نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 14 تیر 1393
گروهک تروریستی منافقین در ادامه حمایت های خود از تروریست ها در عراق، از محمود الصرخی مرجع نمای مدعی مهدویت حمایت کردند...

حمایت منافقین از عاملان کشتار کربلا
حمایت منافقین از عاملان کشتار کربلا

گروهک تروریستی منافقین در ادامه حمایت های خود از تروریست ها در عراق، از محمود الصرخی مرجع نمای مدعی مهدویت حمایت کردند.
 
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گروهک تروریستی منافقین در ادامه حمایت از تروریست های تکفیری در عراق و انقلابی خواندن تروریست های داعش ، از محمود الصرخی روحانی نمای تحت تعقیب حمایت کردند.
 
چهارشنبه گذشته تعدادی از عناصر باند الصرخی با حمله به برخی مناطق شهر مقدس کربلا ده ها تن از مردم این شهر را به خاک و خون کشیدند که با واکنش قاطع ارتش عراق و گروه های مردمی مواجه شدند.
 
بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این گروهک تروریستی با اطلاق عنوان مرجع شیعی عرب بر این شیخ فتنه گر، از برخورد صورت گرفته با وی توسط ارتش عراق به شدت انتقاد کرده است.
 
گفتنی است محمود صرخی الحسنی در سال ۱۹۹۹ به جرم زنا از عشیره آل صرخه رانده شد. وی با سبعاوی، برادر صدام که از مسوولان وقت سازمان اطلاعاتی عراق بود، ارتباط نزدیکی داشت. الصرخی توسط رژیم بعث عراق به حوزه علمیه نجف نفوذ داده شد و بعد از سقوط صدام ادعای مرجعیت عالی شیعیان عراق را مطرح کرد.
 
این شیخ فتنه گر ادعای ارتباط با امام زمان (عج)را دارد و گفته است که خواهر خود را به عقد ایشان در آورده است! رسانه های سعودی نیز به طور مستمر برای حمایت از وی عنوان آیت الله و مرجع بزرگ را استفاده می کنند.
 
الصرخی پس از شورش تروریست های تکفیری در عراق، فتوای جهاد علیه دولت را صادر کرد که سبب آشوب هایی در شهر مقدس کربلا شد. ارتش و مردم عراق نیز با اقدام به موقع توانستند از فراگیر شدن این شورش جلوگیری کنند.
 
..........................
نوید رهایی
93/04/14
 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  تحولات عراق، 
برچسب ها: محمود الصرخی مرجع نمای مدعی مهدویت، حمایت منافقین از عاملان کشتار کربلا، نوید رهایی، تروریست، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی