نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا


قسمت دوم «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» ساخته می‌شود

ساخت قسمت دوم از مستند «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» به کارگردانی مرتضی پایه‌شناس در دستور کار مرکز سیما فیلم قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، قسمت اول «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» در هفتمین جشنواره سینما حقیقت، جایزه بهترین فیلم سیاسی را به خود اختصاص داد و در هر بار پخش از تلویزیون با استقبال مواجه

به گفته مدیر گروه انقلاب و دفاع مقدس سیما فیلم - حجت الاسلام حسن رحیم زاده - ساخت قسمت دوم از مستند «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» از جمله اقدامات جدید مرکز سیمافیلم است که قرار است انجام شود.

همچنین «بعد از تو» با محوریت همسران شهدای خلبان در 13 قسمت، «قحطی بزرگ» و مستندی با موضوع مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 در مرکز سیما فیلم در دست ساخت است.

مستند «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» روایتگر بخشی از زندگی پدری است که خواهان نجات فرزندانش از کمپ اشرف، پایگاه سازمان مجاهدین خلق در عراق بوده است. مصطفی محمدی زمانی از طرفداران سازمان مجاهدین خلق بوده است. سال‌ها قبل دختر او به بهانه بازید به اردوگاه اشرف برده می‌شود اما هیچگاه بازنمی‌گردد و بعد از ۲۵ سال تلاش برای بازگرداندن دخترش درمی‌یابد که او به‌ظاهر تمایلی به بازگشت ندارد. محمد محمدی پسر مصطفی نیز عضو این سازمان بوده است و رفته رفته نگاه این شخص به سازمان تغییر می‌کند.

بنابراین گزارش، گروه سازنده‌ی مستند «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» که به تهیه کنندگی محمد شکیبا نیا تهیه شده است، به سراغ کسانی رفتند که از جداشدگان سازمان مجاهدین خلق هستند و از نزدیک شاهد سیر فعالیت‌های انجام شده در اردوگاه اشرف و وقایع و اتفاقات آن بوده‌اند؛ البته این افراد لزوما در ایران زندگی نمی‌کنند و بعضا بعد از منفک شدن از این سازمان مجاهدین هر یک کشوری را برای سکونت خود انتخاب کرده‌اند. از این رو شرح ماوقع از زبان این افراد به واقعیت‌ها نزدیک‌تر است و اعتماد بیشتری را در مخاطب برمی‌انگیزد.

به گزارش ایسنا، سوژه اصلی این مستند شخصی به نام مصطفی محمدی است که مقیم کاناداست. وی زمانی از طرفداران سازمان مجاهدین خلق بوده است. سال‌ها قبل دختر او به بهانه بازید به اردوگاه اشرف برده می‌شود اما هیچگاه بازنمی‌گردد و بعد از 25 سال تلاش برای بازگردان دخترش درمی‌یابد که او به ظاهر تمایلی به بازگشت ندارد اما واقعیت چیز دیگری است؛ کماینکه پسرش نیز عضو این سازمان بوده است و رفته رفته نگاه این شخص به موجه بودن گروهک منافقین تغییر می‌کند.

مستند «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» در گروه معارف، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سیمافیلم تهیه شده است که اکنون قرار است قسمت دوم از این مستند نیز ساخته شود. این مستند تاکنون از شبکه‌های اول، سه و مستند به روی آنتن رفته است.
......................

ایسنا
21 مرداد 93
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  نقض حقوق خانواده ها،  فیلم و صوت، 
برچسب ها: فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه، مصطفی محمدی، مرتضی پایه‌شناس، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی