نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 5 مرداد 1393
رجوی به پیشروی داعش و بعثی ها سقوط بغداد چشم دوخته بود که با همت و مقاومت مردم و ارتش عراق تیرش به سنگ خورد. می بینیم این روزها انقلابی نمایان داعشی به جان اقلیت های مذهبی و اماکن ملی و امامزاده ها افتاده اند، به نیابت اربابان سعودی و وهابی مسجدها را خراب می کنند.
بحران و بن بست هایی که رجوی را درهم می پیچد

رجوی برای خروج از بحران و بن بست های لاعلاج چشم به هر روزنه ای دوخته است، روزی همراه و همصدای گروههای تروریستی در سوریه به راهگشایی باطل مشغول است، روز بعد از سر ناچاری و پریشان حالی به گروههای تروریستی تکفیری، وهابی و داعش می پیوندد. با لغزش دیگران به پرواز در می آید و به محض خزش حامیانش آنچنان در سوراخ ذلت می خزد که تا سالها توان بیرون آمدن و آفتابی شدن ندارد.
رجوی ناباورانه از جبهه سوریه شکست خورد، چون بشار اسد با تلاش خود و حمایت مردم در موضع قدرت باقی ماند و در مبارزه با تروریست های ناخوانده پیروز شد.

اكنون چاره ای جز ادامه سوارشدن بر امواج و بحران های منطقه ندارند، تروریست های وامانده از چاله به چاه می افتند، رجوی هم از سوریه ستیزی روی به عراق آورده، دست در دست داعش و بعثی ها به اشغال موصل و چند روستای دیگر دلخوش است، كهنه تروریست ضد بشر آنچنان به وجد آمد که تروریست های خون آشام داعش را مبارزان انقلابی و بقایای صدام را دولت اسلامی می نامد! چشم و گوشش را به روی همه جنایات ضد بشری داعش و صدامیان بسته است.

هنوز چند روزی از کف زدن و هورا کشیدن فرقه خیانت پیشه ی رجوی برای گروههای تکفیری و بعثی نگذشته است که برای ابراز احساسات و همنوایی با ارباب صهیونیستی روی به سوی غزه آورده است و با كسب اجازه از حامیانش بر زخم قربانیان تروریسم اسرائیل جنایتکار نمک می باشد و بار دیگر مهر تأییدی بر روابط و حمایت های دوجانبه خود با رژیم کودک کُش اسرائیل می زند.

موضع فرقه تروریستی رجوی برای همه عیان گشته و در وابستگی و مزدوری اش برای رژیم صهیونیستی ، امریكا، شیوخ عرب جای هیچ شک و تردیدی نیست.
رجوی به مردم ستیزی ادامه می دهد و  به هر سو روی می آورد جز شکست، خفّت و خواری نصیبش نمی شود. چرا؟ چون خشت اوّل فرقه رجوی کج و بر اساس خشونت و ترورنهاده شده است، بر حسب غریزه ضد بشری و ذاتی كه دارد، با تروریسم بین المللی متحد می شود. به همین دلیل تا دنیا دنیاست، به انحراف ادامه می دهد. به وضوح می بینیم که رجوی، نه در پیش حامیان اروپایی آمریکایی عزّت، احترام و اعتباری دارد و نه اینکه در بین اعضای فرقه مقام و منزلتی دارد.ژایگاه اجتماعی و مردمی را هم سالها پیش از دست داده است.

رجوی به پیشروی داعش و بعثی ها سقوط بغداد چشم دوخته بود که با همت و مقاومت مردم و ارتش عراق تیرش به سنگ خورد. می بینیم این روزها انقلابی نمایان داعشی به جان اقلیت های مذهبی و اماکن ملی و امامزاده ها افتاده اند، به نیابت اربابان سعودی و وهابی مسجدها را خراب می کنند.
این روزها حامیان صهیونیستی و خریداران اطلاعات هسته ای رجوی نیز زیر موشک باران و مقاومت مردم غزه کمر خم کرده و به آه و فغان افتاده اند. هیچ روزنه ای برای برون رفت رجوی از شرایط سخت و تاریک متصور نیست.
از طرفی جنازه لیبرتی نیز همچنان بر دوشش سنگینی می کند و هر لحظه احتمال بارانی از خمپاره و راکت بر سر ساکنانش وجود دارد.

مدیریت غلط، عامل انحراف و ابتذال فرقه رجوی است. در چنین شرایطی اعضای گرفتار در فرقه باید به اسارت و اطاعت كوركورانه خود از رجوی پایان دهند، تا بتوانند از بحرانهای پیش رو و بن بست های مرگبار رهایی یابند.

05 مرداد 93طبقه بندی: آرشیو 93،  نگاه، 
برچسب ها: رجوی، بحران و بن بست، عراق، داعش، غزه، سوریه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی