نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بیانیه محکومیت جنایات ضد بشری اسرائیل كه به نیابت رجوی صادر شده است، بی شباهت به نامه فدایت شوم خطاب به محمود عباس نیست. معلوم نیست نقش و جایگاه محمود عباس دوست مشترك صهیونیسم و رجوی که با آب و تاب تمام او را پرزیدنت صاحب عزای غزه خطاب کرده در این معرکه کجاست؟ و چرا رجوی به قربانیان و صاحبان اصلی مصیبت تسلیت نگفته است ...

اسراییل
همدردی با مردم غزه یا نامه فدایت شوم به محمود عباس


مریم قجرعضدانلو معروف به رجوی در بیانیه ای ناباورانه با کسب اجازه از اربابان صهیونیستی، برای رهایی از لعن و طعن منتقدان در رابطه با اعلام موضع در برابر جنایات وحشیانه و کشتار مردم بی دفاع غزه توسط اسرائیل جنایتکار، طی بیانیه ای خطاب به دوست قدیمی اش پرزیدنت محمود عباس، ضمن محکوم نمودن بمباران شجاعیه عزه، خواستار اقدام فوری جامعه جهانی برای توقف کردن کشتار و حملات گردید!

در بیانیه فتنه انگیزان منطقه و آتش افروزان صحنه، با مهارت خاصی سعی شده تا «نه سیخ بسوزد و نه کباب»، لذا با احتیاط کامل و همسویی با رژیم به مقیاس یک هزارم، با یك تیر چند هدف زده و بار دیگر تمام کاسه و کوزه های منطقه بحران زده را سر ایران شکسته و رژیمش را عامل جنگ و خونریزی در منطقه و عزه معرفی کرده است.

بیانیه محکومیت جنایات ضد بشری اسرائیل كه به نیابت رجوی صادر شده است، بی شباهت به نامه فدایت شوم خطاب به محمود عباس نیست. معلوم نیست نقش و جایگاه محمود عباس دوست مشترك صهیونیسم و رجوی که با آب و تاب تمام او را پرزیدنت صاحب عزای غزه خطاب کرده در این معرکه کجاست؟ و چرا رجوی به قربانیان و صاحبان اصلی مصیبت تسلیت نگفته است، در اقدامی موذیانه و آشكار رو به جنایتكاران اسراییلی و پشت به صاحب عزا کرده و با راننده آمبولانس اظهار همدردی میكند.

واقعاً که بانوی قجر نشان حسابی قاطی کرده و از مرحله پرت است، چون هر عابر و عاقلی خوب می داند که محمود عباس سرکرده تشکیلات خودگردان نقش تماشاچی و هواداراسرائیل را دارد و هیچ گره ای برای مردم فلسطین باز نمی كند.

و اما فرافکنی رجوی در رابطه با نقش ایران در بمباران غزه و اوضاع عراق و سوریه نیز لو رفته و تکراری است. چون رجوی ها بر حسب غریزه ذاتی همیشه بلایای زمینی، طبیعی و قتل عام های خیابانی و بیابانی را در هر نقطه ای از کره خاکی به گردن ایران می اندازند، جنایات اسرائیل در غزه یا کشتار مردم مظلوم سوریه و عراق توسط گروههای تروریستی تکفیری، بعثی و داعش را نیز به رژیم نسبت می دهند. بطور کلی رجوی حمله ملخ های بیابانی به مزارع کشاورزان آفریقای جنوبی و ذوب شدن یخچالهای قطب شمال در سیبری تا سونامی اقیانوس هند و سقوط هواپیمای مالزی بر فراز اکراین را به ایران نسبت می دهد و در هر موردی به اتحادیه اروپا و آمریکا و جامع بین المللی و سازمان ملل و شیوخ عرب فراخوان می دهد. حالا هم گویا انگشت رژیم به ماشه حملات نظامی اسرائیل علیه مردم غزه است.
قضاوت مغرضانه رجوی حكایت از جهل و جنایت او دارد، چون ذره ای شجاعت و شعور برای قضاوت منصفانه ندارد تا حقوق دوست و دشمن را رعایت نمایند.

البته با کالبد شکافی بیانیه ی فرقه تروریستی رجوی به میزان وابستگی و اعلام موضع مصلحتی آنان پی می بریم، صفحات سایت های وابسته به فرقه مردم ستیز رجوی حکایت از وابستگی شدید آنها به شیوخ مرتجع منطقه و اسرائیل جنایتکار و امپریالیزم جهانخوار دارد.
بیانیه رجوی در رابطه با محكوم كردن كشتار غزه بدون اینكه اشاره ای به مقاومت مردمی، حماس و رزمندگان فلسطینی بكند در واقع نمك پاشیدن بر زخم مردم غزه و تائید جنایات اسراییل است.
.................
93/05/01طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  غزه ، فلسطین،  افشاگری،  اسراییل، مجاهدین،  پرونده، 
برچسب ها: همدردی با مردم غزه یا نامه فدایت شوم به محمود عباس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی