نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی بر حسب عادت معمول، وقوع هر مسئله و بحرانی حتی تغییرات جوی و زلزله و سونامی در اقیانوس هند را به رژیم ایران نسبت می دهد، در صورتی ایران نقش تعیین کننده و یا بازدارنده ای ندارد. این مردم غزه هستند که خواستار رفع محاصره و تحقق حقوقشان هستند و یا در سوریه و عراق گروههای تروریستی تکفیری، بعثی و داعشی (خلفای سركوب و ترور) در پی کسب قدرت و خلافتند ...

منافقین اسراییل

مریم رجوی: انقلابیون عراق و سوریه را فدای كودكان غزه نکنید

مریم قجرعضدانلو در واکنشی هدفمند، در حالیکه سر در آخور موساد دارد، به سفارش و رهنمود ارباب صهیونیستی با نیم نگاهی به کشتار کودکان و مردم بیدفاع غزه، ظاهراً و از روی مصلحت اندیشی، این جنایت ضد بشری را محکوم کرد.

با توجه به اصل رایج عوامفریبی حداكثر، فرصت طلبی ناچاری و نان به نرخ خوردن اجباری توسط رجوی و اینکه هر موضعگیری و تحرکی از جانب سران این فرقه تروریستی و جنایت پیشه دلیل و علتی دارد، لازم است به موشکافی اشک تمساح گرگ صفتان کودک ستیز از مرید تا مراد بپردازیم و پشت پرده فریبکاری مریم قجر را بررسی نماییم.

پیرعجوزه ی مكار و نابکار گفته است: حملات اسرائیل به مردم غزه موجب منحرف شدن توجهات جامعه جهانی از تحولات عراق و سوریه شده است. از اینرو خواستار توقف سریع حملات شده است.
«میان دو تن جنگ چو آتش است، سخن چین بدبخت هیزم کش است»

رژیم نامشروع و کودک کش اسرائیل از سه هفته پیش در اقدامی وحشیانه، تهاجم زمینی، دریایی و هوایی با بمب و راکت و موشک و سلاح های نامتعارف علیه مردم بی دفاع و غیرنظامی غزه را آغاز کرده است، تاکنون هزاران نفر از کودکان، زنان و مردم مظلوم فلسطینی را به خاک و خون کشیده است.

مریم رجوی به رسم معمول و حمله و هجوم مذكور، سکوت پیشه کرده و موضعی نگرفت، تا اینکه ارباب صهیونیستی اش تاب و تحمل موشک پرانی مبارزان فلسطینی را از دست داد و از پادو تروریست های جیره خوارش خواست در حمایت کودکان فلسطینی جنگ غزه را محکوم و خواستار توقف آن شوند.

مریم قجر نمی خواهد به طور رسمی و مستقیماً از اسرائیل خواستار توقف کشتار مردم غزه گردد. لذا غیر مستقیم وارد می شود و می گوید: همانا ادامه بمباران غزه موجب منحرف شدن توجهات جامعه جهانی از تحولات عراق و سوریه می گردد. در صورتیکه بحران تروریستی عراق و سوریه با آنچه در غزه می گذرد، متفاوتند. در عراق و سوریه تروریست ها در پی كسب قدرت و خلافتند ولی در غزه، مردم مظلوم خواستار حق و حقوقشان از رژیم گرگ صفت و اشغالگر اسراییل هستند.

رجوی بر حسب عادت معمول، وقوع هر مسئله و بحرانی حتی تغییرات جوی و زلزله و سونامی در اقیانوس هند را به رژیم ایران نسبت می دهد، در صورتی ایران نقش تعیین کننده و یا بازدارنده ای ندارد. این مردم غزه هستند که خواستار رفع محاصره و تحقق حقوقشان هستند و یا در سوریه و عراق گروههای تروریستی تکفیری، بعثی و داعشی (خلفای سركوب و ترور) در پی کسب قدرت و خلافتند. نقش فرقه تروریستی رجوی به عنوان آلت و ابزاری هزارپیشه و آچار فرانسه تروریستی در منطقه بالاخص سوریه و عراق را نباید نادیده گرفت، عناصر مزاحم خلق این روزها دوشادوش بعثی ها و پا به پای داعشی های وحشی در سوریه و عراق می جنگند، به روی مردم بی دفاع شلیک می کنند.

البته رجوی راست گفته است که جنگ غزه موجب انحراف اذهان جهانی از جمله حامیان تروریسم بین المللی نسبت به درگیری های تروریست ها در عراق و سوریه گردیده است.

پس به همین دلیل است که مریم رجوی به بهانه کشتار کودکان غزه با یک تیر چند نشان را هدف قرار داد تا به موشک پرانی حماس و گروههای مقاومت فلسطینی پایان دهد (رژیم جنایتکار اسرائیل که خودش به اختیار و اجبار حملات را قطع می کند، همانطوریکه هر وقتی خسته می شود و آژیر خطر تلاویو ممتد می گردد، فوراً نسخه آتش بس یکطرفه می پیچد)، و هم اینکه با گوشه و کنایه به آمریکا و اسرائیل و شیوخ صهیونیستی منطقه بفهماند که عراق و سوریه را فدای غزه نکنید.
...................
نوید رهایی
12 مرداد 93

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

برچسب:

نوید رهایی، آلبانی، مرگ بر آمریكا، روز دانشجو، لانه جاسوسی، جداشدگان شورا، یغمایی، قصیم، روحانی، عیسی آزاده، لیبرتی آلبانی، دگردیسی در مجاهدین، راهیان نور، لیبرتی، جاسوس، ترور، تروریست، منافق آمریكایی، تروریست آمریكایی، سوریه، العالم، ارتش، آزادیبخش، سوریه، القاعده، موساد، ترکیه، اسراییل، حزبالله، حماس، غزه، نوری المالکی، جلال طالبانی، شورای رهبری مجاهدین، نسیم رهایی، انجمن نجات، اعلام جدایی، آزادی، فرقه تروریستی، فرقه رجوی ، بان كی مون، بهارعربی، پارلمان اروپا، سازمان مجاهدین، شبكه اجتماعی، فیس بوك، توییتر، نلسون ماندلا، اخراج، لیبرتی، ترانزیت موقت، میهن، اعتصاب غذا، داعش، القاعده، مسعود كشمیری، گروهك تروریستی، وهابی، سلفی، اردن، ارتش مختار، اندروید، فن آوری، موبایل، تلفن همراه، تبلت، دانلود، دانلود نرم افزار، اندروید، فن آوری، موبایل، تلفن همراه، تبلت، دانلود برنامه، کردکشی، انتفاضه، جلولا، بعثی، صدر، کاظمین، سامرا، نجف، بعقوبه، رمادی، خالص، دیالی، کوت، دبس، سلیمانیه، تکریت، موصل، اربیل، مروارید، کردستان، اقلیم کردستان، بصره، نجات، رهایی، آزادی، لیبرتی،شعر، شاعر، داستان، خاطره، خاطرات، کتاب، نامه، پیک، شعر نو، دریاچه، لاله، عملیات، فروغ، مرصاد، چلچراغ، مهران، تهران، خبر، اخبار، غزه، داعش
 

طبقه بندی: آرشیو 93،  غزه ، فلسطین،  پرونده،  اسراییل، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: مریم رجوی، منافقین، اسراییل، سوریه، عراق، غزه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی