نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بر اساس اخبار رسیده از منابع خبری مطلع شدیم روز ۲۷ ژوئن ۲۰۱۴ ، ده ها فرانسوی با حضور در سالن ویلپنت، به گردهم آیی تروریست های سازمان مجاهدین خلق در خاک فرانسه اعتراض کردند. این حرکت اعتراضی که توسط انجمن صلح فرانسه سازماندهی شده بود، با پخش بروشورهای افشاگرانه، شعار علیه فرقه تروریستی رجوی و آگاه کردن جامعه فرانسه از خطرات فعالیت فرقه مخرب رجوی همراه بود ...

اعتراض ده ها فرانسوی به میتینگ مریم رجوی در سالن ویلپنت
اعتراض ده ها فرانسوی به میتینگ مریم رجوی در سالن ویلپنت

بر اساس اخبار رسیده از منابع خبری مطلع شدیم روز ۲۷ ژوئن ۲۰۱۴ ، ده ها فرانسوی با حضور در سالن ویلپنت، به گردهم آیی تروریست های سازمان مجاهدین خلق در خاک فرانسه اعتراض کردند.

این حرکت اعتراضی که توسط انجمن صلح فرانسه سازماندهی شده بود، با پخش بروشورهای افشاگرانه ، شعار علیه فرقه تروریستی رجوی و آگاه کردن جامعه فرانسه از خطرات فعالیت فرقه مخرب رجوی همراه بود.

گزارش منابع خبری از این حرکت اعتراضی حاکی است که همزمان با سخنرانی مریم رجوی و حضور چند هزار بی خانمان شرقی،پناهندگان افغانی، عرب سلفی ، شخصیت های کرایه ای آمریکایی و هواداران سوری و عراقی خلیفه خودخوانده داعش در کنار رهبر تروریست های مجاهدین خلق که همه ساله با سفر مجانی به پاریس برده می شوند، ده ها فرانسوی عضو و فعالین انجمن صلح با رژه اعتراضی در داخل سالن به سخنان فریبکارانه رهبران فرقه رجوی اعتراض نمودند.

آنها حین سخنرانی مریم رجوی در داخل سالن ضمن سردادن شعارهای کوبنده، به حضور رهبران فرقه تروریستی رجوی در خاک فرانسه اعتراض نموده و اعلام نمودند که جشن ۲۷ ژوئن مریم رجوی برای بمب گذاری در ۷ تیر ۱3۶۰ و پیشبرد اعمال تروریستی در داخل خاک ایران صورت گرفته و ربطی به مردم ایران و تغییرات عدالتخواهانه مردم ندارد.

منابع خبری اطلاع دادند پس از ۱۵ دقیقه حرکت اعتراضی توسط اعضا و هواداران انجمن صلح فرانسه، آنها از جانب ماموران امنیتی و اعضای باسابقه مجاهدین محاصره گردیده و به بیرون از سالن هدایت شدند. آنها پس از خروج از سالن مورد یورش اعضای تروریست مجاهدین شده و تحت ضرب و شتم فیزیکی چماقداران رجوی قرار گرفتند. دوربین هایشان به غارت رفت، شیشه و درب ماشین شان شکسته شد و تعدادی نیز برای پانسمان روانه کلینیک پزشکی شدند.

لازم به ذکر است که فرقه تروریستی رجوی به رهبری مریم رجوی در اورسوراواز فرانسه اقامت داشته و همه ساله در اواخر خرداد یا اوایل تیرماه اقدام به جمع آوری سیاهی لشگر می نماید تا در سالن ویلپنت یا یکی از دهکده های منطقه والدواز با جعل نام مردم ایران جلسه برگزار نماید. اما خبرگزاری های بین المللی که همه ساله اخبار حاشیه ای جلسات مریم رجوی را بازتاب می دهند، نوشته اند مجاهدین با پول دادن به انجمن ها و افراد بی سرپناه آنها را به بهانه گردش مجانی در پاریس به جلسات خود می کشانند که تاکنون توسط تلویزیون فرانس ۲۴ فرانسه و خبرگزاری هایی مانند بی بی سی،فردا و …. افشا گردیده است.

با اینکه بیش از ۲۰ روز از خبر حرکت اعتراضی اعضای انجمن صلح در جلسه مریم رجوی می گذرد، رسانه های فرقه تروریستی رجوی در این باره سکوت اختیار نموده و هیچگونه خبری را منعکس ننموده اند.

در مطلب بعدی اخبار بیشتری از فعالیت های انجمن صلح فرانسه منعکس خواهد گردید.

منبع: انجمن آریا
۲۹ تیر۱۳۹۳

طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  فرانسه،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: انجمن صلح فرانسه، ویلپنت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی