نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شاهد دخالتهای رجوی در عراق بودم مریم رجوی بجای اینکه فکر نجات اعضایش از عراق می بود بدنبال تصفیه یا بقول خودش تعیین تکلیف افراد مسئله داربود، دنبال تثبیت قرارگاه اشرف و خراب کردن زندانها و شکنجه گاهها و ساخت و ساز محلهای جدید در آنجا و دعوت از مردم عراق و میهمانیهای آنچنانی برای بدست آوردن رأی بود و خیلی هم روی آن تبلیغ کردند که ما پنج میلیون و ۲۰۰ تا رأی در عراق آوردیم و همان موقع در دشمنی با گروه های اسلامی نظیر ۹ بدر و یا یه کتی ها و طالبان ها بود ...

خانم بتول سلطانی

وظیفه مریم رجوی و تشکیلاتش تحریک گروهها و تشکلهای عراقی

بعد از یک سکوت سنگین و معنی دار مریم قجر عضدانلو در قبال آنچه که برمردم فلسطین از کودک و زن و بی گناه غرق در خون گذشته و دل هر انسانی را می آزارد، درست همانگونه که رهبر و همسر متواری اش توجیه اش کرده بود بجای اینکه بمباران و کشتار توسط اسرائیل را محکوم کند.

بسیار مراقب بود تا سخنی بر علیه پشتیبانان اسرائیلی خود به میان نیاورد و مرز سرخ مشخص شده مسعود رجوی را کاملا رعایت و بجای آن سعی کرد به عراق و سوریه بپردازد.

این بانوی روانپریش که طبق القائات مسعود رجوی خود را نیز گم کرده است، در حالیکه خودش را بعنوان نماینده مردم ایران معرفی می کرد عمق دلخوری اش را از آمریکا مطرح کرد که چرا خریدار مجاهدین نیست و روی مذاکره با ایران سرمایه گذاری می کند.

از طرف دیگر پرداختن به این ضیافت ها و میهمانی ها و خاصه خرجیها هزینه های زیادی در بر دارد و این در حالی است که محصول سیاستهای غلط و فرقه ای او و مسعود رجوی گریبان هزاران تن از اعضایش را در لیبرتی عراق گرفته است و آنها مرگ را انتظار می کشند بجای اینکه این پولها را هزینه کنند تا اینکه ولو جان یکی از اعضاء را از جهنم عراق نجات بدهند.

برعکس وظیفه مریم رجوی و تشکیلاتش مهیا کردن و تحریک کردن گروهها و تشکلهای مختلف در عراق برای قتل عام اعضای باقیمانده در عراق است.

آنچه که در این پیام نگران کننده و کد آشکاری می باشد این است که مریم رجوی بخوبی می داند که از اعضای خود در عراق طعمه ای برای گروههای متضاد ساخته است او که عواقب حمایت تشکیلاتش از داعش و دخالت در مسائل داخلی عراق را بخوبی می داند با یک فرار به جلو مدعی شده است که این اکاذیب برای ایجاد فجایع انسانی و کشتار مجاهدین است.

باید به ایشان خاطرنشان کنم که آنچه باعث کشتار اعضای مجاهدین در عراق است سیاستهای خودش می باشد. در حدفاصل بعد از سقوط صدام تا زمانیکه که از چنگال تشکیلات رجوی فرار کردم. شاهد دخالتهای رجوی در عراق بودم مریم رجوی بجای اینکه فکر نجات اعضایش از عراق می بود بدنبال تصفیه یا بقول خودش تعیین تکلیف افراد مسئله داربود، دنبال تثبیت قرارگاه اشرف و خراب کردن زندانها و شکنجه گاهها و ساخت و ساز محلهای جدید در آنجا و دعوت از مردم عراق و میهمانیهای آنچنانی برای بدست آوردن رأی بود و خیلی هم روی آن تبلیغ کردند که ما پنج میلیون و ۲۰۰ تا رأی در عراق آوردیم و همان موقع در دشمنی با گروه های اسلامی نظیر ۹ بدر و یا یه کتی ها و طالبان ها بود.

یا در جای دیگر شاهد بودم که تعداد خیلی زیادی از جوانان عراقی را ا ز داخل جامعه به اشرف کشانده به آنها حقوق می دادند و آنها را پانسیون کرده و تمام وقت کارشان دخالت در امور داخلی عراق و یا انتخابات عراق بود.

مریم رجوی هیچگاه پاسخ نداده که دوازده سال بعد از سرنگونی صدام چرا این افراد را برای کشته شدن و اضافه شدن به لیست شهدا آنجا نگهداشته است همانگونه که شاهد بودیم برای تعدادی که در اشرف نگهداشته بودند و حتی قبل از کشته شدن ” لشکر فدائی” هم روی آنها اسم گذاشته بوده اند برای اینکه نوار صبحتهایشان که رجوی با آنها صوتی صحبت کرده است

کاملا مشخص برای همگی آنها مرگ تعیین کرده بودند و می دانستند که دیر یا زود به آنها حمله می شود، حتی تعداد ۴۰ نفر از آنان جان سالم به در بردند و هنوز هم مشخص نیست که چرا این تعداد می بایست بعد از انتقال به لیبرتی طبق گفته شاهدان در قرنطینه باشند.
بتول سلطانی
انجمن زنان ایران
93/05/09طبقه بندی: آرشیو 93،  زنان،  نجات یافتگان،  بتول سلطانی، مریم سنجابی، 
برچسب ها: انجمن زنان ایران، زنان، عراق، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی