نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 24 مرداد 1393
آیا افراد در قرارگاه اشرف و دیگر قرارگاه های مجاهدین، از امکاناتی مانند رادیو ، دسترسی آزاد به تلویزیون، کانال های ماهواره ای، تلویزیون عراق، اینترنت، تلفن دستی و... برخوردار بودند؟ آیا امکاناتی راکه افراد دربند "250 اوین" از آن برخوردار بودند دیده اید؟ آیا می دانید پس از حمله ی نیروهای رژیم به بند "250 " یکی از زندانیان همان بند با "بی بی سی " تماس مستقیم گرفت؟
سئوالات 61 الی 80 - ایرج مصداقی از مسعود رجوی


61- آیا یک رژیم در حال سقوط بنا بر ادعای مجاهدین می تواند چنین توانمندی داشته باشد ؟

62- آیا نشست هایی تحت عنوان " حوض " ، " عملیات جاری " ، " غسل هفتگی " ، " طعمه " و... در مناسبات مجاهدین برگزار شده است ؟ آیا نشستی تحت عنوان " اقرار معاصی" با حضور اعضای دفتر سیاسی مجاهدین با کیفیتی که در خاطرات انتشار یافته آمده ، صحت دارد؟

63- آیا واقعیت ندارد که در نشست " طعمه " که توسط مسعود رجوی هدایت می شد ، مهدی افتخاری ( فرمانده فتح الله ) ، کسی که فرماندهی عملیات خروج مسعود رجوی از کشور را به عهده داشت به " خیانت " و " بریدگی" و.. متهم شد و تحت شدیدترین برخوردها قرار گرفت ؟ آیا در همان نشست افراد آمادگی شان را برای اعدام وی اعلام نکردند ؟ آیا از این که پس از مرگ توسط رجوی لقب " مجاهد صدیق " گرفت به خود نمی لرزید؟ آیا نشست " طعمه " مربوط به هادی (هوشنگ ) روشن روان یکی از اعضای سابق دفتر سیاسی مجاهدین و مسئولان بخش اطلاعات ( اخباری ) مجاهدین واقعیت دارد ؟ آیا دیگر اعضای سابق مجاهدین تحت برخورد و تحقیر و ... قرار نگرفتند؟

64- مسعود رجوی وعده داده است که چنین نشست هایی را در فردای ایران در میادین بزرگ اجرا می کنند چرا فیلم نشست " طعمه" مهدی افتخاری را برای هواداران مجاهدین و اعضای شورای ملی مقاومت پخش نمی کنند که بدانند چه چیز انتظار آن ها را می کشد ؟

65- آیا مواردی بوده که مسعود رجوی در نشست هایی مجاهدین مقاوم ترین زندانیان سیاسی را متهم به زدن تیر خلاص کرده است و از آنها خواسته اتهامات فوق را تایید کنند ؟ آیا از نظر مسعود رجوی کلیه زندانیان سیاسی زنده مانده چه در ارتش آزادیبخش باشند و چه در داخل ایران و خارج از کشور ، " بریده "  " تواب " و" نادم " معرفی نمی شوند ؟ آیا زندانیان سیاسی سابق در اشرف و دیگر قرارگاه های مجاهدین مجبور نبودند درگزارش های خود به مسئولان مجاهدین روی" خیانت " ، " بریدگی " و " ضعف های " خود درزندان تاکید کنند؟

66- آیا مجاهدین کسانی را که از این سازمان جدا شده و همچنان به همکاری با آن ها حتی به صورت تمام وقت ادامه می دهند به لحاظ ایدلوئوژیک "خائن "و"بریده "می دانند؟

67- آیا رزمندگان ارتش آزادیبخش ملزم بودند که به صورت کتبی و شفاهی اعتراف کنند نفر "یونسی "وزیر اطلاعات دولت خاتمی بودند؟ چرا بایستی چنین کاری را صورت می دادند؟ این کارچه کمکی به سرنگونی رژیم می کند؟ آیا گزارش مربوط به این نشستی که مهدی ابریشم چی در آن خود را نفوذی وزارت اطلاعات معرفی کرده دروغ و ساخته و پرداخته عوامل رژیم است ؟

68- آیا مجاهدین در قرارگاه اشرف و دیگرقرارگاه های مجاهدین در عراق اجازه تردد آزاد داشتند ؟

69- آیا مجاهدین در قرارگاه اشرف و دیگرقرارگاه های مجاهدین اجازه دور هم نشستن ، درد و دل ، صحبت درمورد خانواده و علائق عاطفی و مسائل خصوصی و بحث وگفتگو پیرامون مسائل مختلف را داشتند ؟ آیا به داشتن چنین روابطی "محفل یا شعبه سپاه پاسداران "گفته نمی شد؟

70- آیا افراد اجازه ی مکاتبه ی عادی و مرتب و تماس تلفنی آزاد با افراد خانواده ی خود در اروپا ، آمریکا و ایران را داشتند ؟

71- آیا محروم کردن مادران و پدران و فرزندان از شنیدن صدای عزیزانشان شکنجه روحی آنان نیست ؟

72- آیا اعضای یک خانواده در اشرف و دیگر قرارگاه های مجاهدین بصورت نوبه ای می توانستند یکدیگر را ملاقات کنند؟ آیا خانواده ی کسانی که در قرارگاه اشرف و دیگر قرارگاه های مجاهدین بودند در دوران صدام حسین می توانستند از اروپا و امریکا به دیدار اقوامشان به عراق بروند؟

73- آیا افراد در قرارگاه اشرف و دیگر قرارگاه های مجاهدین ، از امکاناتی مانند رادیو ، دسترسی آزاد به تلویزیون ، کانال های ماهواره ای ، تلویزیون عراق ، اینترنت ، تلفن دستی و... برخوردار بودند؟ آیا امکاناتی راکه افراد دربند "250 اوین" از آن برخوردار بودند دیده اید ؟ آیا می دانید پس از حمله ی نیروهای رژیم به بند "250 " یکی از زندانیان همان بند با "بی بی سی " تماس مستقیم گرفت ؟

74- آیا کتاب و نشریات گروه های سیاسی و همچنین روزنامه های محلی در اختیار افراد قرار می گرفت ؟

75- آیا مطالعه ی کتاب از هرنوع با قرآن و نهج البلاغه در مناسبات مجاهدین آزاد بود؟{سوالات بالا مربوط به دهه 70 به بعد است }

76- آیا عدم حضور زنان بی حجاب در سیمای آزادی تلویزیون مجاهدین ، و حذف سانسور صحنه های معاشقه و روبوسی ...در فیلم ها ، عدم نمایش مسابقات ورزشی زنان و...گویای تلویزیون مطلوب مجاهدین در فردای سقوط رژیم نیست ؟

77- آیا در قرارگاه اشرف زنان اجازه داشتند در نمایشنامه و یا تئاتر و میان پرده بازی کنند ؟ چرا هیچ زنی تاکنون در نمایشنامه های "پیک شادی "که از سیمای آزادی پخش می شود ، شرکت نداشته است ؟چرا نقش های زنان در نمایشنامه ها را نیز مردان مجاهد اجرا می کنند ؟ آیا زنان در روابط مجاهدین اجازه رقص دارند ؟ اگر نه چرا ؟ آیا مردها اجازه حضور در مسابقات ورزشی زنان در قرارگاه اشرف را داشتند ؟ آیا در "اشرف "مردان و زنان در کنارهم ورزش و نرمش می کردند؟

78- آیا چنانچه گفته می شود تحت عنوان این که "خواب شما هم متعلق به رهبری است " افراد ملزم به تشریح خواب و پنهان ترین زوایای ذهنی خود در حضور جمع بوده اند ؟ آیا افراد ملزم به تشریح گناهان و یا حتی افکار جنسی خود تحت عنوان "لحظه جیم"بوده اند ؟ آیا در نشست های درونی مجاهدین ، مواردی بوده که مسئولان بالای این سازمان تحت فشار اعتراف کرده باشند درکودکی مورد تجاوزقرارگرفته اند ؟ آیا زیر نظر گرفتن و کنترل نه تنها رفتارهای جنسی بلکه افکار جنسی افراد ، دخالت در خصوصی ترین زوایای زندگی یک فرد نیست ؟ آیا به سلامت روحی و روانی و وجدانی مبتکر این روند باوردارید؟

79- اخبار مربوط به کشتار سگ ها و دیگر حیوانات در اشرف ،که در انظار عمومی جفت گیری می کردند ، برای جلوگیری از عدم تحریک خواهران و برادران " انقلاب کرده "واقعیت دارد؟

80- آیا در مناسبات مجاهدین ، اعضای مسیحی ، سنی ، اهل حق ... اجازه تبلیغ عقاید مذهبی خود را دارند ؟آیا آن ها تحت فشار قرار نمی گرفتند که شیعه شوند؟

منبع: انجمن نجات مرکز تهران
  24 مرداد ۱۳۹۳
طبقه بندی: آرشیو 93،  تهران،  افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: سئوالات 61 الی 80 - ایرج مصداقی از مسعود رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی