نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 22 مرداد 1393
ایرج مصداقی در گفتگو با “رها تی وی”، می گوید: «از اعمال غیر انسانی رجوی می توان به صدها نفر زندانی در اشرف اشاره کرد و فقط در پروژه “رفع ابهام” نزدیک به ۷۰۰ نفر را به زندان بردند.»  وی به توضیح پروژه رفع ابهام مجاهدین پرداخته و می افزاید: «در پروژه رفع ابهام فردی مثل “مجید معینی” را به ضرب و شتم زندان بردند که از فرماندهان...

 اعترافات جنسی مجاهدین در جامعه توحیدی اشرف!

اشاره به حضور ایرج مصداقی در تلویزیون رها
 
رجوی در جامعه بدون طباقت و توحیدی خود افراد را مجبور می کرد تا از معاد جسمانی و روحانی خود تعریفی ارائه دهند و در فشار روحی و جسمی و یا القائات ایدئولوژیک از روابط و تمایلات جنسی خود بگویند و یا به گناهان جنسی خود اعتراف کنند.
 
شبکه ماهواره ای “رها تی وی (RahaTV) در گفتگو با “ایرج مصداقی” به موضوع زندان ها و برخورد امنیتی و غیر انسانی سران مجاهدین با اعضای خود در اردوگاه اشرف عراق می پردازد.
 
در این گفتگو حقایق بسیاری - که هرچند تکراری اما از زبان دشمن شنیدنی است - از این شبکه و کارشناس میهمان وی علیه مجاهدین بیان می گردد.
 
ایرج مصداقی که به جرم حمایت و همکاری با مجاهدین به ده سال حبس محکوم شده بود پس از آزادی در سال ۱۳۷۳ از ایران گریخت و به سوئد پناهنده شد.
 
وی که هم اکنون در پوشش نویسندگی و فعالیت برای حقوق بشر در حال خدمت به ضد انقلاب می باشد در این گفتگو -با اشاره به شواهد کثیری که از اعضای مجاهدین طی سالیان گذشته نقل شده است- اقدام به افشاگری علیه “مسعود رجوی” می نماید.
 
مصداقی در این گفتگو با “رها تی وی”، می گوید: «از اعمال غیر انسانی رجوی می توان به صدها نفر زندانی در اشرف اشاره کرد و فقط در پروژه “رفع ابهام” نزدیک به ۷۰۰ نفر را به زندان بردند.»
 
وی به توضیح پروژه رفع ابهام مجاهدین پرداخته و می افزاید: «در پروژه رفع ابهام فردی مثل “مجید معینی” را به ضرب و شتم زندان بردند که از فرماندهان مجاهدین بود و ده ها عملیات داخل کشور داشته و برای مجاهدین قهرمانی های بسیار از خود نشان دادند. در سازمان مجاهدین مسئله تحقیر افراد بود و سازمان در صدد بود تا از این افراد بر اساس سناریو های مسعود رجوی به زور اعتراف بگیرند.»
 
مصداقی در مورد هدف رجوی از این رفتار با فرماندهان و افراد خود می گوید: «هدف رجوی تحقیر این افراد بخاطر از بین بردن هرگونه نطفه های مخالفت با خودش بوده است.»
 
ایرج مصداقی درباره ادعای مسعود رجوی مبنی بر ایجاد “جامعه بی طبقه توحیدی” در اشرف، بیان می دارد: « رجوی در جامعه بدون طباقت و توحیدی خود افراد را مجبور می کرد تا از معاد جسمانی و روحانی خود تعریفی ارائه دهند و در شرایط فشار روحی و جسمی و یا القائات ایدئولوژیک از روابط و تمایلات جنسی خود بگویند و یا به گناهان جنسی خود اعتراف کنند و همه اینها در انظار عمومی به عنوان سند و جلوی دوربین ضبط شود، که بعد ها به عنوان گروکشی علیه افراد استفاده شود.»
 
وی در ادامه می افزاید: «این موارد در هیچ سیستم و رژیمی بعنوان ارزش پذیرفته نیست و با حقوق بشر در تعارض است. و اینها اعمالی است که مسعود رجوی نسبت به آن آگاه است. و به همین دلیل این رفتار خود را تکذیب و انکار می کنند.»
 
ایرج مصداقی در ادامه افشاگری های خود در شبکه رها درباره دیگر رفتارهای مجاهدین با اعضای خود می گوید: «شما ببینید در “نشست دیگ” در سازمان چه اتفاقی می افتد، فردی را در دیگ بزرگی می گذارند و دیگر افراد بر سر آن ریخته و هرگونه توهین، فحاشی رکیک، تحقیر و حتی آب دهان انداختن و ضرب و شتم انجام دهند و ساعت ها او را تحت این فشار روانی قرار دهند تا او از امیال، رؤیاها و خواب هایش در مجامعی هزار نفری سخن بگوید.»
 
وی در ارتباط با ایجاد لایه های امنیتی بالا برای مسعود و مریم رجوی می افزاید: «در تصاویر منتشر شده شاهد پناه گاه های زیر زمینی هستیم که برای رجوی و فرماندهان ویژه ساخته شده است و در دیگر پادگان های مجاهدین ساخته شده است.»
 
مصداقی درباره اهمیت امنیت شخصی برای رجوی، می گوید: «تاکید می کنم که مسعود و مریم رجوی در ابتدای جنگ عراق و امریکا از عراق گریختند و قبل از نیروهای خود، جان خود را نجات دادند و نیروهای خود را در شرایطی رها کردند که جریان های چون [آیت‌الله] حکیم، حزب دعوه، سپاه بدر و سپاه قدس در عراق حضور داشتند.»
 
وی در این گفتگو به علل شکست آنچه که “مقاومت ملی” می خواند اشاره می کند و می گوید: «زندان درست کردن و تبدیل مبارز به “زندان بان” و “شکنجه گر” خیانت به مقاومت(!) است و همه این مسائل باعث شد تا مقاومت به بن بست برسد و جان ۳۰۰۰ نفر [از اعضای مجاهدین] هم اکنون در عراق در خطر است و حالا شعار می دهند که «هزار اشرف می سازیم». که اگر این کاره بودید قبل از اینکه اشرف را از دست می دادید لاقل یکی می ساختید و چرا این همه هزینه برای اشرف دادید!؟
 
ایشان در انتهای سخنانش به وضع اسفناک در پادگان لیبرتی (محل اسکان مجاهدین در حاشیه بغداد بعد از تصرف اشرف توسط ارتش عراق) اشاره می کند و می گوید: «وضعیت مطلقاً در لیبرتی خوب نیست و با بایکوت خبری هم از طرف مجاهدین و هم از طرف رسانه ها مواجه است و این بایکوت خبری با تمایل سران مجاهدین و البته بعلت عدم وجود هرگونه خبری در آنجاست.»
 
یادآور می شویم که این سخنان ایرج مصداقی، که از اعضای مجاهدین در ایران بوده، بارها توسط رها شدگان از چنگال مجاهدین بیان شده که از طریق رسانه های مختلف، منتشر گردیده است.

منبع: انجمن نجات
...................
نوید رهایی

1393/05/22طبقه بندی: آرشیو 93،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: اعترافات جنسی مجاهدین، رجوی، اشرف، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی