نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پایگاه خبری الفرات نیوز عراق به نقل از یک کارشناس فرانسوی از پیوستن عناصر گروهک منافقین به صفوف داعش در عراق و سوریه خبر داد.

عناصر منافقین از سه ماه گذشته به صفوف تروریست‌ها در عراق و سوریه پیوستند
به گزارش پایگاه خبری "الفرات نیوز" عراق روز دوشنبه در گزارشی به نقل از "تیری میسان" کارشناس فرانسوی نوشت: نشست اخیری که منافقین با حضور مقامات سابق ناتو و مقامات کنونی آمریکا و دولت های اروپایی در پاریس برگزار کرد اگر با هدف آغار حمایت و کمک نظامی به عناصر این گروهک که در اردوگاه اشرف و لیبرتی باشد پس " مریم رجوی " سرکرده منافقین از این نشست برای حمله به " نوری المالکی " نخست وزیر عراق سوءاستفاده کرده و از پیشروی نظامی داعش در این کشور استقبال کرد.

این کارشناس فرانسوی با اشاره به اینکه سیاست امروز پاریس به شیزوفرنی مبتلا شده است، افزود: سیاست این کشور بر اساس محکومیت بی ثباتی خاورمیانه به دست داعش همزمان با همکاری با آمریکا برای جنگ محرمانه در منطقه پایه ریزی شده و در همین راستا شماری از افسران خود را با هدف آموزش عناصر داعش در سوریه و عراق به خاورمیانه اعزام کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بیش از 600 شخصیت سیاسی از کشورهای عضو ناتو در نشست اخیر منافقین در پاریش حضور یافتند، افزود: عناصر وابسته به گروهک منافقین از سه ماه گذشته در کنار نیروهای داعش در سوریه و عراق قرار گرفتند.
.......................
نوید رهایی
17 تیر 1393طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  تحولات عراق، 
برچسب ها: منافقین، عراق و سوریه، نوید رهایی، تروریست، الفرات نیوز، نوری المالکی، داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی