نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 11 مرداد 1393
مرکز اسناد انقلاب اسلامی همزمان با سالروز عملیات مرصاد سه عنوان از تازه‌ترین آثارش را در مورد گروهک تروریستی منافقین معرفی کرد.گروه ادبیات، نشر و رسانه،  همزمان با سالروز عملیات مرصاد سه عنوان از تازه‌ترین آثارش را در مورد گروهک تروریستی منافقین معرفی کرد ...

مرکز اسناد انقلاب اسلامی
مرکز اسناد انقلاب معرفی کرد: گروهک منافقین از پنجره سه کتاب

مرکز اسناد انقلاب اسلامی همزمان با پنجم مرداد ماه و سالگرد عملیات مرصاد سه عنوان از تازه‌ترین آثار منتشر شده خود را در ارتباط با گروهک تروریستی منافقین معرفی کرد.

کتاب «عملیات مرصاد و سرنوشت منافقین» تألیف محمدعلی صدر شیرازی نخستین عنوان از این مجموعه کتاب‌هاست که به بررسی چرایی و چگونگی شکل‌گیری گروهک منافقین و سیر تغییر در مراسم و رفتار آنها و نیز عوام منجر به رویداد عملیات مرصاد پرداخته است.

این اثر در دوبخش کلی تنظیم گردیده و شامل 5 فصل است که به صورت مشروح و کامل به بررسی ساختار و نحوه شکل گیری سازمان منافقین و عملیات مرصاد پرداخته است.

این ناشر به تازگی  کتاب دیگری را نیز با عنوان از مجاهدین تا منافقین را به قلم مهدی حق‌بین منتشر کرده است ک در آن سیر تاریخی منافقین از آغاز تاکنون مورد بررسی قرار گرفته است.

این کتاب در نخستین بخش خود به بررسی چرایی تشکیل سازمان منافقین در سال‌های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تا مقطع پیروزی انقلاب پرداخته است و موضوعاتی مانند چگونگی عضو گیری، اصول مبارزه تشکیلاتی، ارتباط با سازمان‌های خارجی مانند الفتح،  و برخی از فعالیت‌های دهه نخست از فعالیت این گروهک را از نظر گذرانده است.

روایتی از ضربه سال 1350 ساواک به این سازمان و لو رفتن هسته اصلی تشکیلاتی آن و تا ماجرای یکه تازی جناح مارکسیست این سازمان و سلط تفکر تقی‌شهرام  نیز از دیگر بخش‌های این کتاب است.

بخش دوم این کتاب به موضوع بازسازی سازمان منافقین در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی می‌پردازد و ماجرای ناسازگاری آنها با اقنلاب تا سال 60 را مرور می‌کند

بخش سوم از این کتاب هم به تشکیل شورای ملی مقاومت در کشو عراق  و تبدیل سازمان به فرقه رجوی و همکاری با صدام در طول دفاع مقدس می‌پردازد.

این کتاب در 568 صفحه و با قیمت 18 هزار تومان منتشر شده است.

مرکز اسناد انقلاب اسلامی همچنین به تازگی کتابی را نیز با نوان «خداوند اشرف از ظهور تا سقوط» منتشر کرده است که در آن و به قلم سید حجت سید اسماعیلی به موضوع چگونگی تبدیل شدن این گروهک به یک فرقه انحرافی پرداخته شده است.

در این کتاب نویسنده پس از بیان تاریخچه کوتاهی از چرایی شکل‌گیری گروهک منافقین به موضوع  تشریح ساختار درونی این گروه و چگونگی تغییر روند  فعالیت‌های آن از منظر نظریه‌های جامعه شناسی پرداخته است.

بررسی چگونگی انجام عملیات روانی یا فرقه به روی اعضاء خود و نیز موضوعاتی مانند چگونگی سوء استفاده سازمان از ایرانیان خارج از کشور و چگونگی جذب زنان برای عضویت در این فرقه مورد توجه قرار گرفته است.

این کتاب در 936 صفحه با قیمت 30500 تومان منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
................................
نوید رهایی
11 مررداد 93
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  كتابخانه،  افشاگری، 
برچسب ها: گروهک، منافقین، پنجره، کتاب، مرکز اسناد انقلاب اسلامی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی