نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 مرداد 1393
«دانیل لریسون» نویسنده و مورخ آمریکایی گفت: حمایت سیاسیون و مسئولین سابق آمریکایی از مجاهدین یکی از شرم‌آورترین نمایش‌ها در یک دهه گذشته است که تا زمانی که ادامه داشته باشد باید آن را به سخره گرفت.

 حمایت آمریکایی‌ها از مجاهدین تمسخرآمیز است

 حمایت آمریکایی‌ها از مجاهدین تمسخرآمیز است

«دانیل لریسون» در مقاله‌ای که در مجله امریکن کانسروتیو منتشر کرد، نوشت: شاید نبرد برای خروج از لیست گروه‌های تروریستی تمام شده باشد؛ ولی معرکه‌گیران آمریکایی مجاهدین خلق از تکرار غیرنقادانه تبلیغات این گروه بازنایستاده‌اند.

وی با اشاره به بخش‌هایی از یادداشت یکی از حامیان مجاهدین در مجله نیوزویک که در آن همانند این گروه تروریستی اتهامات متعددی به ایران وارد کرده بود، افزود: شلتون با دیپلماسی با دولت ایران مخالف است و جالب است که به ترویج اهداف مجاهدین خلق می‌پردازد.

لریسون افزود: علی‌رغم اینکه این گروه یک فرقه تمامیت‌خواه با دیدگاه‌های مارکسیستی و شبه‌اسلامی است، برای تقویت خود در غرب از القاب جعلی استفاده می‌کند و تظاهر می‌کند که دقیقاً همان گروهی است که غربی‌ها خواهان آن هستند.

وی افزود: برای حامیان مجاهدین مهم نیست که این گروه درباره دیدگاه‌های سیاسی خود دروغ می‌گوید و آن‌ها از انتقال آن دروغ‌ها به مخاطبین غربی خود هم نگران نیستند؛ درواقع این گروه چنان آن‌ها را فریب داده است که خیال می‌کنند باید از آن‌ها با حمایت آمریکایی‌ها تقدیر کرد.

وی بار دیگر تأکید کرد که مجاهدین و سازمان پوششی آن به هیچ وجه اپوزیسیون اصلی ایران نیستند و در پایان خاطرنشان کرد که حمایت‌ سیاسیون و مسئولین سابق از مجاهدین یکی از شرم‌آورترین نمایش‌ها در یک دهه گذشته است که تا زمانی که ادامه داشته باشد باید آن را به سخره گرفت.

منبع: کانون هابیلیان
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳
طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  مجاهدین از نگاه دیگران،  حامیان اجاره ای رجوی، 
برچسب ها: دانیل لریسون، حمایت از مجاهدین، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی