نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 26 تیر 1393
مجاهدین خلق(منافقین) می‌توانند به جای ماموران اطلاعاتی سرویس‌های غربی تسهیلات لازم را در این زمینه فراهم سازند. عوامل منافقین پس از به دست آوردن آدرس و نشانی این شركت‌ها و افرادی كه كار تحقیقاتی انجام می‌دهند، با آنها تماس گرفته و مدعی می‌شوند كه از سوی شركت كاریابی معرفی شده و تهیه كار پژوهشی و تحقیقات گوناگون را سفارش می‌دهند ...
سوابق و شیوه های جاسوسی منافقین

منافقین از ابتدای انقلاب بحث جاسوسی و جمع آوری اخبار را برای برآوردهای کاری‌شان در جهت ترور مسئولین انقلابی و مردم داشتند. اکنون نیز آنها بعضاً از ناآگاهی افراد استفاده می کنند و در قالب پوشش های مختلف سعی در خبرگیری از درون کشور دارند.

منافقین در داخل جمهوری اسلامی ایران پایگاهی ندارند و به همین دلیل قادر به ارتباط‌گیری مناسبی با مردم نیستند ولی سعی دارند از طریق عناوین خاص و یا در پوشش ها و موضوعاتی همچون مباحث صنفی کارگران اخباری را دست و پا کرده و مسائلی را به وجود بیاورند.

اخیرا ارتباط گیری آنها در برخی مناطق زیادتر شده و با پوشش رادیو ندا و روزنامه دنیای اقتصاد تماس می گیرند و از این طریق بدنبال جاسوسی برای اربابانشان هستند.

جاسوسی منافقین در امارات علیه ایران

نزدیك به صد نفر از عناصر گروهك تروریستی منافقین با هماهنگی نیروهای امنیتی امارات و سازمان جاسوسی آمریكا در دبی وارد خاك امارات شده‌اند تا در این كشور علیه كاركنان سفارت ایران، كارگران و بازرگانان ایرانی جاسوسی كنند.

برخی منابع آگاه در كشورهای حوزه خلیج فارس اعلام كردند كه نزدیك به صد نفر از عناصر گروهك تروریستی منافقین برای جاسوسی علیه اتباع ایرانی در امارات از جمله جاسوسی علیه اعضای سفارت ایران، تاجران و كارگران و گردشگران ایرانی در این كشور فعالیت می‌كنند.

زمان ورود این گروهك به امارات مشخص نشده است، اما حضور آنها در این كشور حوزه خلیج فارس بر اساس توافقی میان سركردگان این گروهك و نیروهای امنیتی امارات برای عملیات جاسوسی علیه اتباع ایرانی و مراقبت از تحركات آنان در این كشور صورت گرفته است.

به گفته این منابع، اطلاعات موجود میان محافل دیپلماتیك در ابوظبی نشان می‌دهند كه ورود عناصر منافقین به امارات با هماهنگی نیروهای امنیتی مسئول در این زمینه و نیروهای آمریكایی صورت گرفته است.

در این زمینه به صورت مشخص افسران اداره كننده شبكه اطلاعات مركزی آمریكا (سیا) بعد از آنكه با تاسیس مركزی منطقه‌ای در دبی فعالیت بیشتری در این كشور را آغاز كرده‌اند، با همكاری نیروهای امنیتی امارات وارد عمل شده‌اند.

به نوشته این پایگاه خبری، عناصر گروهك منافقین كه با همكاری نیروهای سازمان جاسوسی امارات فعالیت می كنند، از عراق، اردن و كشورهای اروپایی وارد امارات شده‌اند. / فروردین ۱۳۸۸


جاسوسی منافقین در سوریه

سایت رادیو فرانسه، طی مقاله ای به بررسی گزارش هایی از حضور فعال عناصر گروهک تروریستی منافقین در سوریه پرداخت. در بخش هایی از این مقاله آمده است:

 در کنار افراطیون و گروه های وابسته به القاعده، نفرات مرتبط با سازمان مجاهدین خلق(منافقین) نیز در این درگیری‌ها علیه دولت اسد و متحدین آن شرکت دارند.

مجاهدین خلق(منافقین) در مناطق مرزی اردن و سوریه به ایجاد پایگاهی مبادرت کرده اند که آن را حنیف می نامند و بیمارستان می خوانند. این مرکز از جمله حلقه های ارتباطی آنها و ارتش آزاد سوریه است. بر اساس گزارش های غیررسمی، همکاری های مجاهدین خلق(منافقین) با ارتش آزاد سوریه بیشتر در مناطق مرزی آن کشور با اردن متمرکز و در رابطه با گروه تحت فرمان عزت ابراهیم، معاون سابق صدام صورت می‌گیرد.

مجاهدین خلق(منافقین) می‌توانند به جای ماموران اطلاعاتی سرویس‌های غربی تسهیلات لازم را در این زمینه فراهم سازند. / اردیبهشت 92

ترفند جدید جاسوسی منافقین

در این روش عوامل منافقین از خارج از كشور با شركت‌های كاریابی تماس گرفته، آدرس و مشخصات شركت‌ها و اشخاصی كه كار تحقیقاتی انجام می‌دهند را به دست می‌آورند.

منافقین با مراجعه به بنگاه‌های كاریابی از آنها می‌خواهند طرح‌ها و پژوهش‌های گوناگون برای آنان انجام دهند تا بتوانند از این طرح‌ها استفاده جاسوسی كنند.
در این روش عوامل منافقین از خارج از كشور با شركت‌های كاریابی تماس گرفته، آدرس و مشخصات شركت‌ها و اشخاصی كه كار تحقیقاتی انجام می‌دهند را به دست می آورند.
بر پایه این خبر عوامل منافقین پس از به دست آوردن آدرس و نشانی این شركت‌ها و افرادی كه كار تحقیقاتی انجام می‌دهند، با آنها تماس گرفته و مدعی می‌شوند كه از سوی شركت كاریابی معرفی شده و تهیه كار پژوهشی و تحقیقات گوناگون را سفارش می‌دهند. / بهمن ۱۳۸۸


شگرد جاسوسی منافقین در فیس‌بوک

عوامل گروهک تروریستی منافقین از هر حربه و شگردی برای ارتباط با داخل کشور و جاسوسی و تخلیه اطلاعاتی از مردم، استفاده می‌‎کنند.
برای عبور از فیلترینگ در فضای اینترنت و دستیابی به یک کانال امن برای دریافت اطلاعات از داخل ایران تعداد زیادی وبلاگ طراحی کرده‌اند که به کاربران فضای مجازی هدیه می‌دهند!
این وبلاگ‌ها مجهز به جدیدترین نرم‌افزارهای عبور از فیلترینگ، نرم‌افزار ارتباط صوتی و تصویری(اسکایپ)، نرم‌افزارهای امن اتصال به شبکه با تلفن‌ همراه و … است.
عوامل منافقین بعد از ارتباط‌گیری با طعمه‌های خود در فیس‌بوک و دیگر شبکه‌های اجتماعی، این وبلاگ‌ها را به عنوان هدیه به مرتبطین خود داده و در ازای آن عکس و فیلم و خبر از داخل ایران خصوصاً با موضوع انتخابات مطالبه می‌کنند.
منافقین در شبکه‌های مجازی با این عنوان که نظام فضای اینترنت، ایمیل و فیس‌بوک را به شدت محدود و کنترل می‌کند، از طعمه‌های خود می‌خواهند تا اطلاعات خود را از این طریق به خارج کشور و برای پخش در شبکه‌های ماهواره‌ای ارسال کنند.
همچنین در خلال این ارتباط و ارسال اطلاعات وبلاگ به کاربران اینترنت، تمامی اطلاعات شخصی کاربران شبکه‌های اجتماعی که فریب این شگرد منافقین را خورده‌اند از طریق هک در دسترس عوامل نفاق قرار می‌گیرد.
یکی از جدیدترین شگردهای منافقین برای جاسوسی و تخلیه اطلاعاتی در فضای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی است. / دیده‌بان
26 تیر 93طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  جاسوسی، 
برچسب ها: جاسوسی منافقین، فیس‌بوک، تخلیه اطلاعاتی، بنگاه‌های كاریابی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی