نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 مرداد 1393
در حوزه همکاری با داعش، منافقین علاوه بر همکاری های تشکیلاتی و اطلاعاتی با تجریه ای که در سه دهه اخیر کسب کرده اند همکاری هایی به لحاظ فنی دارند. در اخباری که رصد شده است انجمن پوششی آنها در اروپا با نام انجمن اروپایی عراق آزاد،سعی می کنند تحرکات داعشی ها را بنوعی تحرکات مردمی وانمود کند برای انکه نسبت به اقدامات داعشی ها که اکنون دوستان اروپایی آمریکایی آنها هم از آنها شرم دارند سرپوشی قرار بدهند.

جزئیاتی جدید از همکاری منافقین با داعش
جزئیاتی جدید از همکاری منافقین با داعش

حجت اسلام احمدی گفت: منافقین علاوه بر همکاری های تشکیلاتی و اطلاعاتی که با داعش دارند، همکاری هایی را به لحاظ فنی با آن ها آغاز کردند.

حجت اسلام احمدی رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طی گفتگویی با سایت دیده بان در خصوص همکاری منافقین با گروهک تروریستی داعش مطالبی را اظهار داشت که مشروح این گفت و گو را در ادامه می خوانید:

نگاهی کوتاه به سابقه منافقین نشان می دهد که حرکت اینها  معمولا در زمینی که معمولا سرویس های جاسوسی برایشان تعریف می کنند و اساسا حیاتشان بستگی به میزان جاسوسی و خبرچینی و بازی در زمینی است که دستگاه های غربی مشخص می نمایند.

لذا شاید این نوع رویکرد بوده که منافقین بعد از اینکه توسط مردم ترد شدند و هیچ جایگاهی در کشور ندارند،برای گرفتن یک خبر جزئی دهها تلفن برای تخلیه شهروندان می زدند ولی موفق نمی شوند.

در صحنه عراق و سوریه و در واقع با ظهور داعش و گروهک های تروریستی به تبادل اخبار و اطلاعات می پردازند.

در عراق اخباری که به دست آمده و غیر قابل انکار است، همراهی آنها با داعشی ها است که بیشتر در قالب همکاری های اطلاعاتی و مسیری است که برای ضربه زدن با مردم عراق انتخاب کرده اند تا به نوعی هم خودشان از تعرض مردم منزجر عراق در امان بمانند و هم اینکه بتوانند ماموریتی که صهیونیست ها برای آنها تعریف کرده اند را بخوبی انجام بدهند.

در حوزه همکاری با داعش، منافقین علاوه بر همکاری های تشکیلاتی و اطلاعاتی با تجریه ای که در سه دهه اخیر کسب کرده اند همکاری هایی به لحاظ فنی دارند.

در اخباری که رصد شده است انجمن پوششی آنها در اروپا با نام انجمن اروپایی عراق آزاد،سعی می کنند تحرکات داعشی ها را بنوعی تحرکات مردمی وانمود کند برای انکه نسبت به اقدامات داعشی ها که اکنون دوستان اروپایی آمریکایی آنها هم از آنها شرم دارند سرپوشی قرار بدهند.

حال اینکه اهل سنت و اکرادی که شاید در ورود اینها در عراق کم توجهی کردند متوجه شده اند که دشمنی اینها با انسانیت است و به این جمع بندی رسیده اند که در مقابل این گروه وحشی به هر قیمتی بایستند.

......................
نوید رهایی
1393/05/21طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  پرونده،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: همکاری با داعش، منافقین، گروهک تروریستی داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی