نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اسقف بزرگترین کلسیای عراق عناصر گروه تروریستی "داعش" را بدتر از چنگیزخان مغول و هولاکوخان توصیف کرد.جنایت پلید داعش تنها علیه مسیحیان نیست، بلکه علیه کل بشریت است ...

اسقف عراقی: عناصر داعش از چنگیز و هولاکو بدتر هستند
 اسقف عراقی: عناصر داعش از چنگیز و هولاکو بدتر هستند


به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری شبکه العالم، اسقف کاتولیک "لویس رافائل ساکو" عناصر داعش که مسیحیان را مجبور به ترک شهر موصل در شمال عراق کردند، بدتر از چنگیز خان و نواده او هولاکو خان توصیف کرد، که در گذشته بغداد را ویران و به غارت بردند.
ساکو در مراسم ویژه کلیسا در شرق بغداد که با حضور 200 مسلمان برای همبستگی با مسیحیان برگزار شد، گفت: جنایت پلید داعش تنها علیه مسیحیان نیست، بلکه علیه کل بشریت است.
وی این سوال را پرسید که چگونه مردم را در قرن 21 مجبور می کنند که خانه‌های خود را به صرف اینکه مسیحی، شیعه، سنی یا ایزدی هستند، ترک کنند؟
این اسقف خاطرنشان کرد: خانواده های مسیحی از خانه‌های خود بیرون رانده شده و دارایی‌های ارزشمند آنها و خانه‌هایشان غارت شده است.
وی تصریح کرد: این امر به هیچ وجه در تاریخ مسیحیان یا مسلمانان روی نداده است و حتی چنگیز خان یا هولاکو این‌کار را نکرده اند.

سه شنبه 31 تیر 1393طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  تحولات عراق،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: اسقف عراقی، داعش، مغولها، هولاكو، لویس رافائل ساکو،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی