نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دکتر طیء بدری السامرائی با نگارش یادداشتی در پایگاه خبری صوت‌العراق با عنوان «رجوی؛ آری به ایران تقسیم شده» ضمن انتقاد از اظهارات اخیر مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای عربی گفت: رجوی من را غافلگیر کرد، این شخص مخالف با هرگونه سیاست یکپارچگی ارضی ایران است ...
دکتر طیء بدری السامرائی با نگارش یادداشتی در پایگاه خبری صوت‌العراق با عنوان «رجوی؛ آری به ایران تقسیم شده» ضمن انتقاد از اظهارات اخیر مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای عربی گفت: رجوی من را غافلگیر کرد، این شخص مخالف با هرگونه سیاست یکپارچگی ارضی ایران است.
 
السامرائی با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور خودخوانده منافقین، حتی انتخاب مخالفان سیاسی جمهوری اسلامی از جمله سلطنت‌طلبان هم نبوده است گفت: این شخص ادعا می‌کند که در نهایت به تصمیم ملت احترام می‌گذارد؛ اما اگر مردم او را انتخاب نکردند چه خواهد کرد.
 
این نویسنده عراقی در قسمت دیگری از یادداشت خود می‌نویسد: رجوی معتقد است هر کدام از قومیت‌های تشکیل‌دهنده هویت ایرانی باید خودگردان باشند و مناطق کشور باید به شکل قومیتی اداره شود که این در حقیقت همان تقسیم کشور است.
 
بدری السامرائی سپس با متهم کردن سرکرده منافقین و گروهک تحت امرش به تلاش برای برنامه‌ریزی جهت تضعیف یکپارچگی و وحدت اجتماعی و فرهنگی ایران گفت: اگر من یک ایرانی بودم٬ قطعاً نظام ولایت‌فقیه را انتخاب می‌کردم زیرا تا این لحظه ثابت کرده است که از مردم و وحدت سرزمین خود دفاع کرده است.
 
این نویسنده عراقی در انتهای یادداشت خود خواستار ایستادگی عراق دربرابر هرگونه تلاش برای هدف قرار دادن یکپارچگی ایران شد و گفت: هر اقدامی که باعث تضعیف کیان هر یک از کشورهای همسایه شود بر کشورهای همجوار نیز تأثیر خواهد گذاشت.


هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)
................................................
1393/05/28طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  ایران ستیزی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: طیء بدری السامرائی، منافقین، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی