نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

برگزاری نشست 6 تیر منافقین در پارس نشان می دهد که منافقین پول های کلانی برای همراه کردن سیاستمداران غربی هزینه می کنند. به نظر می رسد اکنون فرانسه، امریکا، عربستان و اسراییل ائتلاف مالی- اطلاعاتی- تبلیغاتی در دفاع از نفاق تشکیل داده اند ...

نشست منافقین در پاریس با ائتلاف مالی آمریکا، عربستان و اسراییل

نشستی که روز 6 تیر منافقین در پاریس برگزار کردند با حضور حدود 500 نفر از شخصیت های غربی برگزار شد
فرقه ای که ابزار دست آیپک شد
نشست منافقین در پاریس با ائتلاف مالی آمریکا، عربستان و اسراییل


نشست منافقین در پاریس دارای پنج نکته و محور اساسی است: اول، این نشست مستقیما با مدیریت اسراییل و لابی صهیونیستی حاضر در امریکا، در کشور فرانسه برگزار شده و این موضوع به روشنی نشان می دهد که منافقین به عنوان ابزار آیپک دستشان برای همه رو شده و این گروهک تروریستی از هر وسیله ای برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی ایران استفاده می کند.
دوم ، حضور وسیع مسئولین بالا رتبه نظامی و غیر نظامی دولتی کشورهای غربی در این نشست نشان دهنده این است که دولت های این کشورها کاملا از منافقین حمایت می کنند و این حضور نمی تواند خودسرانه باشد.
 سوم،  برگزاری نشست پر هزینه 6 تیر منافقین در پارس نشان می دهد که منافقین پول های کلانی برای همراه کردن سیاستمداران غربی هزینه می کنند. پولهایی که هرگز منشا آن شفاف نشده است. به نظر می رسد اکنون امریکا، عربستان و اسراییل ائتلاف مالی- اطلاعاتی- تبلیغاتی  در دفاع از نفاق تشکیل داده اند.
 
چهارم، نکته دیگر این است که دولت فرانسه و سفیر این کشور در تهران باید بابت میزبانی این نشست پاسخ صریح و روشن و فوری بدهند و مشخص کنند که هدف آنها از برگزاری نشستهایی با هدف بر اندازی جمهوری اسلامی ایران چیست.
 
نکته پنجم مربوط می شود به بی توجهی رسانه های داخلی به اهمیت نشستهای تروریستی که با هدف بر اندازی جمهوری اسلامی در کشوری مثل فرانسه که مراوردات اقتصادی زیادی با ایران دارد برگزار می شود.
 
در این رابطه مشخص نیست که چرا برخی رسانه های داخلی در مواردی که به زیان کشور است گاها جلوتر از بی بی سی و رسانه های اسرائیلی و نظام سلطه حرکت می کنند ولی در مواردی مانند نشست 6 تیر منافقین در پاریس هیچ عکس العمل نشان نمی دهند.
 
در اینجا به نظر می رسد رسانه ها باید نامه هایی به ناوی پیلای کمیسر حقوق بشر سازمان ملل نوشته و در آن این سوال را مطرح کنند که چرا سازمان ملل نسبت به تجمع علنی یک گروه تروریستی چنین بی تفاوت است. البته شاید برخی بگویند باید نامه اعتراضی را به احمد شهید نوشت ولی احمد شهید از آنجایی که همکاری او با منافقین بر همه روشن شده نمی تواند گزینه مناسبی برای رسانه های ایران باشد.
 
لازم به ذکر است که در 6 تیرماه خبرگزاری کویت به موضع جدید دولت فرانسه درباره گروهک منافقین اشاره کرده است. به نوشته این خبرگزاری، دولت فرانسه نسبت به لابی گری های این گروهک و ارائه اطلاعات غلط از سوی این گروه درباره ایران ابراز نگرانی کرده و هشدار داده است.
 
سخنگوی وزارت خارجه این کشور گفته: «فرانسه هیچ ارتباطی با سازمان مجاهدین خلق ایران که به توسل به خشونت شناخته می شود، ندارد».
 
وی ضمن بیان اینکه فعالیت های گروهک منافقین در فرانسه غیرقانونی است، تأکید کرده که این گروهک دارای «انگیزه ای خشونت آمیز» و ماهیتی «غیردموکراتیک» است.
 
به گفته این مقام فرانسوی، گروهک منافقین دارای رویه های فرقه ای بوده و از توسل به خشونت منصرف نمی شود.
 
گفته های سخنگوی وزارت خارجه فرانسه در حالی بیان می شود که دولت فرانسه باید نسبت به فعالیت فرقه رجوی تدابیر مناسب تری را اتخاذ می کرد تا خاک فرانسه به محلی برای تدارک نقشه جنگی برای کشورهای دیگر و به خصوص ایران تبدیل نشود.
 
در نشست گروهک منافقین و حامیان آمریکایی و غربی آنها که روز جمعه، (27 ژوئن 2014، 6 تیر 1393) در پاریس، پایتخت فرانسه، برگزار شد، مریم رجوی، سرکرده اصلی گروهک، مدعی شد اوضاع کنونی عراق، به دخالت ایران در عراق  که مهره آن، نوری المالکی است، مربوط می شود.
 
وی ادعا کرد راه حل مشکل عراق، همان طور که کشورهای بین المللی (!) و منطقه ای و حتی داخل عراق بر آن اتفاق نظر دارند، این است که نوری المالکی باید از قدرت کنار برود.
 
برابر این گزارش به نقل از ایرنا، همزمان با ادامه فشارهای بی نتیجه رژیم صهیونیستی علیه روند مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 که به مرحله پیش نویس توافق نهایی رسیده است، گروهک منافقین نیز دیدگاه های ضد ایرانی تل آویو را درباره این مذاکرات تکرار کرد.
 
گروهک منافقین همچنین، پس از اجرای برنامه اخراجِ بازمانده عناصر خود ازعراق، افشای اسناد همکاری این گروهک با صدام در جنگ تحمیلی به ایران، کشتار کردهای عراقی و همچنین اجرای برنامه های رژیم صهیونیستی، شامل عملیات تروریستی و جاسوسی در ایران، همگام با این رژیم فعالیت خود، علیه مذاکرات هسته ای تهران و 1+5 را تشدید کرده است.
 
مریم رجوی (قجر عضدانلو)، سرکرده گروهک تروریستی منافقین، با ابراز خشم از برگزاری چندین دور مذاکرات هسته ای با ایران، که شرکت کنندگان در آن، آن را مثبت ارزیابی کرده اند، روند کنونی را غیرقابل اعتماد خوانده است.
 
شبکه تلویزیزیونی «فاکس نیوز» که بازتاب دهنده مواضع تندروهای حزب جمهوری خواه آمریکاست، جمعه شب گفتگوی خبرنگار خود با مریم رجوی را پخش کرد. وی در این گفتگو، در چارچوب تکرار ادعاهای ضد ایرانی رژیم صهیونیستی، گفت: پیام می دهیم که به ایران اعتماد نکنید!
 
وی همچنین با تکرار مواضع بنیامین نتانیاهو، گفت: مذاکره با ایران، بی فایده است و نمی توان به جمهوری اسلامی اعتماد کرد. روند مذاکرات هسته ای نمی تواند از ساخت بمب در ایران جلوگیری کند.
 
رجوی تصریح کرد: گروه 1+5 نباید به ایران حق غنی سازی بدهد؛ زیرا نقض قطعنامه های سازمان ملل متحد بوده و مسیر را به سمت ساخت بمب اتم هموار می کند. امیدواریم در این مذاکرات بتوان جاه طلبی هسته ای تهران را مهار کرد، این در حالی است که از دید من، روند مذاکرات، نشان دهنده این خواسته نیست.
 
سرکرده منافقین با اعتراف رسمی به جاسوسی اتمی و اقدامات تروریستی این گروهک علیه جمهوری اسلامی، از توجه به گزارش های جاسوسی این گروهک ابراز خرسندی کرد.
 
مریم رجوی همچنین در حالی که صدها سند، تصویر، فیلم و مستندات دریافت میلیون ها دلار از صدام برای اجرای عملیات تروریستی در ایران و مشارکت در نسل کشی کردهای عراق در جریان عملیات انفال وجود دارد، بیانیه نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد را با موضوع تاریخ گروهک تروریستی منافقین و کمک به رژیم بعثی ساقط شده عراق رد کرد.
 
گروهک منافقین پس از ارتکاب موج ترورها و انفجارها با استقرار در عراق، پیشنهاد تشکیل یگان مزدوران جنگی این گروهک را برای همراهی جنگی با نظامیان بعثی داد و صدام هم امکانات، تجهیزات جنگی و میلیون ها دلار پول در اختیار آنان گذاشت.
 
سرکرده گروهک منافقین در حالی این اظهارات را مطرح کرد که چندی پیش، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، گفته بود: (رژیم) اسرائیل، توافق هسته ای مورد مذاکره با ایران را به طور کامل رد می کند.
 
به گزارش رویترز، بنیامین نتانیاهو گفت که به طور کامل توافق مورد بحث میان ایران و گروه 1+5 را رد می کند و به چنین توافقی، متعهد نیست.
 
وی گفته است: توافق مورد بحث میان ایران و گروه 1+5 را به شدت رد می کنیم و آن را بسیار بد می دانیم.

بولتن نیوز
1393/04/22
 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: آمریکا، عربستان، اسرائیل، ویلپنت، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی