نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا


کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در بیانیه‌ای اعلام کرد که تنش‌های عراق بر فرایند نقل‌وانتقال اعضای گروهک منافقین از عراق تأثیر منفی گذاشته است.

این بیانیه با اشاره به وخامت اوضاع امنیتی عراق افزود: تأثیر این اوضاع بر تلاش‌های کمیساریای پناهندگان و هیئت نمایندگی سازمان‌ملل در عراق جهت انتقال ساکنین سابق کمپ اشرف به خارج از عراق که از سال ۲۰۱۱ آغاز شده، نگران‌کننده است.

این بیانیه با اشاره به حملات سابق به مقر تروریست‌های منافق در عراق می‌افزاید: تشدید درگیری‌ها در عراق ساکنین کمپ موقت لیبرتی را در معرض افزایش خطرات امنیتی قرار می‌دهد.

به همین مناسبت کمیساریای پناهندگان سازمان‌ملل بار دیگر از کشورها خواست با پذیرش اعضای گروهک تروریستی منافقین در عراق به کشورهای خود یک راه‌حل طولانی‌مدت به این معضل ارائه دهند.

این بیانیه افزود: اگر راه‌حل‌های طولانی‌مدت در کم‌ترین زمان ممکن ارائه نشد، انتقال این افراد به یک اردوگاه موقت که از آنجا به کشورهای ثالث منتقل شوند ضروری است.

کمیساریای عالی سازمان‌ملل در امور پناهندگان همچنین از کشورهایی که تعدادی از اعضای منافقین را به کشور خود راه داده‌اند تقدیر کرد.
1393/05/26

طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  تحولات عراق، 
برچسب ها: کمیساریای پناهندگی سازمان ملل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی