نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

حضور برخی اعضای کادر منافقین در کنار میرحسن موسوی به نام مشاور، اعلام حمایت رسمی مریم رجوی، سرکرده منافقین از میرحسین موسوی و نیز طرح موضوع اعدام های سال ۶۷ از سوی فتنه گران و مظلوم نمایی برای تروریست های رجوی، موضوعاتی است که در همان ایام ثابت شد و اکنون دیگر همانند افتضاح «نه غزه نه لبنان» غیر قابل ماله کشی است ...

رجوی: از موسوی حمایت کردیم و خواستار حفاظت از او شدیم

رجوی: از 'موسوی' حمایت کردیم و خواستار حفاظت از او شدیم

پایگاه اطلاع رسانی ثامن

به گزارش ثامن، رابطه فتنه ۸۸ و منافقین موضوعی است که در همان ایام فتنه کاملا اشکار شد. حضور برخی اعضای کادر منافقین در کنار میرحسن موسوی به نام مشاور، اعلام حمایت رسمی مریم رجوی، سرکرده منافقین از میرحسین موسوی و نیز طرح موضوع اعدام های سال ۶۷ از سوی فتنه گران و مظلوم نمایی برای تروریست های رجوی، موضوعاتی است که در همان ایام ثابت شد و اکنون دیگر همانند افتضاح «نه غزه نه لبنان» غیر قابل ماله کشی است. البته موضوع از ماله کشی نیز گذشته چراکه سرکرده منافقین در گفت وگویی درباره نزدیکی اش با موسوی توضیحاتی ارائه کرده است. به گزارش «وطن امروز»، مریم رجوی در گفت وگو با سایت العربیه، وابسته به دربار سعودی، درباره دلایل حمایت خود از موسوی توضیح داد. رجوی درباره ارتباط خود با میرحسین موسوی گفت: شما می دانید که آقای موسوی سالیان نخست وزیر [امام] خمینی بوده ولی با این حال وقتی سال ۲۰۰۹ گامی به سمت مردم برداشت و خواستار رد نظام آخوندی شد ما از او حمایت کردیم و حتی خواستار حفاظت از او شدیم.

رجوی البته درباره پیشنهاد گروهک خود برای حفاظت از موسوی توضیحات بیشتری ارائه نکرد. با این حال نزدیکی رجوی و موسوی به اندازه ای بود که سرکرده منافقین حفاظت از سرکرده فتنه را یک ضرورت می دانسته است البته ماجرای نقش آفرینی منافقین در فتنه ۸۸ موضوعی است که پیش تر مقامات امنیتی ایران بارها درباره آن اظهارنظر کرده اند.

در این میان افشاگری افراد وابسته به این جریانات مهر تاییدی بود بر ائتلاف «نفاق – فتنه». حمله به پایگاه بسیج و مانور رسانه ای روی آن یکی از مهم ترین نکاتی بود که درباره همبستگی فتنه گران و منافقین فاش شد. مازیار بهاری از فعالان فتنه در گفت وگویی که با سایت خودنویس انجام داده بود؛ به تقسیم کار فتنه و منافقین در فتنه ۸۸ اشاره کرده بود. او در پاسخ به این سؤال که «شما در تفسیر نماهایی که از حمله گروهی از مردم به یک مرکز بسیج در تهران برای گزارش ویدئویی برداشته اید، گفته اید که کار مجاهدین خلق[منافقین] بوده؛ آیا برای این حرف خود مستندی داشتید یا براساس نوع رفتار به این نتیجه رسیدید؟» با تأکید براینکه منافقین با خط دهی به حامیان فتنه سبز، عامل حمله به یک پایگاه بسیج بوده اند، گفت: «من نمی گویم همه کسانی که کشته شدند یا حمله کردند، متعلق به سازمان مجاهدین[منافقین] بودند؛ اما شعارهای این گروه، شعارهایی نبودند که با ماهیت آن روز نسبتی داشته باشند و مشخص بود که یک سازمان دیگری دخالت دارد. من آن روز حدس زدم سازمان مجاهدین[منافقین] این تحریک را شروع کرده و جمعیت هم تحریک شد و به سمت پایگاه حمله کردند.»

بهاری با تأکید بر اطلاع اطرافیان میرحسین موسوی از این مساله، افزود: «فردای آن روز در صحبت با افراد نزدیک به مهندس موسوی، آنها به من گفتند طرفداران یا اعضای سازمان مجاهدین [منافقین] آن حمله را سازماندهی کرده بودند.»

مریم سنجابی از آزادشدگان جریان نفاق هم چندی پیش در یک نشست خبری در تسنیم گفت: سازمان روی این جریان (فتنه) سوار شد و یک علت اساسی که انتخابات به سمت خشونت رفت، کار و هدایت سازمان مجاهدین خلق بود و سازمان نیز اشخاصی را می فرستاد تا آنها شروع به کارهای خشونت آمیز کنند و سپس عکس و فیلم هایی را تهیه می کرد یا حتی فیلم هایی را می ساختند و در یوتیوب قرار می دادند.

مردم ایران هسته ای را نمی خواهند!

مریم قجرعضدانلو ابریشمچی رجوی در ادامه این گفت وگو درباره جاسوسی هسته ای منافقین از ایران برای آمریکا نیز گفت: باید به شما بگویم که برنامه اتمی ملاها یک برنامه ضد ملی است. مردم ایران مخالف آن هستند. ۷۰درصد مردم ایران زیر خط فقرند. بیش از ۳۰۰میلیارد دلار تا الان خرج برنامه اتمی شده است و صدها میلیارد خسارت های جانبی آن است. بنابراین آری مقاومت ایران افتخار می کند که اولین کسی است که سایت های مخفی اتمی ملاها را افشا کرده و منطقه و جامعه بین المللی را از یک دیکتاتوری مذهبی مسلح به سلاح اتمی نجات داده است. بنابراین ما خواستار این هستیم که در مذاکراتی که در پیش است با ملاها به آنها امتیاز ندهند. آنچه باید در قلب این مذاکرات باشد، اجرای قطعنامه های شورای امنیت است و قطع کامل غنی سازی . برای اینکه یک دیکتاتوری مذهبی که به بمب اتم مسلح باشد، به هیچکس رحم نخواهد کرد. این مذاکرات باید نقض حقوق بشر و همچنین نسل کشی در سوریه و عراق را شامل شود.

وطن امروز
.............................
1393/05/27طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی،  دیدگاه، 
برچسب ها: میرحسین موسوی، منافقین، فتنه 88، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی