نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... اولین دستورالعمل، طلاق اجباری زنان و شوهران در فرقه بود. بر اساس این دستورالعمل کلیه نیروهای فرقه باید از همسر خود چشم می پوشیدند و رسما طلاق می گرفتند . حتی رهبری فرقه به همین هم بسنده نکرد و طبق دستورالعملهای بعدی از نیروهای مجرد درون فرقه هم خواست که زنان و مردانی را که در اذهان خود دارند و به آنها علایقی وجود دارد را در اذهان خود طلاق دهند و باید همه افراد فرقه با نوشتن گزارشات اثباتی و بسیار پیچیده این پدیده را نه تنها به خود بلکه به مسئولین فرقه و رهبری عقیدتی فرقه اثبات می کردند که زن و شوهر خود را هم در عمل ...حسن پیرانسر، فریاد آزادی، پاریس، سی و یکم ژوئیه 2011

در سلسله مقالات 1 و 2 در رابطه با پدیده مغزشویی در فرقه رجوی و اینکه چرا رهبران سازمان مجاهدین چنین مغزشویی های پیچیده آنهم با القابی همچون انقلاب ایدئولوژیک، ساختن انسانهای طراز مکتب و جنگ صد برابر و... در دستور کار خود قرار دادند، را مورد بحث قرار دادیم.

حالا به سوال دوم میرسیم که فرقه رجوی و رهبری آن یعنی مریم ومسعود رجوی برای مغزشویی نفرات و نیروهای خود جهت ماندن در تشکیلات بسته و کاملا دگم وخشن خود و نیل به اهداف خطرناک از چه متد و روشهایی استفاده کرده و میکنند و آیا این روشها تاکنون کارساز بوده است یا نه ؟

 جهت پاسخ به این سوال که حاصل تجارب بنده در طی دهه ها زندگی در اینفرقه مرموز و خطرناک میباشد ابتدا باید ببینیم که رهبری سازمان و فرقه رجوی چگونه از این متد پیچیده جهت مغزشویی استفاده کرده و میکند و چه نقاط مهم و استراتژیکی در نیروهایش را جهت نیل به اهدافش مورد تهاجم و هدف قرار میدهد.

 در هر انسان نرمال و طبیعی، عاطفه و عشق و دوست داشتن و خانواده و تشکیل خانواده یا اگر بخواهم جمع ببندم "علایق" وجود دارد و زندگی هر انسان با این علایق است که شکل پیدا میکند و معنی و مفهوم بخودش میگیرد مثلا عشق به همسر(زن و شوهر)؛ بچه، پدر ومادر، و... علایق یعنی عشق به خانواده و زن و فرزند و شوهر و پدر و مادر در فرقه رجوی باید متوقف و استوپ می خورد و تعطیل می شد. این نخستین گام کیفی واساسی می بود که رهبری فرقه تصمیم به انجامش گرفت، چرا؟

 رهبری فرقه در انقلاب ایدئولوژیک خود جهت دگردیسی از یک سازمان انقلابی به یک فرقه بسته و خطرناک هدف و تارگت اصلی اش را جهت نابودی، علایق افراد و نیروهایش میدید و آن را با تمام قوا و با پیچیدگی خاص خود مورد حمله و هجوم قرار داد. چون در این دگردیسی قراربود رهبری سازمان از شکل و فرم یک رهبری سیاسی خارج شود و تبدیل به رهبری مافوق عقیدتی، سوپر نچرال، و بدون جانشین شود رهبری که باید توسط نیروهایش پرستیده شود و همه نیروها فقط و فقط به او عشق بورزند. پس در راه رسیدن به این هدف باید مانع علایق انسانی در وجود تک تک نیروها و افراد از مسیر کنار زده میشد تا همه علایق نثار رهبری عقیدتی و ایدئولوژیکی فرقه میشد. در این رابطه برای انهدام علایق دستورالعمل های ویژه و بسیار پیچیده که هرکدام شعارهای خودش را نیزدر تشکیلات فرقه داشت در فرقه رجوی از مسعود و مریم رجوی و از کانال شورای رهبری به نیروها ابلاغ شد.

اولین دستورالعمل، طلاق اجباری زنان و شوهران در فرقه بود. بر اساس این دستورالعمل کلیه نیروهای فرقه باید از همسر خود چشم می پوشیدند و رسما طلاق می گرفتند . حتی رهبری فرقه به همین هم بسنده نکرد و طبق دستورالعملهای بعدی از نیروهای مجرد درون فرقه هم خواست که زنان و مردانی را که در اذهان خود دارند و به آنها علایقی وجود دارد را در اذهان خود طلاق دهند و باید همه افراد فرقه با نوشتن گزارشات اثباتی و بسیار پیچیده این پدیده را نه تنها به خود بلکه به مسئولین فرقه و رهبری عقیدتی فرقه اثبات می کردند که زن و شوهر خود را هم در عمل وهم در اذهان طلاق داده اند و از این پس خلا عاطفه باید با عشق و پرستش مسعود و مریم پر میشد (در این رابطه به زنان شوهردار تلقین میشد که شوهران آنها خبیث و مانع دستیابی آنها به رهبران مافوق عقیدتی و آزاد شدن از قید و بندهای دوران میباشد و به مردان متاهل نیز در نشستهای جداگانه تلقین میشد که زنانشان عفریته ای بیش نیستند که با نثارعشق خود نسبت به شوهرانشان مانع از دستیابی مردان به راهبری عقیدتی خود میشوند و خود را از رهایی محروم میکنند). بعد از انهدام خانواده ها و از هم پاشیدن عشق و علاقه بین زن و مرد حالا نوبت پخش عکسهای قاب شده رهبری فرقه (مسعود و مریم) به میزان بسیار زیاد در مناسبات فرقه بود . هر جا که چشم کار میکرد عکسهای راهبران مافوق عقیدتی و ایدئولوژیک فرقه دیده میشد در سالن های غذاخوری، نمازخانه، آسایشگاه، در راهروها، و... در تمامی محلهای تجمع و عمومی که نیروها همیشه راهبران مافوق عقیدتی خود را در ذهن داشته باشند.

 مانع بعدی بچه های کوچک و دوست داشتنی این خانواده ها بودند که مانع از جایگزین کردن عشق و عاطفه مردان و زنان به رهبری مافوق عقیدتی فرقه میشد. چون طبق بینش فرقه ای مسعود و مریم رجوی ،تا زمانیکه مادر بچه اش را در آغوش خود دارد و او را عاشقانه دوست دارد، تا زمانیکه عاطفه پدر و مادری نثارآن بچه دوست داشتنی میشود و عواطف پاک و گرم بچه با پدر و مادرش وجود دارد دیگر امکان پرستش مسعود و مریم رجوی به عنوان راهبران مافوق عقیدتی در درون فرقه حاصل نخواهد شد پس بهترین راه حل دک کردن و جدا کردن بچه های این خانواده ها و فرستادن آنها به خارج از عراق بود و این پروژه و طرح نیز با پیچیدگی و زیرکی تمام انجام گرفت (انهدام خانواده ها و جداکردن بچه های کوچک از مادران و پدران خود). البته موضوع به این سادگی نبود نیروها طی روزها، ماهها با شرکت در جلسات اجباری و با نوشتن درک و دریافتهای خود تک به تک باید اثبات میکردند که زن و فرزند و شوهر موانعی جدی در امر رسیدن به رهبری عقیدتی فرقه بود و باید از همه این علایق چشم پوشی میشد و تا زمانیکه فرد این را در جمع و در گزارشات خود اثبات نمیکرد رهبری فرقه و مسئولین فرقه (شورای رهبری) ول کن او نبودند و باید همه اثبات میکردند که مسعود و مریم تنها عشق و مرشد و راهبران عقیدتی آنها می باشند و هرگونه عاطفه و عشق باید نثار این دو شود که بدین ترتیب بود که استارت شبیه سازی و رهبری مافوق عقیدتی با ایکانهای اسلام مانند حضرت علی و امام حسین و حضرت زینب و فاطمه و امام زمان در فرقه مزبور زده شد که بنده در قسمت 1 و 2 بطور کامل به این ایکانسازی و شبیه سازی پرداخته ام. شعار این مرحله در درون فرقه "خانواده در سازمان نداریم و نمی توانیم داشته باشیم" و آقای مهدی ابریشمچی (از مسئولینی که در مغزشویی نیروهای فرقه نقش بسیار جدی دارد) همچنین در تایید واثبات این طرح در یک نشست مغزشویی در باقرزاده اعلام کردند که "اساسا خانواده فاسد است و باید هسته هر خانواده ای را منفجر کرد "

 دستورالعمل بعدی در دگردیسی از سازمان به فرقه، انهدام هر گونه علایق به پدر و مادر و برادر وخواهر و... در دستور کار قرار گرفت. حالا همه نیروها باید با عبور از این مرحله خط بطلانی بر عواطف انسانی خود نسبت به پدر و مادر و خانواده خود میکشیدند چون راهبران عقیدتی باید پدر و مادر ایدئولوژیک همه نیروها میگشتند و در حصول به این جایگاه پدر و مادر واقعی نیروها مزاحم و مانع محسوب میشدند. شعار این مرحله "عاطفه به پدر و مادر و... نداریم و نمی توانیم داشته باشیم"

 در فرقه مزبور در محیطی بسته و منزوی از دنیا و ممنوعیت استفاده از هر وسیله ارتباط جمعی و نشستهای طولانی آنهم نه روزها بلکه ماهها و مجبور کردن نیروها به نوشتن گزارشات اثباتی و عبور دادن بحثهای ارائه داده شده از طرف رهبری فرقه و ایجاد فضای رعب و وحشت از تحویل نیروهای ناراضی به امنیت مخوف صدام حسین و استرداد به ایران و اعدام و...، همه و همه در مغزشویی و تلقینات سهم خود را داشتند و میتوانم به جرات بگویم که نقش تعیین کننده ای را در مغزشویی افراد ایفا کردند، بطوریکه در ملاقاتهایی که بین خانواده ها و جگرگوشه هایشان در پادگان اشرف صورت میگرفت متاسفانه در مقابل احساسات و عوطف انسانی پدران و مادران، ایستادن و از راهبران مافوق عقیدتی دفاع کردن و حتی پرخاشگری و کتک زدن پدر و مادر در دفاع از راهبران عقیدتی فرقه یک ارزش محسوب میگشت و یکی از معیارهای سنجش نیروهای عبور کرده از بحثها و دستورالعمل های تشکیلاتی فرقه بود. بطوریکه از فرد یا افرادی که هر گستاخی را علیه پدر و مادر و خویشان خود در دفاع از راهبران عقیدتی میکردند از طرف مسئولین مورد تعریف و تمجید قرار میگرفتند.

 هم اکنون نیز شاهد آن هستیم که در نتیجه همین شستشوهای مغزی وتلقینات مذهبی چطور خانواده ها مورد حمله و هجوم تعدادی نیروی شستشوی مغزی داده شده قرار میگیرند و به سمت این پدران و مادران سنگ و قطعات تیز و برنده پرتاب میشود و راهبران مافوق عقیدتی نیز این پدران و مادران را در سایتها و نشست هایشان و در اطلاعیه های خود با القابی چون سگان زنجیری، مزدوران و... خطاب می کنند.

 ادامه دارد...
طبقه بندی: آقای حسن پیرانسر،  شستشوی مغزی، 
برچسب ها: مغز شویی، فرقه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی