسانیت، ترحم و ترس وجود نداشته باشد.
* به مواردی از جنایات مشترك داعش، بعث و رجوی در عراق و سوریه توجه كنید:
- گروه تروریستی داعش پس از تصرف شهر موصل اقدام به اجرای اعدام‌های میدانی در این شهر کرد.
- خبرگزاری فرانسه گزارش داد که گروه تروریستی داعش، ۱۵ نیروی امنیتی عراقی را در کرکوک اعدام کرد.
- به گزارش خبرنگار شبکه العالم از منطقه البشیر، پیکر گروگان ها که از پنج روز پیش در منطقه "طوزخورماتو" اعدام شده بودند، تشییع و در آرامگاه شهدای "اعتقاد و ولایت" به خاک سپرده شدند، اکثر اعدام شده ها را زنان، کودکان و سالمندانی تشکیل می دهند که هنگام حمله داعشیان به منطقه، نتوانسته بودند از خانه هایشان فرار کنند.
یکی از تشییع کنندگان به خبرنگار شبکه العالم گفت: تا این لحظه پیکر 20 تن را به خاک سپرده ایم و هنوز پیکر 30 تن بر روی زمین افتاده است، من مطمئنم کسانی که مرتکب این جنایت شده اند، بویی از اسلام نبرده اند.
- به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، در حملات داعش به مناطق شمالی و غربی عراق، هزار و 75 نفر کشته و بیش از 658 تن دیگر زخمی شده اند که از این میان سه چهارم، غیر نظامی هستند.
- سازمان عفو‌بین‌الملل اعلام کرد که در جریان درگیری تکفیری‌ها با کردها در شمال‌شرقی سوریه، 25 شهروند کشته شدند که  7 کودک در میان آنها مشاهده شده است.

"روبرت کورویل" یکی از سخنگویان دفتر حقوق بشر سازمان ملل در ژنو گفت: این آمار حداقلی است و از پنجم تا بیست و دوم ژوئن محاسبه شده است.
- بر اساس گزارش دفتر حقوق بشر سازمان ملل به نوشته خبرگزاری فرانسه، 757 نفر در استان های "نینوا"، "دیاله" و "صلاح الدین" کشته و 599 نفر در این استان ها زخمی شده اند. این آمار شامل اعدامی های تایید شده به دست عناصر داعش، و کشتار غیر نظامیان، پلیس و نظامیان ارتش عراق است.
- در بغداد و مناطق جنوبی عراق نیز 318 نفر کشته و 590 تن دیگر زخمی شدند. بیشتر این افراد در نتیجه 6 حمله جداگانه با خودروهای بمبگذاری شده جان خود را از دست داده یا مجروح شدند.
- سازمان "کمپین مردمی و ملی برای گنجاندن انفجارهای عراق در لیست جنایات جمعی " (حشد) در گزارشی اعلام کرد: گروه‌های مسلح روزهای 12 و 13 ژوئن 2014 به روستای بشیر در جنوب شهر کرکوک و 4 روستای دیگر در شهر طوزخورماتو حمله کردند، و پس از درگیری با ارتش عراق این روستاها را به کنترل خود درآوردند .
حشد در گزارش خود افزود : گروه های مسلح جرایم و جنایاتی را در حق ساکنین بی گناه این روستاها مرتکب شدند که این جرایم و جنایات طبق کنوانسیون منع کشتار جمعی مصوب سال 1948 باید جنایات جمعی خوانده شود.
- یک سازمان حقوقی با اشاره به جنایات تروریستهای داعش در عراق و بریدن سر نوزادان، تأکید کرد که این تروریستها از صحنه تجاوز به زنان مناطق بشیر و طوزخورماتو فیلم برداری کرده‌اند.
- سازمان بین‌المللی مهاجرت، تعداد آوارگان شهر موصل را که به اشغال داعش درآمده، بیش از ۵۰۰ هزار نفر برآورد کرد.
- «داعش» به نیروهای خود در «موصل» دستور داده است تا همه کتب درسی را به دلیل آنچه آن را منافات با تعالیم اسلامی خوانده است، آتش بزنند.
- یك تروریست داعشی طی بازجویی‌های خود اعتراف کرده که بیش از 300 زندانی شیعی به دست عناصر داعش اعدام شده‌اند. داعش در حمله به زندان بادوش موصل در 10 ژوئن جاری اقدام به آزادسازی صدها زندانی کردند که در میان آنها زندانیان متهم به دست داشتن در اقدامات تروریستی نیز مشاهده می‌شوند.
- به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، وزیر دفاع عراق "سعدون الدلیمی" تأکید کرد، عناصر گروه موسوم به "دولت اسلامی در عراق و شام" (داعش) یازده زن را ربوده و آن ها را به بهانه نداشتن حجاب، به منطقه ای صحرایی برده اند.
- خبرگزاری مسیحیان آشوری در گزارشی از موصل آورده است: شماری از تروریست های داعش که به زعم خود در صدد اجرای "قوانین اسلامی" در شمال عراق هستند، با ورود به خانه این خانواده آشوری خواهان دریافت "جزیه" شدند و زمانی که آنها اعلام کردند به دلیل نداشتن پول نمی توانند جزیه بدهند، سه تن از تروریست ها، مادر و دختر خانواده را در برابر دیدگان پدر مورد تعرض قرار دادند.
شوک روانی حاصل از این جنایت به قدری پدر خانواده را تحت تاثیر قرار داد که او نیز پس از مدتی کوتاه، دست به خودکشی زد و به زندگی خود پایان داد.
در حادثه ای مشابه نیز 4 نفر از زنان مسیحی منطقه به دلیل عدم رعایت حجاب، توسط اعضای داعش به قتل رسیدند.
كشتار مردم مظلوم عراق بدست گروههای تكفیری، بعثی و رجوی های ضد خلقی همچنان ادامه دارد. با توجه به جنایات مذكور، هیچ انسان آگاه و مبارزی، عملیات وحشیانه و مشترك تروریستهای وحشی و مزدوران اجنبی را تایید و آنها را انقلابی و مردمی نمیداند.
12 تیر 93
طبقه بندی: آرشیو 93،  تحولات عراق،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: جنایات مشترك رجوی، داعش، صدامیان، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی