نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

صدای آمریکا (VOA)، مدتی است در کنار سیاست های ضدفرهنگی خود، اقدام به دعوت از عناصر گروهک تروریستی منافقین کرده و با قرار دادن تریبون در اختیار آنها، تلاش کرده چهره ای مظلوم از این گروهک جنایتکار به نمایش بگذارد.

سنگ تمام آمریکایی ها برای گروهک تروریستی منافقین

  به گزارش ثامن، شبکه صدای آمریکا در هفته های گذشته با دعوت پی در پی از افراد وابسته به گروهک منافقین نظیر مجتبی طالقانی و حسن داعی در حمایت از این گروهک جنایتکار سنگ تمام گذاشت.

مجتبی طالقانی که در اوائل انقلاب اسلامی به دلیل وابستگی به این سازمان تروریستی دستگیر و مدتی زندانی شد، نه تنها به لحاظ سیاسی بلکه به لحاظ اعتقادی نیز دچار انحراف گردید و با کنار گذاشتن دین اسلام و گرویدن به مارکسیسم، ضربه شدیدی به حیثیت و آبروی خانواده خود خصوصا" پدر روحانی و انقلابی اش وارد آورد که عالمی روحانی و مفسر قرآن به شمار می آمد.

 مجتبی طالقانی در جریان ماجرای تغییر ایدئولوژی سازمان مجاهدین خلق(منافقین) در سال 1354 جزء عناصر مارکسیست شده سازمان بود. بعد از ماجرای تغییر ایدئولوژی، عناصر مارکسیست راس سازمان، تصفیه خونینی علیه اعضای مسلمان سازمان به راه انداختند که بارزترین آن ترور وحشیانه شهید مجید شریف واقفی و مرتضی صمدیه لباف بود. مارکسیست شدن کادر رهبری سازمان مجاهدین خلق از یک سو و برخوردهای وحشیانه و استالینیستی آن ها با اعضای مسلمان موجی از نفرت و انزجار بین نیروها و جریانات مبارز و مذهبی علیه این سازمان ایجاد کرد و بسیاری از کسانی که قبلا" به این جریان نگاه خوشبینانه داشتند ، از آن روی برتافتند.

 

پایگاه اطلاع رسانی ثامن

 

به دنبال این رسوایی، اعضای کادر رهبری سازمان مجاهدین خلق برای آن که جریان مذهبی و انقلابی را در قبال خود دچار انفعال کنند، متن نامه مجتبی طالقانی خطاب به پدرش آیت الله سید محمود طالقانی را منتشر کردند که در این نامه، مجتبی طالقانی دلایل خود را برای خارج شدن از دایره اسلام و گرویدن به مارکسیسم مطرح کرده بود.

هدف کادر رهبری سازمان مجاهدین خلق از انتشار عمومی این نامه، آن بود که ضمن منفعل نمودن نیروهای مذهبی ، چنین القا کنند که جاذبه مارکسیسم تا حدی است که حتی فرزند یک روحانی مشهور انقلابی نظیر آیت الله طالقانی را نیز به خود جلب نموده و او را تا بدانجا کشانده که عواطف پدر و فرزندی را کنار گذاشته و مسیر خویش را از راه پدر جدا کند.

 در همین زمینه، برنامه صفحه آخر، در راستای سیاست صدای آمریکا در حمایت از منافقین، یکی از برنامه های خود را به تجلیل از منافقینی پرداخت که پس از محاکمه در دادگاه و اثبات جنایت های بیشمار آنها علیه مردم کشورمان در دهه 60 محکوم به اعدام شده بودند.

 برنامه افق نیز در حالی اقدام به دعوت از حسن داعی، یکی از اعضا فعال سازمان منافقین در آمریکا، نموده است که به دنبال توهین این فرد به مردم ایران در یکی از برنامه های این شبکه و اعتراض یکی دیگر از کارشناسان این برنامه به توهین بی شرمانه وی به مردم ایران، مسئولان صدای آمریکا تحت فشار مخاطبان، تا مدت ها از دعوت این شخص به برنامه های این شبکه خودداری می کردند.

 

 

پایگاه اطلاع رسانی ثامن

 

در ادامه همین روند  صدای آمریکا در بخش های مختلف برنامه های خود به اعدام "غلامرضا خسروی سوادجانی" عضو گروهک منافقین پرداخت و با چشم پوشی از همکاری وی با موساد و جاسوسی برای رژیم صهیونیستی، با مظلوم نمایی، علت اعدام وی را تنها تماس با مخالفان جمهوری اسلامی خواند! و بر همین اساس نظرسنجی برنامه افق را نیز به این موضوع اختصاص داد.

 

 

پایگاه اطلاع رسانی ثامن

 

 

این خبرسازی صدای آمریکا در حالی است که فرد یاد شده از سال 1360 تا 1365 نیز سابقه دستگیری و محکومیت قضایی در هواداری از جریان نفاق را داشت. وی در بهمن ماه سال 1386 بار دیگر به دلیل ارتباط با این گروهک تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود.

  از نامبرده در زمان دستگیری، مقادیر زیادی اسناد اعم از مکتوب و تصویری از مراکز مهم کشور از جمله مراکز و تأسیسات نظامی کشف گردید و مشخص شد که وی این تصاویر را به همراه تصاویر و اسناد دیگری از وقایع کشور در اختیار گروهک یادشده و نیز رسانه‌های مرتبط با آن گروهک قرار داده است.

نامبرده هم‌چنین با ارائه کمک‌های مالی به گروهک یاد‌شده تلاش کرده بود که برخی افراد را به تشکیلاتمنافقین وصل کند. در پی ارسال پرونده به دادگاه، جلسه رسیدگی به اتهامات وی با حضور وکیل مدافع متهم و نماینده دادستان در یکی از شعب دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد که دادگاه پس از رسیدگی وی را به اعدام محکوم کرد و حکم صادره نیز از سوی یکی از شعب دیوان‌عالی کشور مورد تایید قرار گرفت. پس از ابلاغ حکم صادره تقاضای اعمال ماده 18 اصلاحی نیز صورت گرفت که با رد این تقاضا، حکم به موقع اجرا گذارده شد.

 منافقین و رسانه‌های وابسته به آن در آستانه اعدام این جاسوس ضمن اعتراف به همکاری فرد معدوم، اصرار داشتند که وی را "زندانی سیاسی" خطاب کنند!

 

 

پایگاه اطلاع رسانی ثامن

 

 

مریم قجر (مشهور به مریم رجوی) در توئیت هایی که منتشر نمود، خسروی را یک "قهرمان مجاهد" خوانده که مرگ وی باعث سوگواری تمام اعضای گروهک منافقین شده است.

 

 

پایگاه اطلاع رسانی ثامن

 

 

در حساب توئیتر سازمان منافقین نیز از خسروی به عنوان فعال عضو سازمان مجاهدین یاد شده است.

 

پایگاه اطلاع رسانی ثامن

 

 

درحالی که منافقین سعی می کنند با گره زدن داستان خسروی به بند 350 اوین، ضدانقلاب فراری را نیز با خود همراه کند، اما توئیت دیگر مریم رجوی که در واقع به مثابه گاف دیگری تلقی میشود، به قدیمی بودن داستان حکم اعدام خسروی اشاره کرده است. وی در این توئیت، با انتشار تصویری قدیمی و مربوط به عضویت خسروی در سازمان منافقین، به موضوع قدیمی بودن حکم اعدام غلامرضا خسروی اذعان کرده است.

 

پایگاه اطلاع رسانی ثامن

 

 

در پایان ذکر این نکته ضروری است که شبکه صدای آمریکا همواره با اختصاص برنامه های مختلف، اقدام به تخریب شخصیت های انقلابی همچون شهید لاجوردی، آیت الله محمدی گیلانی، حجت الاسلام محمدی ری شهری، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی و... که نقش موثری در دفع خطر منافقان از نظام اسلامی و به مجازات رساندن این جنایتکاران که دستشان به خون بیش از 17000 هزار نفر از هموطنان بی گناه ایرانی آغشته است، می نماید و تلاش دارد تا چهره ای مظلوم از این جنایتکاران به نمایش بگذارد.

 93/05/15
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: منافقین، امریكا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی