نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در جدیدترین بیانیه منتشر شده توسط سرکرده صهیونیستی گروه تروریستی داعش،ابوبکر بغدادی،او از اقلیم کردستان خواست تا آتش بس کنند! بغدادی یکی دیگر از دلایل عقب نشینی مقطعی شان و دور شدن از تصرف بغداد را نیز کناره گیری مالکی عنوان کرد ...
ابوبکر بغدادی از اقلیم کردستان درخواست آتش بس کرد!
بغدادی:کناره گیری مالکی به ضرر ما شده است


ابوبکر بغدادی در بخشی از بیانیه خود همچنین به صراحت اذعان کرده که؛ جنگ با پیشمرگان کرد، ضرر و زیان بزرگی را به ما رسانده است.

ابوبکر بغدادی که اذعان کرده جنگشان با پیشمرگان ضرر و زیان بزرگی را به آنها وارد کرده،همچنین در عین حال از پیشمرگان کرد اقلیم کردستان،درخواست آتش بش کرد.

ابوبکر بغدادی سرکرده گروه داعش در بیاننامه ای اعلام کرد؛

بعد از آنکه ما با عراق وارد جنگ شدیم و چند منطقه سنی نشین را نیز کنترل کردیم،در انتظار آزادی بغداد و دیاله و چند منطقه دیگر نیز بودیم و آماده حمله نهایی به پایتخت عراق بودیم آن هم در همان روزهای اول، اما در حال حاضر به چند دلیل،نمی توانیم این مژده خوش را به هواداران و نیروهایمان بدهیم،الان به دو دلیل آن فعلا اشاره می کنم؛یکی درگیر شدن با کردها و دیگری کناره گیری غیرمنتظره نوری مالکی بود،چون یکی از دلایل حمله ما،حضور مالکی بود!

بغدادی همچنین به صراحت در بیاننامه اش، یکی از دلایل عقب نشینی شان را به جنگ با کردها مرتبط دانست و گفت؛

جبهه گسترده و عظیمی در جنگ با کردها باز شده و در آن ما (داعش)قربانیان و خسارات زیادی نیز داده ایم و پول زیادی را نیز خرج کرده ایم و به همین دلیل نیز حتی شیعه ها چند منطقه سنی نشین را در اختیار گرفته اند که یکی از آن مناطق عظیمه است.

این مسئله نیز نیروهای داعشی را وارد دو جبهه جنگ شیعه و کرد کرده و همچنین با حملات هوایی عراق نیز متحمل ضرر  و زیان زیادی شده ایم.

بغدادی یکی دیگر از دلایل عقب نشینی مقطعی شان و دور شدن از تصرف بغداد را نیز کناره گیری مالکی عنوان کرد و گفت؛

 بعد از آنکه نوری مالکی نخست وزیر عراق،استعفاء داده، سنی های هوادار ما از دلایل شان برای جنگ با عراق سرد شده اند.

در پایان بیاننامه اش،ابوبکر بغدادی،از کردهای اقلیم کردستان و همچنین اپوزیسیون مسلح سوریه درخواست آتش بس را کرد و گفت؛اگر این آتش بس انجام شود، هدف جنگ نهایی ماشیعه ها خواهد بود.!

این سخنان بغدادی در خصوص شیعه و سنی در حالی است که تروریستهای داعش،بر خلاف تبلیغات سرکرده داعش که گویا جنگشان با شیعه هاست،تا کنون جمع کثیری از سنی ها را کشته اند و بیشترین ضربه را نیز به همین گرایش وارد کرده اند.
بولتن نیوز
.............................
نوید رهایی
1393/05/29طبقه بندی: تحولات عراق،  اخبار،  اخبار ایران و جهان، 
برچسب ها: بولتن نیوز، ابوبكر البغدادی، مالكی، تروریست، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی