نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ایران ستیزی، عراق ستیزی، اعزام تیمهای تروریستی به سوریه، همدستی با داعش و بعث و تكفیری های ساخت سعودی، مزدوری بیگانگان حتی اسراییل، جاسوسی و وطن فروشی همه از ماهیت پلید رجوی نشأت می گیرند ...

حمایت فرقه تروریستی رجوی، از روحانی نمای تكفیری در كربلا

حمایت فرقه تروریستی رجوی، از روحانی نمای تكفیری در كربلا

حمایت از گروههای تروریستی، از داعش و بعثی تا سلفی و تكفیری، جزیی از استراتژی مداخله جویانی و ضد بشری رجوی است. چون منافقین بر این باورند كه «هركه با ما نیست، برماست» و دشمن دوست من، دشمن من است.
 
ایران ستیزی، عراق ستیزی، اعزام تیمهای تروریستی به سوریه، همدستی با داعش و بعث و تكفیری های ساخت سعودی، مزدوری بیگانگان حتی اسراییل، جاسوسی و وطن فروشی همه از ماهیت پلید رجوی نشأت می گیرند.
 
فرقه تروریستی رجوی در ادامه حمایت از تروریست های تکفیری در عراق و انقلابی خواندن تروریست های داعش، از محمود الصرخی روحانی نمای تكفیری و تحت تعقیب حمایت کردند.
 
چهارشنبه (11 تیر ماه 93) گذشته تعدادی از عناصر باند الصرخی با حمله به برخی مناطق شهر مقدس کربلا دهها تن از مردم این شهر را به خاک و خون کشیدند.
 
گفتنی است محمود صرخی الحسنی در سال ۱۹۹۹ به جرم زنا از عشیره آل صرخه رانده شد. وی با سبعاوی، برادر صدام که از مسئولان وقت سازمان اطلاعاتی عراق بود، ارتباط نزدیکی داشت. الصرخی توسط رژیم بعث عراق به حوزه علمیه نجف نفوذ داده شد و بعد از سقوط صدام ادعای مرجعیت عالی شیعیان عراق را مطرح کرد.
 
این شیخ فتنه گر ادعای ارتباط با امام زمان (عج)را دارد و گفته است که خواهر خود را به عقد ایشان در آورده است! رسانه های سعودی نیز به طور مستمر برای حمایت از وی عنوان آیت الله و مرجع بزرگ را استفاده می کنند.
 
در چند سال گذشته ادعاهای طرفداران صرخی مبنی بر ارتباط وی با امام زمان (عج) و نیز مخالفت وی با مراجع عظام تقلید، منجر به درگیری‏هایی میان حامیان صرخی و مردم و نیز دستگاه‎های امنیتی در استان‏های جنوبی عراق شده است.
 
الصرخی پس از شورش تروریست های تکفیری در عراق، فتوای جهاد علیه دولت را صادر کرد که سبب آشوب هایی در شهر مقدس کربلا شد.
 
سید محمود الصرخی الحسنی، روحانی عراقی که چند سالی است خود را به عنوان مرجع تقلید معرفی می‎کند و با اندیشه‎های گمراهی که دارد در برابر مراجع تقلید نجف اشرف به ویژه حضرت آیت الله سیستانی ایستاده است.
 
در خرداد 1385 هواداران صرخی در بصره به کنسولگری ایران در این شهر حمله کرده و بخشی از ساختمان آن را به آتش کشیدند و به اموال آن خسارت شدید زدند.
 
کشف کارگاه بمب‌ سازی هواداران الصرخی در کربلا:
 به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه خبری «السومریه نیوز»، استاندار بابل روز پنجشنبه (12 تیر ماه 93) اعلام کرد که نیروهای امنیتی یک کارگاه بمب سازی و انبار سلاح متعلق به هواداران محمود الحسنی الصرخی را کشف کردند. همچنین اسناد و دستگاههای بی سیم و موبایل در این کارگاه کشف شده است که نشان می دهد آنها با دو کشور خارجی در ارتباط هستند.
 
استاندار کربلا گفت: الصرخی از علمای دینی نیست و طرفداران وی به شهروندان حمله می کنند.
 الصرخی که همزمان با اعدام صدام و نابودی حزب بعث عراق مخفی شده بود، اکنون بار دیگر همزمان با ظهور داعش و حزب بعث و تحرکات تروریستی آنها در عراق با هدف ایجاد فتنه بین شیعیان این کشور آفتابی شده و طرفداران وی با نیروهای امنیتی و انتظامی کربلا درگیر شده اند.
 تحركات تروریستی روحانی نمای تكفیری، به یقین ریشه در اهداف شوم عربستان سعودی و فتنه انگیزان منطقه دارد، حمایت رجوی نیز مهر تاییدی بر این جنایت و دخالت است.
 ..................................
1393/04/15طبقه بندی: آرشیو 93،  تحولات عراق،  افشاگری،  گروه تروریستی،  عراق ستیزی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: ایران ستیزی، عراق ستیزی، محمود صرخی الحسنی، منافقین، کربلا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی