نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... به نام ابوبکر اسرائیلی خلیفه الشیطان بغدادی، رهبر و رهزن وحوش ارتجاعی عراق و شام و سلام بر ملت مظلوم، تروریست گزیده، خسته و درمانده ی عراق که این روزها برای نجات جانشان از تیررس رزمنده شیران مزاحم خلق که ما باشیم و بازماندگان پدر صدام که حضرات بعثی باشند و همچنین بر و بچه های داداش ابوبکر که داعشی ها باشند به کوه و بیابان های موصل و تکریت پناه برده اند ...

تفسیر پیام مریم رجوی«همه برای خیانت»- ویلپنت پاریس

تفسیر پیام مریم رجوی«همه برای خیانت»- ویلپنت پاریس(3)

... به نام ابوبکر اسرائیلی خلیفه الشیطان بغدادی، رهبر و رهزن وحوش ارتجاعی عراق و شام و سلام بر ملت مظلوم، تروریست گزیده، خسته و درمانده ی عراق که این روزها برای نجات جانشان از تیررس رزمنده شیران مزاحم خلق که ما باشیم و بازماندگان پدر صدام که حضرات بعثی باشند و همچنین بر و بچه های داداش ابوبکر که داعشی ها باشند به کوه و بیابان های موصل و تکریت و ... پناه برده اند.

من از همینجا، زیر پوشش شدید امنیتی سرویس امنیتی فرانسه و از پشت تریبون نمایشگاه ویلپنت، به کلیه جلادان، شمشیربازان و جگرخواران همرزمان که در حال خلق حماسه و جنایت جاویدان علیه بشریت بویژه مردم عراق هستند، سلام و درود می فرستم و به نمایندگی دوستان اجاره ای مقاومت از آمریکا تا اسرائیل و اروپا، از راه دور دست یکایکشان را می بوسم. انقلابیونی که روی عمو هیتلر را سفید کردند و چون پدر خلفشان یزید به صغیر و کبیر رحم نکرده و نمی کنند.

فتوحات عزیزان داعش، یادآور فتح مهران، حرکت به سوی تهران و 100رشته عملیات تروریستی ماست که متأسفانه چند روزی بیشتر دوام نداشتند و ما را برای همیشه زمینگیر کردند، من از این می ترسم که رفقای تکفیری و عزیزان داعشی نیز به سرنوشت ما دچار شوند، آش نخورده و دهن سوخته، دست از پا درازتر چون آقا مسعود لباس بانوان بپوشند و از صحنه نبرد بگریزند و فرار کنند.

امروز هم من هاج و واج مانده دست و پایم را گم کرده و نمی دانم جانب کدام یکی را بگیرم. تماشاچی شوم یا برای خلیفه بغداد کف بزنم تا شاید در عراق آینده جای پایی به من بدهد.

واقعاً احمدی نژاد چه راست گفت: که خداوند ثمره اشغال دو کشور همسایه (عراق و افغانستان، را در دامن ایران قرار داد و از دوستان ما هستند....) باز می بینیم که خداوند میوه و ثمره داعش و شرکاءِ را یکجا در دامن ایران ریخته، خودتان ببینید و قضاوت کنید، ای کاش ما هم ذره ای بخت و اقبال داشتیم.
از دوست و دشمن همه حرف شنوی آخوندها شده و جرأت ندارند دست از پا خطا کنند، ولی ما هرچه کف می زنیم و از صبح تا شب به نفع این و آن ساز و صدا می زنیم فایده ای ندارد.

یادتان هست سالها پیش به دروغ گفتم که 5 میلیون 200 هزار نفر از مردم عراق خواستار خلع ید از رژیم ایران در کشورشان شده اند، امروز به وضوح می بینیم که تمام اقشار ملت عراق خواستار دخالت و انتظار حمایت از ایران دارند. از اشغالگران نفت طلب کاری ساخته نیست و دشمنان دوست نما هم فقط به ویرانی و تجزیه عراق فکر می کنند. امروز ما اعتراف می کنیم که علی لاریجانی راست می گفت: همه کسانی که در عراق حاکمیت دارند، حرف شنویی از ما دارند و از دوستا ما هستند.... چون مردم عراق دوست و دشمن را خوب از هم تمیز می دهند. به همین دلیل ما را زمینگیر و زندانی کرده اند. آخر عمری تیر خلاص خورشان شدیم و عاقبت در لیبرتی کنسرو شدیم، حالا فهمیدید که چرا اشرف را باختیم و با زندانی شدن در لیبرتی ساختیم؟

من می ترسم حال و وضعمان از این هم بدتر شود، برای همین است که می گویم با احتیاط قدم بردارید و میلیمتری به داعش و بعث نزدیک شوید. اگر از خلیفه بازی ابوبکر داعشی و تکفیری و بعثی ها هم کاری ساخته نشد، آنوقت ما با داشتن کارنامه ای سیاهتر چه خاکی بر سر کنیم. ای کاش ما هم چون رژیم ذره ای شانس و اقبال داشتیم.

آری اشتباه تاریخی آمریکا این بود که از ترس ما را بمباران و خلع سلاحمان کرد، چون فکر می کرد ما حامی و وفادار به صدام هستیم، برای حمایت از صاحبخانه علیه دشمن او عملیات می کنیم.
از دوران بی کسی بگذریم، این روزها اگر رژیم بگذارد ظاهراً بخت یار و اقبال همراهمان است. تروریست های چند رگه داعشی همان هایی که در جبهه سوریه شکست خورده اند به سوی خاک عراق روی آورده و چند روزه اعلام برپایی خلافت (امریکایی اسراییلی و سعودی) کرده اند، لذا ما با تمام توش و توان ماشین تبلیغاتی خود را روی بحران عراق کوک کرده ایم، با وارونه نمایی جلادان داعشی را انقلابیون مبارز می نامیم.

ادامه دارد...

طبقه بندی: آرشیو 93،  فرانسه،  افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: تفسیر پیام مریم رجوی، ویلپنت پاریس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی