نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در مهران شعارش، امروز مهران، فردا تهران بود. از ضعف و زبونی اش درس عبرت و تجربه نیاموخت و فرمان حرکت به سوی تهران را صادر کرد، آنهم به صورت راهپیمایی خیابانی و حرکت از جاده آسفالت، بدون اینکه فکری به راههای فرعی اطراف، کوه و بیابانها و موانعی نماید که بر سر راه ارتش کوچولویش سبز می شوند ...

رجوی و خواب پنبه دانه ای؛ امروز مهران، فردا تهران
رجوی و خواب پنبه دانه ای؛ امروز مهران، فردا تهران

از اشغال سه روزه شهر مهران توسط ارتش عراق و تروریست های ضد خلقی منافقین چند روزی نگذشته بود که ایران قطعنامه 598 سازمان ملل در رابطه با آتش بس با كشور عراق را پذیرفت. رجوی که در سایه حمایت های هنگفت مالی نظامی صدام، سرمست قدرت بود، خواب فتح تهران و سان و رژه خیالی در میدان آزادی را می دید، به محض شنیدن خبر پذیرش قطعنامه مذكور در شراط خاص و وضعیتی ناخواسته و غافلگیرانه قرار گرفت که هرگز انتظار آن را نداشت.

رجوی بازوی نظامی تروریستی صدام از سالها پیش تبلیغاتش را روی جنگ ایران و عراق کوک کرده بود و صلح را طناب دار رژیم می نامید و گاه می گفت: آقایان اگر جرأت دارید صلح کنید، بفرمائید صلح کنید. طوری وانمود می کرد که عمر جمهوری اسلامی به پایان جنگ گره خورده است، با آتش بس رژیم سرنگون و خودش سوار بر موكب صدام نشان به قدرت می رسد. رجز می خواند و از طرفی در دل دعا می کرد که جنگ دو كشور همچنان ادامه داشته باشد، چون میدانست توان فتح ایران و رسیدن به تهران را ندارد. تا اینکه ناخواسته به آنچه ادعا می کرد گرفتار شد.

در مهران شعارش، امروز مهران، فردا تهران بود.ارتش آزادی(ارتش شراكتی رجوی و صدام) دو سه روز بیشتر دوام نیاورد و مجبور به فرار و عقب نیشنی شد. از ضعف و زبونی اش درس عبرت و تجربه نیاموخت و فرمان حرکت به سوی تهران را صادر کرد، آنهم به صورت راهپیمایی خیابانی و حرکت از جاده آسفالت، بدون اینکه فکری به راههای فرعی اطراف، کوه و بیابانها و موانعی نماید که بر سر راه ارتش کوچولویش سبز می شوند. از رادیو مجاهد (منافق) صدای مارش حمله به گوش می رسید، ... نیروهای رهایی بخش از قصرشیرین گذشته به کرند و سرپل ذهاب رسیدند و اسلام آباد را فتح و از سه راه ملاوی به طرف کرمانشاه پیچیدند.

ولی در چشم بهم زدنی خواب و رؤیاهای رجوی نقش برآب شد. ارتش صدام نشانش در چهار زبر گرفتار چاه بلا شد و چنان شکستی از نیروهای مردمی و ارتش ایران خورد که تا ابد فراموش نخواهد کرد. عاقبت پذیرش قطعنامه 598 که به جام زهر تشبیه شده بود، با شکست نظامی عملیات مشترک رجوی و صدام ختم به خیر شد و به کام مردم، سربازان و رزمندگانی که 8 سال از آب و خاک میهن دفاع کرده بودند، شیرین گشت.

رجوی فرمانده کل ارتش آزادیبخش، فرماندهی که هیچگاه در کنار و یا پیشاپیش نیروهایش نبود و فقط در مخفیگاههایش در اشرف و عراق دستور به پیش می داد، با به کشتن دادن و زخمی کردن چند هزار نفر از فریب خوردگان فرقه منافقین، برای همیشه زمینگیر شد. هرچند آن روزها وعده عملیات فروغ 2 را داد، ولی با گذشت قریب به سه دهه دیگر نتوانست قدمی رو به جلو بردارد و هرآنچه از توپ و تانک و تسلیحات ارتشی داشت، همه را از دست داد.

اکنون جز چند پتوی عاریه ای از اموال به یغما رفته و اهدایی صدام چیزی برایش نمانده است، خودش در سوراخی خزیده و هوادارانش مجبورند شب و روز را در بنگالهای لیبرتی بگذرانند. ذلت و خواری سراپای خدایان فرقه را گرفته و در بحران و بن بست غوطه ورند.

سیستم رهبری فرقه تروریستی منافقین به گونه ایست که مسعود و مریم رجوی در رأس هرم بر زیردستان و لایه های پائین خدایی و حکمفرمایی می کنند. روابط سکت و صد درصد بسته، قطع ارتباط با جهان خارج، سرکوب و خفقان شدید مانع انتقاد و اعتراض علنی برای رفع نواقص و جلوگیری از ادامه انحرافات سیاسی نظامی رجوی می شوند، به همین دلیل هر روز شاهد مسائل و مشکلات بیشتری در تشکیلات فرقه گونه منافقین هستیم.

رجوی از عملیات غروب جاویدان درس عبرت نگرفت، بعد از آن نیز مرتکب اشتباهاتی شد، عملیات های راهگشایی ادامه ترورهای كور و انفجار منابع ملی، سرکوب و كشتار مردم مبارز کردستان و بغداد تا شیعیان جنوب عراق، مزدوری برای اشغالگران آمریکایی، انگلیسی و اسرائیلی و... گوشه ای از ژرونده سیاه و ضد بشری رجوی را تشكیل میدهند.

رجوی علاوه بر ایران ستیزی مزمن، همکاری با گروههای تروریستی تکفیری، بعثی و داعش برای ضربه زدن به دولت و حکومت عراق را در پیش گرفته و سیر انحراف و خیانتش به ایران ختم نشده، بلکه عراق و سوریه و لبنان و اقصی نقاط جهان را نیز در بر گرفته است.

1393/05/07طبقه بندی: آرشیو 93،  پرونده، 
برچسب ها: رجوی، غروب جاویدان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی