نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

استرون استیونسون (Struan Stevenson) عضو اسکاتلندی پارلمان اروپا و رئیس هیئت رابط پارلمان اروپا با عراق از دیگر حقوق بگیران گروهک منافقین است و عوامل اصلی لابی گری این گروهک در اروپا محسوب می شود که از بابت این خوش خدمتی نیز تا کنون هزاران دلار به جیب زده است.

استرون استیونسون (Struan Stevenson؛ نماینده منافقین در اروپا
نماینده منافقین در اروپا کیست

استرون استیونسون (Struan Stevenson) عضو اسکاتلندی پارلمان اروپا و رئیس هیئت رابط پارلمان اروپا با عراق از دیگر حقوق بگیران گروهک منافقین است و عوامل اصلی لابی گری این گروهک در اروپا محسوب می شود که از بابت این خوش خدمتی نیز تا کنون هزاران دلار به جیب زده است.

به دلیل حمایت های مستمر و مداوم از گروهک تروریستی منافقین، ادبیات و خلق و خوی آنها نیر در استیونسون درونی شده است.  بیش از 90 درصد اخبار و گزارش های مربوط به استیونسون مربوط می شود به حمایت های وی از منافقین و بیانیه هایی که در حمایت از این تروریست ها صادر می کند و سخنرانی هایی که بر ضد دولت ایران و دولت عراق انجام می دهد.

استیونسون جدای از روابط گرم و صمیمی که با منافقین دارد با گروه های ترویست داخل عراق نیز روابط خوبی برقرار کرده است .

 طارق الهاشمی که از مسببین اصلی حملات تروریستی سال گذشته عراق بود، در کنار بعثی ها و سلفی ها با وی روابط حسنه ای دارند.

استیونسون در واقع بیشتر از آنکه نماینده مردم اروپا باشد،  دغدغه منافقین و تروریست ها را دارد از سال 2009 که وی رئیس هیئت رابط پارلمان اروپا با عراق شده است به طور مرتب در حمایت از منافقین در اشرف و لیبرتی بیانیه صادر کرده است.

البته استیونسون سالهاست که متهم به دریافت مستمری و رشوه و در کنار آن گرفتن دستور از منافقین است وی در قبال این مبالغ با سوء استفاده از موقعیت خود در پارلمان اروپا و تولید ادعاهای ساختگی،  برنامه های مشخصی را علیه دولت عراق و در جهت دامن زدن به درگیری های درونی عراق به اجرا در  آورده است.

دیگر مقامات عراقی در مصاحبه ها و بیانیه های مختلف در مطبوعات بین المللی و عراقی به این نکته اشاره کرده اند که استیونسون در سالهای جنگ ایران و عراق از پشتیبانان سر سخت رژیم بعث و منافقین بوده است.

وی بعد از سقوط صدام به حمایتش از بقایای صدام و بخصوص گروهک منافقین ادامه داد.
استیونسون در این دوران سفرهای متعددی به اردن (مقر دختر صدام و بقایای بعثی ها) و لندن انجام می داد.

وی عملا رابط شبکه بین المللی منافقین، بقایای صدام و لابی رژیم صهینیستی در عراق، اردن و اروپا بود.


استرون استیونسون (Struan Stevenson؛ نماینده منافقین در اروپا


وی پس از انتخابات پارلمان اروپا در سال ۲۰۰۹ خود را از کمیته ایران (که در آنجا برای صدام علیه ایران کار می کرد) به کمیته عراق در پارلمان اروپا منتقل کرد و ریاست این کمیته را بر عهده گرفت بعد از این تاریخ نیز تمام فکر و ذکر و استیونسون این بوده که راهی برای حضور بیشتر منافقین در عراق پیدا کند و یا با منافقین و سایر گروه های تروریستی حاضر در عراق برای برهم زدن ثبات و امنیت این کشور لابی کند.

حمایت های بی حد و حصر استیونسون از منافقین تا آنجا پی رفت که کانون جداشدگان از گروهک منافقین با صدور بیانه ای خطاب به وی نوشت:

«شما در حالی از وضعیت انتخابات و عدم دموکراسی در عراق ابراز نگرانی کرده اید که همزمان از یک سازمان غیر دموکراتیک و غیر سیاسی وفرقه گرا تحت نام " سازمان مجاهدین "(منافقین) حمایت می کنید و حرفهای تکراری و دیکته شده آنها تحت نام بیانیه از طرف شما در سایت های این سازمان منتشر گردیده است ما در رابطه با سازمان که شما شدیدتر و افراطی تر از اعضای مورد اعتماد آن، از این فرقه طرفداری می کنید و حرفهای تکراری و دیکته شده اش را در مورد عراق و دولت نوری مالکی بیان می کنید از شما سوالاتی را داریم که امیدواریم طی یک بیانیه ای پاسخ بدهید.

آیا شما از وضعیت نقض فاحش حقوق بشر در سازمان اطلاع دارید؟

 مواردی مثل بکارگیری افراد زیر ۱۸ سال در عملیات نظامی و ممانعت از ملاقات خانواده ها با فرزندان خودشان در این سازمان، اذیت و آزار جنسی زنان و وادار کردن آنها به طلاق اجباری و جدایی از فرزندان و موارد بسیاری دیگر. آیا شما از عدم دموکراسی و سرکوب شدید و خفقان و سانسور شدید در این سازمان خبر دارید؟ آیا شما از پول شویی های این سازمان در کشورهای غربی اطلاعی دارید؟ آیا شما از مزدوری این سازمان در زمان صدام و شرکت در عملیات کردکشی و سرکوب شیعیان جنوب عراق و شرکت در جنگ ایران و عراق و سرباز کشی اطلاعی دارید؟

 آیا شما از اقدامات تروریستی این سازمان در زمان صدام علیه مردم ایران و خمپاره باران مناطق مسکونی و کشتن افراد غیر نظامی در داخل ایران خبر دارید؟ آیا شما از دخالتهای این سازمان در امور سیاسی عراق از زمان بعد سرنگونی صدام که ریشه اصلی کشته شدن افراد سازمان در کمپ های اشرف و لیبرتی که ناشی از دخالتهای بی جا و تحریک نیروهای عراقی بوده است خبر دارید؟آیا شما از تفتیش عقاید و مغز شویی و محدودیتهایی که سران این سازمان برای نیروها ایجاد می کنند و نمی گذارند آنها خودشان برای سرنوشت آینده شان تصمیم بگیرند خبر دارید؟

 ما از شما خواهشمندیم در ضمن اینکه نگران دموکراسی در عراق هستید کمی هم نگران دموکراسی در این سازمان فرقه گرا باشید و از آن حمایت نکنید و قدری هم نگران سرنوشت افراد گرفتار در کمپ لیبرتی باشید و خواستار رهایی و خروج آنها از کشور نا امن عراق گردید» 
صراط
..................
93/04/13
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  حامیان اروپایی رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: استرون استیونسون، نماینده منافقین در اروپا، اروپا، نوید رهایی، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی