نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 14 مرداد 1393
البته “تروریستهای خوب ما “همیشه مورد پشتیبان آمریکا بوده اند ولی اگر در همان جایی بمانند که بوده اند ولی البته این اولین بار نیست که آمریکا “تروریست های خوب “خود را میخواهد حمایت کند اولا اوضاع برایشان پیچیده شده است و تحت فشار نیروهای نئوکان لابی اسرائیلی در آمریکا میباشند بویژه آیپاک بعلاوه میخواهند صد نفر را خود بپذیرند که بقیه را به دیگران قالب کنند ! البته این صد نفر آیا نفراتی زبده میباشند که دوباره در صحرای نوادا به قول سیمون هرش ...

پذیرش صد نفر از ساکنان لیبرتی توسط دولت آمریکا

پذیرش صد نفر از ساکنان لیبرتی توسط دولت آمریکا
 

آریا ایران

مک گرک جانشین معاون وزیر خارجه آمریکا در جلسه استماع کنگره آمریکا گفت : “تصمیم گرفته شده که تا صد نفر را به آمریکا بیاوریم. این تصمیم بسیار مهمی است و باید سایر کشورها را قادر سازد که همین کار را انجام دهند.

…ما مصمم هستیم که هر کاری از دسمتان برمی آید انجام دهیم که آنها را از عراق خارج کنیم. نجات آنها به این بستگی دارد که از عراق خارج شوند. به همین دلیل است که ما باید کشورهای ثالثی را پیدا کنیم که آنها را بپذیرند. ما تصمیم گرفته ایم که صد نفر از آنان – ساکنان لیبرتی – را بپذیریم.

به همین دلیل است که ما یک مشاور ارشد داریم که روی این موضوع متمرکز شده است و امشب پرواز دارد به اروپا، اسکاندیناوی و آسیای شرقی.. او به همه جا می رود و پیشرفتهایی در حال بدست آمدن است. ولی باید آنرا بیشتر کنیم و نیاز به حمایت جامعه بین المللی داریم.

به همین دلیل ما یک میلیون دلار به صندوق اعتماد ملل متحد پرداخت کردیم تا اکر حتی کشورهایی که امکان مالی آنرا ندارند ولی حاضر هستند آنها را بپذیرند قادر باشند که آنها را به محل امن ببرند. ”

- این قسمت در گزارش کتبی منتشر شده در سایت مجاهدین حذف شده است و فقط در ویدئوی آن وجود دارد.

از طرف کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث

عاطفه اقبال – ۲ اوت ۲۰۱۴

پذیرش بخشی از مجاهدین توسط عمو سام!

باید منتظر بود ودید که عمو سا م این صد نفر که برمیگزیند چه کسانی میباشند که اعتماد به آنها میکند که به آمریکا بگذارند وارد شوند هرچند تا چندی پیش در لیست “تروریستی “آنها قرا رداشتند .

البته “تروریستهای خوب ما “همیشه مورد پشتیبان آمریکا بوده اند ولی اگر در همان جایی بمانند که بوده اند ولی البته این اولین بار نیست که آمریکا “تروریست های خوب “خود را میخواهد حمایت کند اولا اوضاع برایشان پیچیده شده است و تحت فشار نیروهای نئوکان لابی اسرائیلی در آمریکا میباشند بویژه آیپاک بعلاوه میخواهند صد نفر را خود بپذیرند که بقیه را به دیگران قالب کنند! البته این صد نفر آیا نفراتی زبده میباشند که دوباره در صحرای نوادا به قول سیمون هرش که افشا کرد مثل دوران بوش تحت آموزش های نظامی وتروریستی قرار بگیرند برای روز مبادا؟ یا اینکه تحت اختیار سیا قرار گیرند که به عنوان “تروریستهای خوب ” در جنگ سایه ای که مدتهاست برقرار است مودر استفاده قرار گیرند ویا اینکه در اختیار موساد قرار گیرند تا در عملیات مخفی مورد استفاده قرار بگیرند؟ بهر حال عمو سام مفتکی موش نمیگیرد بلکه اهداف مشخصی را دنبال میکند. البته یک طرف دیگر قضیه هم میتواند یک تیر وچند نشان باشد! هم رژیم را راضی نگه دارد و بالاخره این داستان لیبرتی وباقیمانده اعضای مجاهدین را فیصله بدهد و زبده های آنها را که میتوانند مورد استفاده قراربگیرند به پیش خود ببرد وبقیه راهم در کشورهای مختلف پخش کند هم خدا هم خرما! البته در این میان رجوی هم دیگر اختیاری از خود ندارد و باید تن در دهد ولی در عین اینکه تمایلی ندارد چون نمیخواهد که ظرف ایدئولوژیک وسرکوب خود را از دست بدهد و دلش میخواهد جسد اعضای خود را ببیند تا اینکه آنها را در یک کشور ثالث امن! به هرروی به هرشکل که قضیه باشد امید است که برای اعضای مجاهدین عاقبت خوبی داشته باشد چرا که در دست شیاطینی قرار دارند که آنها تعیین کننده سرنوشت آنها میباشد که هر کدام بازی خود را میکنند: رجوی و باند رهبری مجاهدین میخواهد این ها را در عراق و حد اکثر در منطقه نگه دارد ویا اینکه “شهیدشان “کند و رژیم میخواهد که بالاخره شر این قضیه را از عراق بکند هرچند خطری برای رژیم نیستند ومالکی هم که مدتهاست که میگوید بروید! عمو سام هم که بازی خود را دارد وطرحهای خود را!

جهان سوسیالیست


تاریخ : سه شنبه 14 مرداد1393 | 8:1 | نویسنده : | نظر بدهید
 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  لیبرت نیوز،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: منافقین، امریكا، پذیرش صد تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی