نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 حیدر العبادی دیروز و پس از معرفی به عنوان نخست وزیر جدید عراق از همه عراقی‌ها خواست ضد اقدامات «وحشیانه» تروریست ها متحد شوند. وی در سخنانی که در تلویزیون دولتی عراق پخش شد گفت‌:«ما باید همکاری کنیم و در برابر اقدامات تروریستی که در عراق به راه انداخته شده است، متحد شویم. ما باید همه گروه های تروریستی را متوقف کنیم» ...


نخست وزیر جدید عراق بر اخراج مجاهدین، از عراق تاکید کرد
نخست وزیر جدید عراق بر اخراج مجاهدین، از عراق تاکید کرد

فواد معصوم رئیس جمهور عراق، دیروز (دوشنبه)‌دکتر “حیدر العبادی” را به عنوان نخست وزیر جدید و جایگزین نوری مالکی معرفی کرد. حیدر العبادی قرار است به جای نوری مالکی دولت جدید عراق را تشکیل دهد.
 
 
حیدر العبادی دارای دکترای الکترونیک از دانشگاه منچستر انگلیس، سیاستمدار شیعه از حزب الدعوه،‌ وزیر پیشین ارتباطات، معاون رئیس پارلمان و یکی از چهره های سرشناس مبارزه با حکومت صدام حسین(رفیق شفیق رجوی) دیکتاتور سابق عراق است.
 
 اما به دنبال این تحول مهم در عراق طبق معمول گروه تروریستی مجاهدین با ذوق زدگی تمام به پوشش اخبار مربوط به این جابه جایی قدرت در عراق پرداخت. نوری مالکی سیاستمداری به شدت مخالف گروه تروریستی مجاهدین بود که حضورش در پست نخست وزیری عراق تبدیل به کابوس شبانه روزی برای مجاهدین و حامیان آنان بود.
 
 از این جهت همین که مالکی جای خود را به کسی دیگر داده است، در این حد نیز جای خوشحالی برای مجاهدین دارد. اما ذوق زدگی مجاهدین زیاد طول نخواهد کشید چرا که در صورت تشکیل دولت توسط حیدر العبادی، وی نیز همان سیاست دولت قبلی را در قبال مجاهدین و تررویست ها در پیش خواهد کشید.
 
 حیدر العبادی دیروز و پس از معرفی به عنوان نخست وزیر جدید عراق از همه عراقی‌ها خواست ضد اقدامات «وحشیانه» تروریست ها متحد شوند. وی در سخنانی که در تلویزیون دولتی عراق پخش شد گفت‌:«ما باید همکاری کنیم و در برابر اقدامات تروریستی که در عراق به راه انداخته شده است، متحد شویم. ما باید همه گروه های تروریستی را متوقف کنیم»
 
 وی در اولین گام از مردم عراق خواست که علیه گروه‌های تروریست متحد شوند.
 
 ناگفته پیداست که گروه مجاهدین نیز در کنار داعش یکی از این گروه‌های تروریست مد نظر عبادی است. وی زمانی نیز که به عنوان نماینده پارلمان عراق بود با موضع گیری بر ضد مجاهدین اعضای این گروه تروریستی را به جمع آوری اطلاعات ویژه از برخی مسئولان عراقی، به منظور ارائه به گروه های تروریستی، متهم و بر ضرورت اخراج هر چه سریع تر آنها از خاک عراق، تاکید کرده بود.
 
 با این حساب چنان که معلوم است ذوق زدگی مجاهدین زیاد طول نخواهد کشید. عبادی قبلا بر اخراج مجاهدین از خاک عراق تاکید کرده و در صورتی که موفق به تشکیل و استقرار دولت جدید شود قطعا به دنبال  اجرای طرح اخراج مجاهدین  از خواک عراق خواهد رفت.
 
پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  تحولات عراق،  اخراج و انتقال، 
برچسب ها: حیدر العبادی، اخراج مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی