نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شور و شادی رجوی از تهاجم وحشیانه داعش بی دلیل نیست و سكوت توام با ترس و لرزش در برابر انتخاب نخست وزیر جدید عراق و پایان خط مالكی ستیزی نیز ریشه در فرصت طلبی و نان به نرخ روز خوردنش دارد. پشت پرده اهداف شوم و فتنه انگیزی رجوی، حكایت از برنامه ریزی و آمادگی برای برپایی آشوب روزافزون در عراق دارد...

نوری المالكی
نوری المالكی با اقدامی ملی، خواب رجوی را برآشفت

حیات گروههای تروریستی در عراق به ادامه ناآرامی، تشدید خشونت و ترور وابسته است. شور و شادی رجوی از تهاجم وحشیانه داعش بی دلیل نیست و سكوت توام با ترس و لرزش در برابر انتخاب نخست وزیر جدید عراق و پایان خط مالكی ستیزی نیز ریشه در فرصت طلبی و نان به نرخ روز خوردنش دارد. پشت پرده اهداف شوم و فتنه انگیزی رجوی، حكایت از برنامه ریزی و آمادگی برای برپایی آشوب روزافزون در عراق دارد ولی آقای نوری المالكی با اقدامی ملی و مردمی خواب رجوی را بر آشفت و نقشه های شیطانی تروریست ها را خنثی كرد، چون در شرایط حساس و سرنوشت ساز كنونی، عراق به وحدت ملی و مبارزه عمومی علیه تروریست های بعثی، تكفیری، داعش و فرقه بعثی رجوی دارد.

مسعود رجوی، برای سرپوش نهادن بر بحران و بن بست های گریبانگیرش، همیشه دولت نوری المالكی را متهم و مسبب كلیه مسائل و مشكلات خود معرفی می كرد، حال آنكه حضور نامشروع و غیر قانونی رجوی ها در عراق عامل هر بحران و بن بستی است. رجوی تاكنون نتوانسته است با فرافكنی و مالكی ستیزی آشكار راه و چاره ای برای خروج از مشكلات خود پیدا كند.

رفتن نوری المالكی و آمدن حید العبادی هم گره از مشكلات رجوی باز نمی كند و در آینده ای نه چندان دور، سكوت و سازش تروریست های مكار و فرصت طلب به پایان می رسد. فاز ناسازگاری با عبادی آغاز می شود.

عضو دفتر سیاسی حزب الدعوه الاسلامیه در مصاحبه‏‎ای تاکید کرد نخست وزیر جدید عراق در صدد اخراج عناصر منافقین از عراق است.
"صلاح عبدالرزاق" استاندار سابق بغداد در سخنانی با اشاره به عزم نخست وزیر جدید عراق برای اخراج فرقه تروریستی مجاهدین خلق از این کشور، گفت:"حیدر العبادی" در راستای پایان دادن به حضور عناصر منافقین در عراق اقدام خواهد کرد. طرف‎های بین‎المللی با جدیت با دولت جدید عراق برای اخراج عناصر گروهک تروریستی رجوی و محاکمه عناصر مجرم این گروهک و بازگرداندن حقوق مظلومان عراقی تعامل خواهند کرد، لذا هیچ آینده روشنی پیش روی رجوی نست و چه بهتر به فكر كوچ سریع ساكنان لیبرتی باشد.

بنابرین هیچ فرقی و تفاوتی بین مالكی و عبادی نیست، هردو خواستار پاكسازی خاك عراق از لوث گروههای تروریستی هستند. اوضاع بر وفق مراد رجوی به پیش نمی رود، در آینده ای نه چندان دور شاهد مخالفت رجوی با حیدر العبادی خواهیم بود. حیدر العبادی به عنوان نخست وزیر عراق، كارهای ناتمام نوری المالكی را تمام و با اخراج فرقه تروریستی رجوی (مجاهدین بعثی) بساط لیبرتی را جمع خواهد كرد، پس چه بهتر رجوی بر طبل عزا بكوبد و از این بیشتر سر ساكنان لیبرتی را شیره نمالد كه از این ستون به آن ستون فرجی نیست، مالكی و عبادی هر دو آنتی تروریستند.

26 مرداد 93طبقه بندی: آرشیو 93،  پرونده،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: رجوی، مالكی، عراق، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی